App Store Google Play

Дніпропетровський виборчком зареєстрував кандидатів від "Відродження"

12.10.2015 07:31
Дніпропетровський виборчком зареєстрував кандидатів від "Відродження"
Дніпропетровська міська територіальна виборча комісія зареєструвала список кандидатів у міську раду від партії «Відродження», а також кандидата від політичної сили на посаду мера Анатолія Крупського.

Проти прийняття рішення про реєстрацію кандидатів від «Відродження» голосували представники «Опозиційного Блоку» у виборчкомі Олександр Самарец і Юлія Ільїна, а також представниця партії «Жінки за майбутнє» Валентина Панкуліч.

Зокрема, комісія виконала постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду, який визнав відмови в реєстрації списку партії «Відродження» в міськраду і кандидата на пост міського голови незаконними.

Як раніше повідомлялося, Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував постанову міської виборчої комісії про повторний відмову в реєстрації виборчого списку партії «Відродження», а також кандидата в мери Анатолія Крупського, а зобов'язав комісію зареєструвати кандидатів від політичної сили.

До цього міська виборча комісія Дніпропетровська відмовила в реєстрації кандидатові в мери Анатолію Крупському. З тих же причин вона відмовила в реєстрації списку кандидатів у депутати міської ради від партії «Відродження». При цьому виборчком зареєстрував кандидатом у мери «клона» Анатолія Крупського від партії-«клона» «Всеукраїнське об'єднання" Відродження"».

Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав незаконними ці постанови виборчої комісії, а пізніше це рішення підтвердив апеляційний суд. Однак, незважаючи на рішення суду, 7 жовтня виборчком повторно відмовила в реєстрації кандидатам від «Відродження».

Під стінами будівлі обласної ради, де розташовується виборчком, весь цей час тривав безстроковий мітинг «Відродження».

Заступник голови Дніпропетровської ОДА, кандидат у депутати обласної ради від партії «Відродження» Святослав Олійник в коментарі до рішення виборчкому зазначив, що більшість політичних сил проголосували за відновлення конституційного виборчого права.

«Ми дякуємо тим парламентським політичним силам, представники яких відновили конституційне право на участь у виборах: Народний фронт, БПП і Самопоміч. Радикальна партія з самого початку стояла на цій позиції. Представники Опозиційного блоку, на жаль, так і не змогли показати, що життя їх чомусь навчило. Вони залишилися дрімучими і продемонстрували свою нездатність до розвитку», - сказав Олійник.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...