App Store Google Play

"Відродження" заважає БПП і "Оппоблоку" узурпувати владу в Дніпрі

09.10.2015 18:18
"Відродження" заважає БПП і "Оппоблоку" узурпувати владу в Дніпрі
Політична партія «Опозиційний блок» спільно з партією влади Блок Петра Порошенка застосовує усі доступні законні і незаконні важелі тиску на партію «Відродження», щоб позбутися від головного конкурента на Півдні та Сході України.

Про це заявив директор Інституту глобальних стратегій, політолог Вадим Карасьов.

На думку експерта, найбільшу кількість провокацій з боку Оппоблоку і БПП варто очікувати у Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях.

Він зазначив, що їхні спільні дії в цих регіонах - це великий «договірняк» з метою захоплення влади в стратегічних областях південного сходу.

«Партія влади, розуміючи, що в тих регіонах Оппоблок має ще хоч якісь позиції, вирішила розіграти "кулю"і зробити все, щоб нові політичні сили, в тому числі "Відродження "- перспективна партія, яка могла б принести нову якість політики на місця - не взяли участь у виборах 25 жовтня. Причому не допустити різними способами - в хід йде все: і суди, і клони, і не реєстрація, та інші форми тупого адміністративного тиску на суб'єктів виборчого процесу. За допомогою адмінресурсу їх просто витісняють з електорального поля », - вважає Карасьов.

На його думку, якщо брудні політичні технології Оппоблоку і БПП спрацюють, то в результаті виборів у влади виявляться негідні представники, які не будуть відстоювати інтереси громад на рівні місцевого самоврядування, на рівні міста та області.

Як відомо, у Дніпропетровській та Одеській областях виборчкоми відмовляють у реєстрації кандидатам від партії «Відродження».

Міська виборча комісія Дніпропетровська зареєструвала кандидатом у мери прописаного в Тернополі Анатолія Крупського від партії- «клона» «Всеукраїнське об'єднання "Відродження України"», при цьому відмовивши в реєстрації Анатолію Крупському з партії «Відродження».

Дніпропетровський окружний адміністративний суд визнав незаконними ці постанови міської виборчої комісії, а пізніше їх визнав незаконними і Дніпропетровський апеляційний суд.

Також Дніпропетровський обласний виборчком зареєстрував кандидата- «дублера» Куціна Володимира Леонідович від партії- «клона» «Відродження України», який ніколи не жив у Дніпропетровську. Лідером же списку партії «Відродження» в Дніпропетровській області є Володимир Семеновичем Куцін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...