App Store Google Play

У школах Дніпра з’явилися перші інтерактивні указки

05.10.2015 16:57
У школах Дніпра з’явилися перші інтерактивні указки
До Дня вчителя 10 шкіл Дніпропетровська та технікум зварювання та електроніки імені Патона отримали в подарунок мультимедійні комплекси CamTouch, розроблені українським студентом.

Автор і розробник мультимедійного комплексу Андрій Коноваленко, студент третього курсу Київського Політехнічного Інституту. Ідею CamTouch Андрій почав реалізовувати, навчаючись у 10-тому класі. Ключовим етапом створення проекту стала участь у конкурсі стартапів Sikorsky Challengе, де CamTouch посів друге місце і отримав гранд на розвиток в еквіваленті 25000 гривень.

CamTouch - комплекс з веб-камери, стилуса і знімного USB-носія, на якому міститься програмне забезпечення. Програмно-апаратний комплекс дозволяє з будь-якої поверхні зробити інтерактивну. Через проектор зображення транслюється з комп'ютера на поверхню (стіна, дошка для презентацій і т.п.), а CamTouch забезпечує управління цим зображенням за допомогою стилуса (лазерна указка).

Тестувати продукт, який зараз перебуває в стадії бета-тестування, будуть його потенційні користувачі. Саме з цією метою компанія Noosphere подарувала 10 комплектів CamTouch школам Дніпропетровська. Вчителі та учні зможуть висловити свої зауваження та побажання щодо функціональності продукту.

Стати учасником програми і безкоштовно отримати набір CamTouch може будь-яка школа. Для цього необхідно заповнити форму - заявку.

Учні, які запропонували кращі ідеї, зможуть взяти участь у роботі над CamTouch, ставши студентами Noosphere Engineering School. А Автори альтернативних концепцій або інших цікавих інженерних рішень - взяти участь у конкурсі стартапів від Noosphere Ventures - Vernadsky Challenge.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...