App Store Google Play

Спроба Дніпропетровського виконкому скоротити себе провалилася

09.10.2015 17:23
Спроба Дніпропетровського виконкому скоротити себе провалилася

При розгляді порядку денного 68 позачергової сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання найбільше пожвавлення в залі викликала озвучена секретарем міської ради Галиною Булавкою пропозиція внести до порядку денного проект рішення «Про зміну чисельного і якісного складу виконавчих органів міськради».

Як пояснила присутнім Галина Булавка, яка за штатним розкладом входить до виконкому двічі – як секретар міської ради та як в.о. голови – на сьогодні виконком є майже недієздатним органом, оскільки не може оперативно збиратися і приймати оперативні рішення, а «попереду самі розумієте які часи».

«Дивіться: Іван Іванович Куліченко – ми його втратили, тепер замість 15 осіб у нас і так 14, Медведчук відмовляється. Ковальов – хто його бачив? Я не знаю, де його шукати. Зінов’єв написав заяву – хоче добровільно вийти з виконкому. А мені треба збирати кворум з 8 людей. А якщо ми зараз швиденько проголосуємо, то виведемо тих двох, що не з’являються і Зінов’єва добровільно – і буде у нас кворум шість осіб і буде легко все вирішувати!», - аргументувала проект рішення Галина Іллівна, паралельно нащось згадуючи біженців, АТО і ветеранів.

Втім, розроблений цього ж ранку на виконкомі і написаний «на коліні» проект не знайшов відгуку в депутатів, навіть попри зауваження Булавки про те, що їй довелося «витягати Анатолія Крупського з лікарняного». Депутат Сергій Воробйов зауважив, що проект не розглядався в комісіях і не погоджений з їх головами, Альвіна Кійко – що подібне рішення не на часі в передвиборчий період, а Ірина Зайцева взагалі обізвала ініціативу виконкому по само скороченню «якимось дивним шахер-махером».

«За два тижні до виборів виконком, який безпосередньо впливає на виборчий процес, хоче зменшити собі кворум, аби простіше щось там приймати. При цьому нас очікує два тури і весь цей час у нас буде вже нова рада, але старий виконком. Нащо потрібно змінювати це зараз, хоча ще вчора не було треба – не розумію. Давайте до наступної сесії – 21 жовтня голови фракцій запропонують кандидатури і ми сформуємо перехідний виконком, а в кінці листопада буде новий. До того ж саме рішення є незаконним, порушує регламент міськради і процедуру», - наголосила Зайцева.

В результаті проект рішення про зменшення виконкому навіть не був включений до порядку денного – попри заявлену підтримку його розгляду головами більшості фракцій і депутатських груп, пропозиція набрала лише 51 голос.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...