App Store Google Play

Бійців добробатів «зачищають», щоб не заважали фальсифікації виборів

10.10.2015 20:10
Бійців добробатів «зачищають», щоб не заважали фальсифікації виборів
«На сьогодні по всій Україні - у Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому і Києві - йде жорстка зачистка добровольців», - сказав Тєрєхов на прес-конференції в Павлограді.

За його словами, для затримання добровольцям інкримінують різні злочини. Так, 7 жовтня в Павлограді був затриманий ветеран АТО, керівник місцевої «Самооборони» і кандидат від УКРОПу в депутати міськради Павлограда та Дніпропетровської облради Сергій Тіщенко. Йому висунуті звинувачення за ст.ст. 175, 187 і 263 (зберігання зброї, грабіж і розбій).

«Заявники - всі місцеві наркомани, яких свого часу бійці затримували і передавали в міліцію. Деякі з них, оскільки справа тягнеться вже півтора року, за цей час померли від передозування», - розповів Євген Тєрєхов.

Він повідомив, що рішенням суду, який відбувся 9 жовтня, Сергія Тіщенка відпустили, а лідера «Правого сектору» в Павлограді Ярослава Тарасенка затримали на 2 місяці, бійців Павла Корзіннікова та Івана Нікольчева відпустили під домашній арешт.

Євген Тєрєхов вважає, що тиск влади обумовлений побоюваннями, що добровольці можуть організовувати масові акції непокори, «у тому числі - проти фальсифікацій результатів місцевих виборів, які зараз повним ходом готує влада разом з колишніми «регіоналами».

«Сьогодні штурмують базу «Торнадо», завтра можуть штурмувати базу «Правого сектора». Коли потрібно було - всі добровольці пішли, не замислюючись, захищати країну. А зараз ми вже не вигідні - бо ж завтра знову можемо зібратися», - сказав він.

При цьому Тєрєхов зазначив, що добровольці-учасники АТО не мають наміру терпіти утиски. Він також підкреслив, що є противником силових сценаріїв і «третього кривавого Майдану, адже це буде на руку агресору».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...