App Store Google Play

Вілкул звернувся до друга Яценюка за працевлаштуванням в Кабміні

10.10.2015 22:30
Вілкул звернувся до друга Яценюка за працевлаштуванням в Кабміні
Виборча кампанія міського голови Дніпропетровська прийняла несподіваний поворот. Колишній губернатор області, «регіонал» Олександр Вілкул, почав активно лобіювати створення в уряді Яценюка посади міністра промисловості. На думку експертів, подібна риторика може свідчити про програшні настрої Вілкула в осінній виборчій кампанії і його бажанні отримати міністерське крісло.

Олександр Вілкул, який безуспішно випробував всі відомі брудні технології з очорнення іміджу свого основного політичного суперника на виборах мера Дніпропетровська Бориса Філатова, схоже, перестав відчувати ілюзії щодо своєї перемоги. Користуючись публічною трибуною агітаційної кампанії, Олександр Юрійович різко змінив риторику, переключившись з безплідного передвиборного піару на тему багатостраждального будівництва метро на критику Кабміну Яценюка.

Сьогодні Вілкул заявляє про необхідність терміново міняти, як персональний склад уряду, так і його структуру. Зокрема, колишній «регіонал», який на посту губернатора Дніпропетровщини, непогано нагрів руки на добудові підземки та окружної дороги, ратує за відродження у складі Кабміну посади міністра промисловості України. Даний крок, на його переконання, дозволить адаптувати українські підприємства до європейських стандартів якості продукції.
На думку директора Центру «Всеукраїнський соціологічний союз» Сергія Кузьменка, те, що Вілкул перемкнув напрямок свого гніву з Філатова на Яценюка може свідчити про його передчуття поразки.

«Вілкул не дурна людина, і він спочатку чудово розумів, що шансів перемогти на виборах у Дніпропетровську, який він свого часу нещадно обкрадав і вганяв в багатомільйонні борги, у нього дуже мало. А після того, як не вийшло підняти свої рейтинги навіть за допомогою адміністративного ресурсу Порошенко, Вілкул почав помітно нервувати. І поки є реальна можливість безкарно кидатися всілякими політичними звинуваченнями, користуючись прикриттям Президента, екс- «регіонал», швидше за все, вирішив шантажувати вірогідною відставкою Яценюка. Насправді ж, критика Вілкула на адресу уряду - не що інше, як жебрацтво. Яценюк донедавна був його другом. І Вілкул хоче отримати міністерський портфель у разі своєї поразки в Дніпропетровську, в обмін на підтримку прем'єра і зраду Порошенка. Як показують підсумки останніх соціологічних досліджень, поразка Вілкула на виборах неминуча», - вважає Кузьменко.

На думку експерта, випросити міністерське крісло у чинного прем'єр-міністра таким чином у Вілкула навряд чи вийде. «Вілкул знову поводиться як слон у посудній лавці. По-перше, він не того масштабу політик, щоб шантажувати прем'єра. По-друге, негласний союз з Порошенком носить дуже короткостроковий характер, і після провалу виборів у Дніпропетровську, Вілкула попросту викинуть з обойми, як патрон, який дав осічку. На даний момент основна інтрига полягає в тому, як відреагує Яценюк на настільки гнівні випади на свою адресу колишнього «регіонала». Допускаю, що Олександра Юрійовича, цілком можуть зняти з виборчої кампанії, на вимогу правоохоронних органів. Принаймні, підстав для порушення кримінальних справ по персоні Вілкула більш ніж достатньо», - резюмував директор Центру «Всеукраїнський соціологічний союз».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...