App Store Google Play

Дніпропетровські депутати: піаритись перед виборами – лише разом

09.10.2015 18:36
Дніпропетровські депутати: піаритись перед виборами – лише разом

Розподіливши на нужди ЖКГ майже 60 мільйонів гривень бюджетних коштів, і отримавши таким чином один з козирів у передвиборчій гонці напередодні 25 жовтня, дніпропетровські депутати водночас вкрай негативно поставились до особистих ініціатив тих своїх колег, які спробували «покращувати життя в окремому окрузі» за рахунок спільних коштів.

І якщо запит Альвіни Кийко щодо перерозподілу 2,6 млн. грн. з потреб міської ради та інших «не нагальних» на її думку статей витрат на «найголовніше» - встановлення лічильників тепла в багатоквартирних будинках на її окрузі взагалі не був включений до порядку денного (лише 37 голосів «ЗА»), то кілька депутатських запитів все ж було розглянуто. Втім, їх доля виявилася не надто відмінною.

Вимога депутата Гуфмана прозвітувати в.о. міського голови щодо кадрових призначень, рішень кадрової комісії та укладених контрактів щодо працівників міськвиконкому та керівників комунальних підприємств і закладів за останні півроку взагалі не знайшов підтримки в залі - лише 31 голос «ЗА».

Не вдалося депутату Батюкову з'ясувати, чому не вводяться в експлуатацію нові ліфти на Тополі, а відтак - куди поділися старі. Йому ж було відмовлено у притягнені до звіту перед депутатським корпусом керівництва ПАТ «Дніпропетровськгаззбут», яке в однобічному порядку відрізає користувачів, виставляє космічні рахунки і змушує переукладати договори за новими, зміненими тарифами (згідно тексту запиту).

Особливо ж жваво тривало обговорення запиту депутата Кучугури щодо дозволу на встановлення бюветів питної води на алеї Проспекту Миру. Запит хоча й потрапив до порядку денного з мінімальною припустимою кількістю голосів - 61 «ЗА» - в процесі обговорення отримав масу негативних оцінок.

Попри запевнення Сергія Воробйова, що води там немає, і для її добування необхідні будуть глибинні насоси, попри нагадування Олени Бочарнікової про численні захоронення відходів у радянські часи і близькість сучасних цвинтарів, Кучугура та група його підтримки з фракції «БПП-Солідарність» наполягали на тому, що «все гаразд» і «вода там буде». Як наслідок - два поспіль голосування і спочатку 53, а потім 47 «зелених ліхтариків».

Наполегливість Максима Кучугури, який навіть почав погрожувати Воробйову - «ви будете дивитись в очі 4000 городян, яких ви позбавляєте води!» - дещо пояснила Ірина Зайцева. За її словами невідомі, вочевидь ніяк не пов'язані з молодим депутатом, не лише зруйнували покриття алеї, постелене бюджетним коштом, а й розпочали без жодних дозволів бурильні роботи, «які можуть бути ніяким чином не пов'язані з кюветами, та все ж...»

В результаті замість «депутатського наказу» навколо Проспекту Миру розпочато адміністративне провадження, слідкувати за яким Галина Булавка доручила голові Департаменту взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради Олександру Свіренку.

Таким чином, колегіальний орган ще раз показав окремим депутатам, що колективний піар, наприклад, на лічильниках тепла чи зниженні тарифів - це одне, а індивідуальний - зовсім інше. І тут розраховувати на підтримку більшості не варто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...