App Store Google Play

Вілкул звернувся до друга Яценюка за працевлаштуванням в Кабміні

10.10.2015 22:30
Вілкул звернувся до друга Яценюка за працевлаштуванням в Кабміні
Виборча кампанія міського голови Дніпропетровська прийняла несподіваний поворот. Колишній губернатор області, «регіонал» Олександр Вілкул, почав активно лобіювати створення в уряді Яценюка посади міністра промисловості. На думку експертів, подібна риторика може свідчити про програшні настрої Вілкула в осінній виборчій кампанії і його бажанні отримати міністерське крісло.

Олександр Вілкул, який безуспішно випробував всі відомі брудні технології з очорнення іміджу свого основного політичного суперника на виборах мера Дніпропетровська Бориса Філатова, схоже, перестав відчувати ілюзії щодо своєї перемоги. Користуючись публічною трибуною агітаційної кампанії, Олександр Юрійович різко змінив риторику, переключившись з безплідного передвиборного піару на тему багатостраждального будівництва метро на критику Кабміну Яценюка.

Сьогодні Вілкул заявляє про необхідність терміново міняти, як персональний склад уряду, так і його структуру. Зокрема, колишній «регіонал», який на посту губернатора Дніпропетровщини, непогано нагрів руки на добудові підземки та окружної дороги, ратує за відродження у складі Кабміну посади міністра промисловості України. Даний крок, на його переконання, дозволить адаптувати українські підприємства до європейських стандартів якості продукції.
На думку директора Центру «Всеукраїнський соціологічний союз» Сергія Кузьменка, те, що Вілкул перемкнув напрямок свого гніву з Філатова на Яценюка може свідчити про його передчуття поразки.

«Вілкул не дурна людина, і він спочатку чудово розумів, що шансів перемогти на виборах у Дніпропетровську, який він свого часу нещадно обкрадав і вганяв в багатомільйонні борги, у нього дуже мало. А після того, як не вийшло підняти свої рейтинги навіть за допомогою адміністративного ресурсу Порошенко, Вілкул почав помітно нервувати. І поки є реальна можливість безкарно кидатися всілякими політичними звинуваченнями, користуючись прикриттям Президента, екс- «регіонал», швидше за все, вирішив шантажувати вірогідною відставкою Яценюка. Насправді ж, критика Вілкула на адресу уряду - не що інше, як жебрацтво. Яценюк донедавна був його другом. І Вілкул хоче отримати міністерський портфель у разі своєї поразки в Дніпропетровську, в обмін на підтримку прем'єра і зраду Порошенка. Як показують підсумки останніх соціологічних досліджень, поразка Вілкула на виборах неминуча», - вважає Кузьменко.

На думку експерта, випросити міністерське крісло у чинного прем'єр-міністра таким чином у Вілкула навряд чи вийде. «Вілкул знову поводиться як слон у посудній лавці. По-перше, він не того масштабу політик, щоб шантажувати прем'єра. По-друге, негласний союз з Порошенком носить дуже короткостроковий характер, і після провалу виборів у Дніпропетровську, Вілкула попросту викинуть з обойми, як патрон, який дав осічку. На даний момент основна інтрига полягає в тому, як відреагує Яценюк на настільки гнівні випади на свою адресу колишнього «регіонала». Допускаю, що Олександра Юрійовича, цілком можуть зняти з виборчої кампанії, на вимогу правоохоронних органів. Принаймні, підстав для порушення кримінальних справ по персоні Вілкула більш ніж достатньо», - резюмував директор Центру «Всеукраїнський соціологічний союз».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...