App Store Google Play

Дніпропетровський виборчком зареєстрував кандидатів від "Відродження"

12.10.2015 07:31
Дніпропетровський виборчком зареєстрував кандидатів від "Відродження"
Дніпропетровська міська територіальна виборча комісія зареєструвала список кандидатів у міську раду від партії «Відродження», а також кандидата від політичної сили на посаду мера Анатолія Крупського.

Проти прийняття рішення про реєстрацію кандидатів від «Відродження» голосували представники «Опозиційного Блоку» у виборчкомі Олександр Самарец і Юлія Ільїна, а також представниця партії «Жінки за майбутнє» Валентина Панкуліч.

Зокрема, комісія виконала постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду, який визнав відмови в реєстрації списку партії «Відродження» в міськраду і кандидата на пост міського голови незаконними.

Як раніше повідомлялося, Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував постанову міської виборчої комісії про повторний відмову в реєстрації виборчого списку партії «Відродження», а також кандидата в мери Анатолія Крупського, а зобов'язав комісію зареєструвати кандидатів від політичної сили.

До цього міська виборча комісія Дніпропетровська відмовила в реєстрації кандидатові в мери Анатолію Крупському. З тих же причин вона відмовила в реєстрації списку кандидатів у депутати міської ради від партії «Відродження». При цьому виборчком зареєстрував кандидатом у мери «клона» Анатолія Крупського від партії-«клона» «Всеукраїнське об'єднання" Відродження"».

Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав незаконними ці постанови виборчої комісії, а пізніше це рішення підтвердив апеляційний суд. Однак, незважаючи на рішення суду, 7 жовтня виборчком повторно відмовила в реєстрації кандидатам від «Відродження».

Під стінами будівлі обласної ради, де розташовується виборчком, весь цей час тривав безстроковий мітинг «Відродження».

Заступник голови Дніпропетровської ОДА, кандидат у депутати обласної ради від партії «Відродження» Святослав Олійник в коментарі до рішення виборчкому зазначив, що більшість політичних сил проголосували за відновлення конституційного виборчого права.

«Ми дякуємо тим парламентським політичним силам, представники яких відновили конституційне право на участь у виборах: Народний фронт, БПП і Самопоміч. Радикальна партія з самого початку стояла на цій позиції. Представники Опозиційного блоку, на жаль, так і не змогли показати, що життя їх чомусь навчило. Вони залишилися дрімучими і продемонстрували свою нездатність до розвитку», - сказав Олійник.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...