App Store Google Play

Резніченко підтрима кращі ініціативи Стратегічної сесії Дніпропетровщини

09.10.2015 18:31
Резніченко підтрима кращі ініціативи Стратегічної сесії Дніпропетровщини
Як зробити воду чистою, вулиці затишними, а життя комфортним - знають на Дніпропетровщині. Більше 2 тисяч ідей з розвитку регіону зібрали на Стратегічній сесії. Найкращі пропозиції реалізують за підтримки голови облдержадміністрації Валентина Резніченка. Про це розповіла радник очільника області Ольга Горб під час підсумкової зустрічі хранителів ідей.

Два тижні по завершенні Стратегічної сесії Дніпропетровщини хранителі ідей узагальнювали всі пропозиції та ініціативи громадськості. Тепер зібралися обрати найкращі та найперспективніші. Більше 3 годин хранителі ділилися ідеями своїх груп. Загалом нарахували понад 2 тисячі пропозицій. Вони стосувалися благоустрою, покращення послуг ЖКГ, розширення інфраструктури. Запропонували створити й спеціальний сайт для обговорення ідей з розвитку регіону.

«Більшість активістів стратегічної сесії живуть у Дніпропетровську, тому й пропозиції стосувалися розвитку лише цього міста. Однак питання, які були озвучені на сесії, - це проблеми всіх міст України. Ми запропонували хранителям ідей подумати більш масштабно, не зациклюватися лише на вулицях Дніпропетровська», - зазначила Ольга Горб.

Протягом наступного тижня хранителі ідей разом зі своїми креативними групами повинні будуть на основі найперспективніших пропозицій розробити реальні проекти з розвитку регіону. Вже 15 жовтня активісти знову зберуться, щоб обговорити їх. Основна вимога до ініціатив - їх життєздатність.

«Двері Дніпропетровської ОДА відкриті для людей, які прагнуть щось змінити. Ми чекаємо на пропозиції. Однак життєздатними можуть бути лише ті проекти, якими займаються, які контролюють. Очільник регіону Валентин Резніченко підтримає найкращі ініціативи. Ми можемо надати майданчик, допомогти вирішити якісь питання. Однак потрібні люди, які будуть працювати над цим проектом. І цими людьми повинні стати їх ініціатори», - наголосила Ольга Горб.

Вже 21 жовтня найкращі проекти будуть представлені громадськості, представникам влади та бізнесу.

26 вересня більше півтисячі мешканців Дніпропетровщини зібралися на Стратегічній сесії Дніпропетровщини. Разом вони визначали пріоритети розвитку регіону на найближчі 3-5 років. Учасники працювали групами за 10 напрямками: інвестиції, малий та середній бізнес, господарство та інфраструктура міст, IT-технології в адміністративному комплексі, медицина, транспортно-логістична система, культура та креативні заходи, освіта та наука, якість життя. Кожна з груп мала хранителя, який записував всі ідеї. Протягом двох тижнів потому зберігачі ідей систематизували інформацію. Тепер зібралися обрати найкращі пропозиції. За обраними ідеями будуть розроблені проекти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...