App Store Google Play

Члени криворізької ТВК не дали кандидату-«клону» знятися з виборів

08.10.2015 10:42
Члени криворізької ТВК не дали кандидату-«клону» знятися з виборів
Псевдо-лідер криворізького осередку фейкового «Всеукраїнського об'єднання «Відродження України» Сергій Караманець в останній момент побажав зняти свою кандидатуру з виборів в Кривому Розі, але члени місцевої територіальної виборчої комісії не дали йому цього зробити.

5 жовтня представник кандидата-«клона» Тарас Здирник звернувся в ТВК Кривого Рогу з довіреністю і заявою про зняття кандидатури Сергія Караманця з виборів.

Незважаючи на нотаріально завірене доручення від кандидата, більше години члени тервиборчкому відмовляли йому під різними приводами. Зареєструвати документ вони погодилися тільки після втручання спостерігачів від ОБСЄ.

Увечері того ж дня на засіданні комісії її члени не проголосували з цього питання, так і не відповівши кандидату-відмовників ні «так», ні «ні». Причиною цьому стала чутка про нібито перебування Сергія Карманця в лікарні у важкому стані. У ТВК посилалися на те, що їм про це повідомили його колеги по партії. Вони ж і попросили не приймати остаточного рішення. Мовляв, за їхніми словами, сам кандидат ніякого заяви не писав. Це прохання члени комісії задовольнили і не проголосували за зняття кандидатури з виборів.

Наступного дня, 6 жовтня, живий і здоровий Сергій Іванович Караманець сам з'явився в ТВК все з тим же бажанням не балотуватися в списку фейкової партії. Але й тут його чекала невдача. Ні протоколу рішення комісії, ні будь-яких інших документів йому не показали. На місці не виявилося ні голови ТВК Павла Гівеля, ні секретаря Валентина Орлова. Це при тому, що за законом протокол засідання комісії повинен бути пред'явлений членам ТВК не пізніше ранку наступного дня після засідання. Виходить, що на даний момент Сергій Караманець залишається кандидатом на виборах по Кривому Рогу всупереч своїй волі.

Як пояснив представник кандидата Тарас Здирник, пропозицію очолити «Всеукраїнське об'єднання «Відродження України» за певну плату Сергій Караманець отримав по телефону, перебуваючи у вкрай важкому матеріальному становищі. Як і було домовлено з замовниками, він поставив свої підписи на запропонованих йому документах і відвіз їх до Дніпропетровська, де і отримав запропоновану суму грошей. За словами Здирника, коли Сергій Іванович зрозумів, що став пішаком у вкрай брудною політичною грі, він звернувся за допомогою до криворізьких активістів.

Вже разом вони спробували протистояти брудній грі політтехнологів, які створюють фейкові партії-«клони» з однофамільцями лідерів реальних політичних сил у регіоні. Але оскільки в грі з маніпуляціями і обманом виборців виявилися замішані навіть члени криворізької ТВК, поки що їхні старання не привели до законного результату - зняттю кандидата-«клона» з виборів в Кривому Розі.

0564.uaHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...