App Store Google Play

ТВК Дніпра повністю контролює Опоблок – «ОПОРА»

06.10.2015 14:43
ТВК Дніпра повністю контролює Опоблок – «ОПОРА»
ТВК Дніпропетровська відмовила громадській мережі «ОПОРА» у реєстрації спостерігачів. Про це на прес-конференції повідомили представники ГМ.

«Територіальна виборча комісія спочатку зареєструвалася 12 спостерігачів від «ОПОРИ», однак через декілька днів ми подали нову заяву на більшу кількість людей. Це здивувало ТВК і вони по формальним ознакам, порушуючи закон, відмовили нам у реєстрації,» - розповів довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області Вадим Головченко.

Проти рішення про прийняття заяви голосували спільно БПП, «Батьківщина», «Народний фронт» та «Опозиційний блок». У постанові будо відмовлено через те, що «ОПОРА» не вказала номер телефону кожного спостерігача, а надала контакти менеджера мережи, який відповідає за співпрацю з спеціалістами. Та законом не встановлено, що вказаний телефон повинен бути особистим.

«Окрім того, цей же номер був поданий у першому поданні, який зареєстрували і все було нормально. Такий же пакет документів ми подали до обласної виборчої комісії і його безперешкодно прийняли», - додав Головченко.

За останній місяць події, які сталися з ТВК доволі скандальні. Як розповів Денис Давидов, це в першу чергу її переніс з будівлі міськради до обласної ради. По-друге, третину керівних посад у виборчих комісіях різних рівнів отримала партія «Солідарність» Петра Порошенка. По-третє, це відмова у участі в виборах деяким політичним силам.

«ТВК на засіданні третього жовтня прийняла рішення по бюлетеням, не дивлячись на те, що сьогодні ще тривають судові процеси по партіям «Відродження», «Соціалісти» та «демАльянс». Однак якщо апеляційний суд визнає неправомірним рішення і політсилам дозволять брати участь у виборах, бюлетені потрібно буде передруковувати, витрачаючи ще бюджетні кошти», - доповів Давидов.

«ОПОРА» зазначає, що ТВК повністю контролюють представники «Опозиційного блоку» і вказують іншим як голосувати на засіданнях комісії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...