App Store Google Play

Потрібне комплексне рішення для транспорту Дніпропетровська, - Філатов

06.10.2015 20:04
Потрібне комплексне рішення для транспорту Дніпропетровська, - Філатов

Соціальні маршрутки не є вирішенням наявних проблем транспортної галузі Дніпропетровська. Про це в ході круглого столу на тему: «Транспорт для людей: стратегія розвитку громадського транспорту Дніпропетровська» заявив лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов.

Політик переконаний в тому, що сьогодні активне впровадження соціальних маршруток віддає цинізмом, оскільки основні кандидати на посаду міського голови мають бізнес у сфері пасажирських перевезень.

«До виборів вони заробляли на городянах і вирішили зробити їм "подарунок". Люди це чудово розуміють. Тому соціальні маршрутки - не феномен, а засіб отримання лояльності перед виборами. Вони зникнуть відразу після виборів», - підкреслив Філатов.

Бориса Філатова впевнений, що галузь перебуває в системній кризі, - відповідальність «талановитих» губернаторів часів Януковича. Заповнивши місто приватними маршрутками, вони фактично поховали муніципальний транспорт.

«У нас в місті розташований безпосередній виробник транспортних одиниць. Замість того, щоб завантажити легендарний Южмаш замовленнями на ті ж тролейбуси або трамваї, і забезпечити місто якісним, доступним і екологічно чистим транспортом, ці горе-губернатори заповнили Дніпропетровськ своїми приватними маршрутками, все розікрали», - переконаний Філатов.

За словами відомого громадського діяча Кирила Дороленко, з 2010 року були зруйновані деякі важливі тролейбусні лінії, для того, щоб запустити на вулиці Дніпропетровська маршрутки. Через це, в годину пік, коли люди добиралися з роботи додому, велика частина трамваїв і тролейбусів в 6 вечора вже йшли в депо.

«Інтервал руху тролейбуса досягав 60 хвилин, але за це ніхто не ніс відповідальності. Маршрутки повністю вбили громадський транспорт», - розповів Кирило Дороленко.

«Необхідно впровадити правильну систему роботи міського транспорту, яка повинна проектуватися інженерами. Основний пріоритет - це розвиток громадського транспорту. Маршрути, де неможливо використовувати електротранспорт, можуть віддаватися приватним перевізникам. Коли приватний перевізник виходить на тендер, йому обов'язково в пакеті повинні пропонуватися соціальні маршрути, які будуть балансувати його заробіток», - зазначив Борис Філатов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...