App Store Google Play

За Вілкула готова проголосувати хіба що його коханка Світлана Єпіфанцева

08.10.2015 11:02
За Вілкула готова проголосувати хіба що його коханка Світлана Єпіфанцева

Поведінка Олександра Вілкула останнім часом свідчить про те, що політик перебуває в стані ступору і переляку. Екс-регіонал відмовився від публічних дебатів зі своїм головним конкурентом на виборах мера Дніпропетровська Борисом Філатовим, бо розуміє, що «очну ставку» він програє. Але Вілкул боїться не тільки зустрічі з Філатовим, він постійно уникає спілкування з жителями Дніпропетровська. Він не приходить до людей у двори, не вникає в їхні проблеми і навіть не намагається почути виборців.

Вілкул ховається від людей. Бо розуміє, що в нашому місті його не тільки не сприймають, але і зневажають за його роботу на посаді голови обласної адміністрації. Єдине, що робить лідер «Опозиційного блоку», - під страхом і загрозою звільнення заганяє працівників місцевих підприємств на зустріч з собою.

Олександр Вілкул настільки далекий від народу і його проблем, що складається таке враження, що за нього в кращому випадку проголосує його коханка, депутат Дніпропетровської міської ради від «Опозиційного блоку» Світлана Єпіфанцева.

Ця ситуація нагадала один давній анекдот: політик лежить з коханкою в ліжку і каже: «Люба, є дві новини. Одна гарна, інша погана. Перша - ти мене любиш, друга - за мене проголосувала тільки ти».
Коханка Олександра Вілкула відома тим, що рік тому в її квартирі співробітники міліції в рамках кримінального провадження провели обшук, оскільки ряд осіб з числа знайомих і близьких Світлани Єпіфанцевої підозрювалися у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень головному редактору одного з інтернет-видань. Також Єпіфанцева була фігуранткою інтернет-скандалу, коли спочатку виклала в мережу відверте фото в стилі Анастасії Волочкової, а потім загрожувала журналістам, що опублікували скандальне фото пані Світлани в нижній білизні, і вимагала від них 1100 доларів США для дачі хабара пошуковій системі «Google» за видалення скандального фото з архіву.

Нагадаємо, що дружина Олександра Вілкула Олена Вілкул вже давно покинула Дніпропетровськ і не бажає більше повертається. Регіонали рідко бувають пристойними сім'янинами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...