App Store Google Play

Ахметов і ОБ шантажують жителів Дніпропетровщини відключенням води

07.10.2015 13:11
Ахметов і ОБ шантажують жителів Дніпропетровщини відключенням води

Компанія ДТЕК Обленерго, що належить донецькому олігархові Рінату Ахметову, систематично використовує заборгованість з електроенергії, накопичену за час перебування при владі Віктора Януковича, з метою дискредитувати міську владу Першотравенска та вплинути на політичну ситуацію в Дніпропетровській області.

Про це сказано у зверненні мера міста Віктора Рудих до губернатора Дніпропетровщини Валентину Резніченко.

«Починаючи з 15:00 6 жовтня було зупинено водопостачання у місті Першотравенську. Відключення міста від системи водопостачання здійснюється з причини заборгованості за минулі роки», - наголошується в документі мера.

У свою чергу, перший заступник міського голови Прешотравенска, кандидат у депутати обласної ради від партії «Відродження» Андрій Козаченко пояснив, що водою міста Синельниково, Палоград, Тернівка і Першотравенськ забезпечує водоканал «Дніпро-Західний Донбас», у якого накопичена заборгованість перед Дніпропетровським ДТЕК Обленерго.

«Основна маса заборгованості тягнеться з колишніх років. Раніше це сходило з рук, тому що політичну відповідальність несла Партія регіонів. Але зараз Ахметов почав навмисне підставляти міську владу з метою виграти політичний рейтинг для свого проекту "Опозиційний блок". Тільки за цей рік за нашими підрахунками місто Першотравенськ відключали від водопостачання 41 раз », - розповів заступник мера.
За його словами, зараз ДТЕК Обленерго спеціально відключає електрику водоканалу, щоб насосні станції не мали можливості доставляти воду населенню.

«У той же час за 2015 Першотравенськ виконав боргові зобов'язання за воду на 94%. Нам нарахували 4330000, а ми заплатили 4 млн 89 тисяч. Тобто, заборгованість є, але вона не критична», - заявив зам міського голови.

«Вони включають цей важіль впливу по заборгованості, яку самі накопичили за минулі роки, щоб показати людям, як місцева влада ніби-то не в змозі вирішувати проблеми. Таким чином вони хочуть виграти якісь політичні бали для "Опозиційного блоку" за рахунок людей », - резюмував Козаченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...