App Store Google Play

Дніпропетровська міська ТВК підробила протокол з реєстрацією О.Вілкула

05.10.2015 16:01
Дніпропетровська міська ТВК підробила протокол з реєстрацією О.Вілкула
Під час реєстрації О. Вілкула на посаду голови м. Дніпропетровська, спостерігача ОПОРИ було видалено з приміщення протокольним рішенням Дніпропетровської міської виборчої комісії. До протоколу внесені неправдиві дані.

Раніше ОПОРА вже повідомляла про видалення кореспондента видання «Точка Опори» Сергія Федька з приміщення Дніпропетровської міської виборчої комісії. Слід зазначити, що члени комісії були обурені візитом журналіста, адже напередодні запевняли спостерігачів, що найближчим часом засідання проводитись не будуть.

Один з членів комісії заявив, що в Державному реєстрі не існує організації з назвою «ОПОРА», і посвідчення кореспондента фальшиве, оскільки неіснуюча організація не могла заснувати засіб масової інформації «Точка Опори». Хтось з присутніх вигукнув, що посвідчення прострочене, хоча насправді воно дійсне до 30 листопада 2015 року. Комісія проголосувала за видалення спостерігача.

Через відмови комісії, С. Федько тиждень не міг отримати протокол засідання. На восьмий день, представник ОПОРИ отримав довгоочікуваний документ, у якому жодного слова не сказано про те, що спостерігач виконував відеозйомку.

Нагадуємо, що згідно ч. 15 ст. 27 Закону України «Про місцеві вибори»: Рішення виборчої комісії вивішується на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення не пізніше ранку наступного дня після дня його прийняття, а прийняте напередодні дня голосування (дня повторного голосування), у день голосування (день повторного голосування) та під час встановлення результатів голосування (результатів повторного голосування) - не пізніше ніж через чотири години після завершення засідання виборчої комісії. Таке рішення у цей самий строк доводиться також до відома суб'єктів виборчого процесу, яких воно стосується. Копія рішення, засвідчена головою комісії чи його заступником і секретарем комісії та скріплена печаткою комісії, не пізніше ніж через чотири години після його прийняття, а в день голосування (день повторного голосування) - невідкладно, видається суб'єкту виборчого процесу, якого вона стосується, на його вимогу. Стенд офіційних матеріалів комісії обладнується у приміщенні комісії у місці, вільно доступному для відвідувачів.

Натомість зазначено, що спостерігач «...став заважати і вимагав зареєструвати документи, які він приніс... вимагав бути присутнім на засіданні комісії, при цьому перешкоджаючи проведенню засідання своїми викриками, приріканнями з членами комісії та пересуванням по приміщенню, де проводилося засідання». Далі йдеться: «...не зареєструвався, голосно перешкоджав проведенню засідання, перебивав голову та членів комісії...». Насправді ж, спостерігач виконував відеозйомку мовчки, сидячи на стільці, тому і підстав для його видалення не було.

Крім того, комісія підробила й результати голосування. В протоколі зазначено, що рішення про видалення прийнято одностайно: 16 - за, 0 - проти, 0 - утримався. Насправді ж одна з 16 членів комісії не голосувала за, а утрималась.

За фактом пограбування, пошкодження майна, застосування сили та перешкоджання діяльності журналіста спостерігач звернувся до правоохоронних органів. Жодної реакції міліції на дії злочинців поки що немає.

ОПОРА Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...