App Store Google Play

У школах Дніпра з’явилися перші інтерактивні указки

05.10.2015 16:57
У школах Дніпра з’явилися перші інтерактивні указки
До Дня вчителя 10 шкіл Дніпропетровська та технікум зварювання та електроніки імені Патона отримали в подарунок мультимедійні комплекси CamTouch, розроблені українським студентом.

Автор і розробник мультимедійного комплексу Андрій Коноваленко, студент третього курсу Київського Політехнічного Інституту. Ідею CamTouch Андрій почав реалізовувати, навчаючись у 10-тому класі. Ключовим етапом створення проекту стала участь у конкурсі стартапів Sikorsky Challengе, де CamTouch посів друге місце і отримав гранд на розвиток в еквіваленті 25000 гривень.

CamTouch - комплекс з веб-камери, стилуса і знімного USB-носія, на якому міститься програмне забезпечення. Програмно-апаратний комплекс дозволяє з будь-якої поверхні зробити інтерактивну. Через проектор зображення транслюється з комп'ютера на поверхню (стіна, дошка для презентацій і т.п.), а CamTouch забезпечує управління цим зображенням за допомогою стилуса (лазерна указка).

Тестувати продукт, який зараз перебуває в стадії бета-тестування, будуть його потенційні користувачі. Саме з цією метою компанія Noosphere подарувала 10 комплектів CamTouch школам Дніпропетровська. Вчителі та учні зможуть висловити свої зауваження та побажання щодо функціональності продукту.

Стати учасником програми і безкоштовно отримати набір CamTouch може будь-яка школа. Для цього необхідно заповнити форму - заявку.

Учні, які запропонували кращі ідеї, зможуть взяти участь у роботі над CamTouch, ставши студентами Noosphere Engineering School. А Автори альтернативних концепцій або інших цікавих інженерних рішень - взяти участь у конкурсі стартапів від Noosphere Ventures - Vernadsky Challenge.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...