App Store Google Play

Бійців добробатів «зачищають», щоб не заважали фальсифікації виборів

10.10.2015 20:10
Бійців добробатів «зачищають», щоб не заважали фальсифікації виборів
«На сьогодні по всій Україні - у Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому і Києві - йде жорстка зачистка добровольців», - сказав Тєрєхов на прес-конференції в Павлограді.

За його словами, для затримання добровольцям інкримінують різні злочини. Так, 7 жовтня в Павлограді був затриманий ветеран АТО, керівник місцевої «Самооборони» і кандидат від УКРОПу в депутати міськради Павлограда та Дніпропетровської облради Сергій Тіщенко. Йому висунуті звинувачення за ст.ст. 175, 187 і 263 (зберігання зброї, грабіж і розбій).

«Заявники - всі місцеві наркомани, яких свого часу бійці затримували і передавали в міліцію. Деякі з них, оскільки справа тягнеться вже півтора року, за цей час померли від передозування», - розповів Євген Тєрєхов.

Він повідомив, що рішенням суду, який відбувся 9 жовтня, Сергія Тіщенка відпустили, а лідера «Правого сектору» в Павлограді Ярослава Тарасенка затримали на 2 місяці, бійців Павла Корзіннікова та Івана Нікольчева відпустили під домашній арешт.

Євген Тєрєхов вважає, що тиск влади обумовлений побоюваннями, що добровольці можуть організовувати масові акції непокори, «у тому числі - проти фальсифікацій результатів місцевих виборів, які зараз повним ходом готує влада разом з колишніми «регіоналами».

«Сьогодні штурмують базу «Торнадо», завтра можуть штурмувати базу «Правого сектора». Коли потрібно було - всі добровольці пішли, не замислюючись, захищати країну. А зараз ми вже не вигідні - бо ж завтра знову можемо зібратися», - сказав він.

При цьому Тєрєхов зазначив, що добровольці-учасники АТО не мають наміру терпіти утиски. Він також підкреслив, що є противником силових сценаріїв і «третього кривавого Майдану, адже це буде на руку агресору».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...