App Store Google Play

Ахметов і ОБ шантажують жителів Дніпропетровщини відключенням води

07.10.2015 13:11
Ахметов і ОБ шантажують жителів Дніпропетровщини відключенням води

Компанія ДТЕК Обленерго, що належить донецькому олігархові Рінату Ахметову, систематично використовує заборгованість з електроенергії, накопичену за час перебування при владі Віктора Януковича, з метою дискредитувати міську владу Першотравенска та вплинути на політичну ситуацію в Дніпропетровській області.

Про це сказано у зверненні мера міста Віктора Рудих до губернатора Дніпропетровщини Валентину Резніченко.

«Починаючи з 15:00 6 жовтня було зупинено водопостачання у місті Першотравенську. Відключення міста від системи водопостачання здійснюється з причини заборгованості за минулі роки», - наголошується в документі мера.

У свою чергу, перший заступник міського голови Прешотравенска, кандидат у депутати обласної ради від партії «Відродження» Андрій Козаченко пояснив, що водою міста Синельниково, Палоград, Тернівка і Першотравенськ забезпечує водоканал «Дніпро-Західний Донбас», у якого накопичена заборгованість перед Дніпропетровським ДТЕК Обленерго.

«Основна маса заборгованості тягнеться з колишніх років. Раніше це сходило з рук, тому що політичну відповідальність несла Партія регіонів. Але зараз Ахметов почав навмисне підставляти міську владу з метою виграти політичний рейтинг для свого проекту "Опозиційний блок". Тільки за цей рік за нашими підрахунками місто Першотравенськ відключали від водопостачання 41 раз », - розповів заступник мера.
За його словами, зараз ДТЕК Обленерго спеціально відключає електрику водоканалу, щоб насосні станції не мали можливості доставляти воду населенню.

«У той же час за 2015 Першотравенськ виконав боргові зобов'язання за воду на 94%. Нам нарахували 4330000, а ми заплатили 4 млн 89 тисяч. Тобто, заборгованість є, але вона не критична», - заявив зам міського голови.

«Вони включають цей важіль впливу по заборгованості, яку самі накопичили за минулі роки, щоб показати людям, як місцева влада ніби-то не в змозі вирішувати проблеми. Таким чином вони хочуть виграти якісь політичні бали для "Опозиційного блоку" за рахунок людей », - резюмував Козаченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...