App Store Google Play

ТВК Дніпра повністю контролює Опоблок – «ОПОРА»

06.10.2015 14:43
ТВК Дніпра повністю контролює Опоблок – «ОПОРА»
ТВК Дніпропетровська відмовила громадській мережі «ОПОРА» у реєстрації спостерігачів. Про це на прес-конференції повідомили представники ГМ.

«Територіальна виборча комісія спочатку зареєструвалася 12 спостерігачів від «ОПОРИ», однак через декілька днів ми подали нову заяву на більшу кількість людей. Це здивувало ТВК і вони по формальним ознакам, порушуючи закон, відмовили нам у реєстрації,» - розповів довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області Вадим Головченко.

Проти рішення про прийняття заяви голосували спільно БПП, «Батьківщина», «Народний фронт» та «Опозиційний блок». У постанові будо відмовлено через те, що «ОПОРА» не вказала номер телефону кожного спостерігача, а надала контакти менеджера мережи, який відповідає за співпрацю з спеціалістами. Та законом не встановлено, що вказаний телефон повинен бути особистим.

«Окрім того, цей же номер був поданий у першому поданні, який зареєстрували і все було нормально. Такий же пакет документів ми подали до обласної виборчої комісії і його безперешкодно прийняли», - додав Головченко.

За останній місяць події, які сталися з ТВК доволі скандальні. Як розповів Денис Давидов, це в першу чергу її переніс з будівлі міськради до обласної ради. По-друге, третину керівних посад у виборчих комісіях різних рівнів отримала партія «Солідарність» Петра Порошенка. По-третє, це відмова у участі в виборах деяким політичним силам.

«ТВК на засіданні третього жовтня прийняла рішення по бюлетеням, не дивлячись на те, що сьогодні ще тривають судові процеси по партіям «Відродження», «Соціалісти» та «демАльянс». Однак якщо апеляційний суд визнає неправомірним рішення і політсилам дозволять брати участь у виборах, бюлетені потрібно буде передруковувати, витрачаючи ще бюджетні кошти», - доповів Давидов.

«ОПОРА» зазначає, що ТВК повністю контролюють представники «Опозиційного блоку» і вказують іншим як голосувати на засіданнях комісії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...