App Store Google Play

За Вілкула готова проголосувати хіба що його коханка Світлана Єпіфанцева

08.10.2015 11:02
За Вілкула готова проголосувати хіба що його коханка Світлана Єпіфанцева

Поведінка Олександра Вілкула останнім часом свідчить про те, що політик перебуває в стані ступору і переляку. Екс-регіонал відмовився від публічних дебатів зі своїм головним конкурентом на виборах мера Дніпропетровська Борисом Філатовим, бо розуміє, що «очну ставку» він програє. Але Вілкул боїться не тільки зустрічі з Філатовим, він постійно уникає спілкування з жителями Дніпропетровська. Він не приходить до людей у двори, не вникає в їхні проблеми і навіть не намагається почути виборців.

Вілкул ховається від людей. Бо розуміє, що в нашому місті його не тільки не сприймають, але і зневажають за його роботу на посаді голови обласної адміністрації. Єдине, що робить лідер «Опозиційного блоку», - під страхом і загрозою звільнення заганяє працівників місцевих підприємств на зустріч з собою.

Олександр Вілкул настільки далекий від народу і його проблем, що складається таке враження, що за нього в кращому випадку проголосує його коханка, депутат Дніпропетровської міської ради від «Опозиційного блоку» Світлана Єпіфанцева.

Ця ситуація нагадала один давній анекдот: політик лежить з коханкою в ліжку і каже: «Люба, є дві новини. Одна гарна, інша погана. Перша - ти мене любиш, друга - за мене проголосувала тільки ти».
Коханка Олександра Вілкула відома тим, що рік тому в її квартирі співробітники міліції в рамках кримінального провадження провели обшук, оскільки ряд осіб з числа знайомих і близьких Світлани Єпіфанцевої підозрювалися у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень головному редактору одного з інтернет-видань. Також Єпіфанцева була фігуранткою інтернет-скандалу, коли спочатку виклала в мережу відверте фото в стилі Анастасії Волочкової, а потім загрожувала журналістам, що опублікували скандальне фото пані Світлани в нижній білизні, і вимагала від них 1100 доларів США для дачі хабара пошуковій системі «Google» за видалення скандального фото з архіву.

Нагадаємо, що дружина Олександра Вілкула Олена Вілкул вже давно покинула Дніпропетровськ і не бажає більше повертається. Регіонали рідко бувають пристойними сім'янинами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...