App Store Google Play

Бійці «Дніпра-1» балотуються в міськраду по списках Вілкула?

05.10.2015 16:27
Бійці «Дніпра-1» балотуються в міськраду по списках Вілкула?

Справжньою сенсацією стало оприлюднення Дніпропетровською міською виборчою комісією списків кандидатів від різних політичних сил, поданих у якості кандидатів до Дніпропетровської міської та обласної рад ввечері 2 жовтня.

Зокрема, у списку партії «Опозиційний блок» по територіальному виборчому округу №26 заявлений фельдшер полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» Сергій Тихонов, 1970 року народження.

Аналіз виборчої активності показав, що у підрозділі. Створеному колись народним депутатом Юрком Березою, панує політичних плюралізм: бійці «Дніпра-1» балотуються до рад різних рівнів одразу від кількох партій як патріотичного табору, так і не дуже. Але факт висування захисника Дніпропетровщини від політчиної сили розпалювачів війни на Сході – це вже за межею раціонального.

Ба більше – приставши до лав потенційних сепаратистів і адептів «руського міра», службовець спецпідрозділу МВС не лише заявив про те, що поділяє реваншистський підхід цієї партії, а й назвався її членом. Нагадаємо, одною з фундаментальних вимог українського законодавства по відношенню до військовослужбовців та міліціянтів є категорична заборона вступати у партії. Тобто фельдшер Тихонов не лише оголосив себе противником усіх тих ідеалів, за які гинули рядові й офіцери «Дніпра-1» протягом півтора років, а й порушив Закон «Про міліцію». Вочевидь, щось не ладне коїться у полку Берези з виховною та ідеологічною роботою.

У прес-службі полку «Дніпро-1» Дніпрограду повідомили, що про партійність Сергія Тихонова дізналися зі ЗМІ. В даний час факт перевіряється і в разі підтвердження порушника закону «Про міліцію» буде звільнено з рядів спец призначенців.

Водночас джерело серед військовослужбовців запевнило кореспондента Дніпроград, що на момент публікації – 5 жовтня – Сергій Тихонов виключений зі списків ОБ і нікуди не балотується. Чи є відмова від участі у виборах добровільною, і від кого йшла ініціатива – самого бійця чи партії «Опозиційний блок», яка його висунула, джерело не уточнює.

Втім, у списках на сайті ТВК прізвище Тихонова поки що зберігається.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...