App Store Google Play

Спроба Дніпропетровського виконкому скоротити себе провалилася

09.10.2015 17:23
Спроба Дніпропетровського виконкому скоротити себе провалилася

При розгляді порядку денного 68 позачергової сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання найбільше пожвавлення в залі викликала озвучена секретарем міської ради Галиною Булавкою пропозиція внести до порядку денного проект рішення «Про зміну чисельного і якісного складу виконавчих органів міськради».

Як пояснила присутнім Галина Булавка, яка за штатним розкладом входить до виконкому двічі – як секретар міської ради та як в.о. голови – на сьогодні виконком є майже недієздатним органом, оскільки не може оперативно збиратися і приймати оперативні рішення, а «попереду самі розумієте які часи».

«Дивіться: Іван Іванович Куліченко – ми його втратили, тепер замість 15 осіб у нас і так 14, Медведчук відмовляється. Ковальов – хто його бачив? Я не знаю, де його шукати. Зінов’єв написав заяву – хоче добровільно вийти з виконкому. А мені треба збирати кворум з 8 людей. А якщо ми зараз швиденько проголосуємо, то виведемо тих двох, що не з’являються і Зінов’єва добровільно – і буде у нас кворум шість осіб і буде легко все вирішувати!», - аргументувала проект рішення Галина Іллівна, паралельно нащось згадуючи біженців, АТО і ветеранів.

Втім, розроблений цього ж ранку на виконкомі і написаний «на коліні» проект не знайшов відгуку в депутатів, навіть попри зауваження Булавки про те, що їй довелося «витягати Анатолія Крупського з лікарняного». Депутат Сергій Воробйов зауважив, що проект не розглядався в комісіях і не погоджений з їх головами, Альвіна Кійко – що подібне рішення не на часі в передвиборчий період, а Ірина Зайцева взагалі обізвала ініціативу виконкому по само скороченню «якимось дивним шахер-махером».

«За два тижні до виборів виконком, який безпосередньо впливає на виборчий процес, хоче зменшити собі кворум, аби простіше щось там приймати. При цьому нас очікує два тури і весь цей час у нас буде вже нова рада, але старий виконком. Нащо потрібно змінювати це зараз, хоча ще вчора не було треба – не розумію. Давайте до наступної сесії – 21 жовтня голови фракцій запропонують кандидатури і ми сформуємо перехідний виконком, а в кінці листопада буде новий. До того ж саме рішення є незаконним, порушує регламент міськради і процедуру», - наголосила Зайцева.

В результаті проект рішення про зменшення виконкому навіть не був включений до порядку денного – попри заявлену підтримку його розгляду головами більшості фракцій і депутатських груп, пропозиція набрала лише 51 голос.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...