App Store Google Play

Перевізники відверто ігнорують міськраду і тримають в «заручниках» місто

07.10.2015 18:37
Перевізники відверто ігнорують міськраду і тримають в «заручниках» місто
24 вересня Дніпропетровська міська рада прийняла постанову про зниження вартості проїзду до 4 грн у зв'язку зі зниженням курсу валют та вартості палива.

«Насправді, за останні півроку, що минули з моменту підняття тарифу до 5 грн, ми мали спостерігати тенденції поліпшення обслуговування населення у сфері перевезень. На момент підвищення тарифу вартість палива складала близько 26 грн/л. За останні місяці курс гривні стабілізувався, ціни на паливо і запчастини суттєво знизились. Тож логічним було або зниження вартості проїзду в маршрутних автобусах, або хоча б оновлення парку машин на 5-10% і зникнення такого явища як «стоячі» пасажири. Однак АТП, що працюють на маршрутах міста, ніяким чином не збирались втрачатись на нові авто. Тому нормально, що громада міста очікує зниження вартості проїзду. Тому тариф 4 грн є цілком обґрунтований хоча б через ці економічні показники», - повідомляє громадський активіст Іван Васючков.

Нагадаємо, що до Комісії міської ради з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку входять депутати Тарас Жуков (перший заступник голови правління ВАТ" АТП 11205") і Олександр Резнік (голова правління ВАТ ДАТП-11231).

Також Тарас Жуков - тепер вже голова правління АТП - знову балотується до міськради від ВО "Батьківщина" по вибочому округу №9

За даними Івана Васючкова, щоденний обсяг пасажирських перевезень в місті складає щонайменше 3 млн грн. готівкою, і ці гроші ніким не контролюються взагалі. Зрозуміло, що власники маршрутів будуть боротись за кожну гривню.

На протязі двох тижнів лише деякі маршрути (максимум 5) працюють за новим тарифом. Всі інші перевізники відверто ігнорують рішення міської влади, порушуючи тим самим законодавство України. Водії аргументують тим, що «керівництво автопарку не давало ніяких доручень і ми нічого не чули про зниження». В свою чергу, власники АТП повідомляють, що «водії відмовляються виходити на маршрут безкоштовно».

Наразі до правоохоронних органів подано заяви ті скарги щодо порушень законодавства України з боку перевізників, які мають виконувати рішення міськради.

«Взагалі, водіями, які вимагають від пасажирів 5 грн, мають займатися не лише прокуратура, а й податкова інспекція. Їх дії кваліфікуються у Кримінальному кодексі як вимагання», - підкреслює Іван Васючков.

«Наші АТП повсюдно порушують трудовий кодекс, адже більша частина водіїв працюють неофіційно, а також податкове законодавство, приховуючи прибутки. Саме тому водії не видають пасажирам квитки. Під час перевірок через касу водій показує 10 проданих квитків за цілий день - це всього 50 грн каси! Хто повірить у цю маячню? І після цього вони вимагають, щоб місто надавало їм компенсації», - продовжує громадський активіст.

Зараз мешканці міста залишаються заручниками виниклої ситуації і змушені задовольняти забаганки перевізників, сплачуючи по 5 грн за проїзд. Коли ситуація ввійде в нормальне правове русло - наразі невідомо, зважаючи на передвиборчі перегони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...