App Store Google Play

Інноваційним досвідом Дніпропетровщини скористається вся країна

07.10.2015 10:12
Інноваційним досвідом Дніпропетровщини скористається вся країна
Електронні адмінпослуги, Центри допомоги учасникам АТО, держзакупівлі в режимі онлайн. Цим вже не здивуєш мешканців Дніпропетровщини. З призначенням Валентина Резніченка на посаду голови ОДА в регіоні постійно стартують нові проекти. І доки вся країна лише збирається йти в напрямку інновацій - жителі Дніпропетровщини вже відчувають перші результати прогресу.

«Ми працюємо за принципом: є потреба, знаходимо можливість. Визначаємо актуальні питання і вирішуємо їх. Сьогодні ми маємо величезний досвід у реалізації інноваційних проектів і готові ділитися ним з усією країною », - зазначає Валентин Резніченко.

Президент поставив завдання створити в усіх регіонах України Центри допомоги учасникам АТО і перейти на електронні адмінпослуги та держзакупівлі. Для Дніпропетровщини цей шлях пройдено.

Центр допомоги учасникам АТО працює 3 місяці. Допомогу в ньому вже отримали 1,5 тисячі демобілізованих та їх родин. Щоб хлопцям, які живуть у віддалених куточках області, не доводилося їхати в Дніпропетровськ, у всіх 22 районах Дніпропетровщини відкриті представництва Центру. До кожного бійці можуть звертатися у будь-який зручний спосіб: приходити, дзвонити або писати електронного листа.

Субсидію, виплату при народженні дитини, реєстрацію авто з пробігом у МРЕВ, довідку про доходи тощо. 50 адмінпослуг в Дніпропетровській області можна отримати онлайн. «У цивілізованому світі люди замовляють довідки, оформлюють паспорти і навіть голосують вдома в режимі он-лайн. Ми йдемо цим шляхом. І вже полегшили життя підприємцям, молодим батькам, пенсіонерам та іншим жителям Дніпропетровщини», - зазначив Валентин Резніченко.

250 структурних підрозділів ОДА вже працюють в системі електронних торгів Prozorro. «У процесі стикалися з посадовцями, які з недовірою ставилися до системи, однак знаходили підхід до кожного, переконували та ламали бар'єри у свідомості людей. Перехід на електронні закупівлі ProZorro відбувається набагато швидше, ніж очікували. Дніпропетровська ОДА та підпорядковані їй структури в електронному форматі вже запустили більш 200 торгів», - розповідає очільник регіону.

І це лише перші кроки. Реалізовані проекти породжують нові ініціативи. Центр допомоги учасникам АТО запустив низку програм, спрямованих на соціальну адаптацію бійців. Днями для них стартували безкоштовні курси англійської. Вже приєднались 60 демобілізованих, набір в групи триває. Півтора місяця йдуть IT-курси. У комп'ютерні тонкощі занурилися 24 воїни і вже набирають нові групи. У перспективі - запуск таких курсів у Кривому Розі. Готується і проект з IT-занять в режимі онлайн. Ще одне нововведення - гаряча лінія психологічної підтримки АТОшників. На її рахунку більше 500 консультацій і кілька врятованих життів.

У найближчій перспективі запуск ще 60 електронних послуг: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, отримання ідентифікаційного номера у податковій, реєстрація в МРЕВ нових автомобілів, отримання і зміна водійських прав. В електронну форму до кінця року Дніпропетровщина планує перевести 80% всіх державних послуг.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...