App Store Google Play

У Дніпропетровську ошукані люди 2 години чекали на «продуктовий ярмарок»

11.10.2015 12:32
У Дніпропетровську ошукані люди 2 години чекали на «продуктовий ярмарок»
Талони на їжу більше недійсні. Черговий «продуктовий ярмарок» від фонду «Українська перспектива», який належить представнику «Оппоблока» Олександру Вілкулу, завершилася провалом.

Скористатися анонсованими 70% знижками на м'ясо, борошно, цукор та інші продукти зібралися близько 300 мешканців вулиць Робоча і Каверіна. Простоявши на холоді більше двох годин, обдуреним городянам стало ясно - ніяких «якісних товарів від фермерських господарств і великих виробників» сьогодні не буде.

Роздача заповітних «талончиків» відбувалася як завжди - хтось отримав такий «флаєр» на вулиці, а комусь, за старою традицією, купон на знижку принесли прямо додому.

«Вчора біля «Апполо» хлопець дав мені флаєр. Ми приїхали - знижка 70% на продукти. М'ясо, борошно цукор і так далі. Ось чекаємо машини, поки їх немає. Минулого разу були. Були 30% знижки. Цього разу машин немає, зате 70% знижки. Це «розвод» людей», - розповіла гостя «ярмарку» Таміла.
Разом з Тамілою на Каверінський ринок, де згідно з інформацією з буклету «Української перспективи», повинен був відбутися «ярмарок», прийшли ще близько 200 людей. Як і в попередні рази, час проведення вілкулівської акції повинен був бути строго лімітованим - тільки з 8 і до 9:00 ранку.

У надії встигнути придбати продукти сумнівної якості, які продають з білих вантажівок без розпізнавальних знаків, городяни займали чергу з 6:00 ранку. Але ні в 08.00, ні навіть о 09.00 ніяких машин на площі ринку так і не з'явилося. Простоявши на холоді і залишившись ні з чим, люди розійшлися по домівках.

Мешканка Красногвардійського району Тетяна Годват таку передвиборчу акцію називає знущанням над людьми. На її думку, роздача подібних талонів на їжу нагадує ситуацію в блокадному Ленінграді.
«Таку зробили капость людям. Що, це правильно - вигнати людей з 6 ранку, щоб ось так постояли? Депутати реклами дають, а толку з цього немає. Обманюють, наживаються. Хіба так можна людей дурити, знущатися? Це у війну так було. Як людям тоді в Ленінграді видавали такі талончики і тут таке сам»е, - переконана жінка.

Виходить, чим ближче день виборів, тим більше намагаються «розвести» дніпропетровців політики з «Опозиційного блоку». Нагадаємо, що минулого тижня за ініціативи Олександра Вілкула жителям нашого міста під виглядом 30% знижки продавали неякісні та прострочені продукти. Причому організовували акцію для самих соціально незахищених людей: пенсіонерів, малозабезпечених сімей і так далі. Зараз же взагалі познущалися над людьми, просто влаштувавши красиву рекламу про продуктової ярмарку, з дуже вигідними цінами. Але обіцянки так і залишилися на різнокольорових.

Відео 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...