App Store Google Play

В П’ятихатках на залізничному переході загинула жінка

05.10.2015 08:53
В П’ятихатках на залізничному переході загинула жінка
44-річна жінка провалилася на залізничному переході. Інцидент стався в П'ятихатках. Жінка переходила міст, коли раптом під ногами обрушилося дерев'яне покриття. Через два тижні вона померла в лікарні. У той же день на мосту провалилася ще одна жінка.

На привокзальній площі мітинг. Людей зібрав нещасний випадок. Працівниця станції зірвалася з залізничного моста. Жінка впала всередину металевої конструкції, висотою 7,5 метрів. У результаті 44-річна Ірина Лисяк отримала перелом кісток тазу, шийки стегна, розрив селезінки і відкриту черепно-мозкову травму. Постраждалу терміново відправили в одну з криворізьких лікарень.

Мостові переходи - власність Придніпровської залізниці. Фахівці кажуть, нині на балансі є півсотні споруд. Раз на рік виїзні комісії їх перевіряють, в разі чого відновлюють. Але після випадку в П'ятихатках позапланово перевіряються всі переходи. Щодня підтримувати технічний стан споруд повинні працівники місцевих залізничних станцій, до яких відносяться переходи.

Невелике містечко сколихнувся не на жарт, коли постраждала на переході жінка померла в лікарні. А в день похорону на переході провалилася ще одна.

Переходом мешканці користуються кілька разів на день. Навіть незважаючи на небезпеку. 10 хвилин - і ти на потрібній стороні. Шляхи можна об'їхати і маршруткою. Але ходить вона раз на годину. Проїзд в одну сторону - 4 гривні.

Мало хвилює ця проблема і керівництво міста. Ні наступного дня, ні три тижні після трагедії, міст ніхто не відновлював, скаржаться жителі. Тоді як П'ятихатський глава продовжує нарікати убік залізниці.

На залізниці запевняють, вже восени 2016 новий перехід повинен з'явитися в П'ятихатках. Головне, щоб «Укрзалізниця» погодила цей проект і виділила кошти. За попередньою інформацією, вартість моста може коливатися від 40 до 80 млн гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...