App Store Google Play

Бійці «Дніпра-1» балотуються в міськраду по списках Вілкула?

05.10.2015 16:27
Бійці «Дніпра-1» балотуються в міськраду по списках Вілкула?

Справжньою сенсацією стало оприлюднення Дніпропетровською міською виборчою комісією списків кандидатів від різних політичних сил, поданих у якості кандидатів до Дніпропетровської міської та обласної рад ввечері 2 жовтня.

Зокрема, у списку партії «Опозиційний блок» по територіальному виборчому округу №26 заявлений фельдшер полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» Сергій Тихонов, 1970 року народження.

Аналіз виборчої активності показав, що у підрозділі. Створеному колись народним депутатом Юрком Березою, панує політичних плюралізм: бійці «Дніпра-1» балотуються до рад різних рівнів одразу від кількох партій як патріотичного табору, так і не дуже. Але факт висування захисника Дніпропетровщини від політчиної сили розпалювачів війни на Сході – це вже за межею раціонального.

Ба більше – приставши до лав потенційних сепаратистів і адептів «руського міра», службовець спецпідрозділу МВС не лише заявив про те, що поділяє реваншистський підхід цієї партії, а й назвався її членом. Нагадаємо, одною з фундаментальних вимог українського законодавства по відношенню до військовослужбовців та міліціянтів є категорична заборона вступати у партії. Тобто фельдшер Тихонов не лише оголосив себе противником усіх тих ідеалів, за які гинули рядові й офіцери «Дніпра-1» протягом півтора років, а й порушив Закон «Про міліцію». Вочевидь, щось не ладне коїться у полку Берези з виховною та ідеологічною роботою.

У прес-службі полку «Дніпро-1» Дніпрограду повідомили, що про партійність Сергія Тихонова дізналися зі ЗМІ. В даний час факт перевіряється і в разі підтвердження порушника закону «Про міліцію» буде звільнено з рядів спец призначенців.

Водночас джерело серед військовослужбовців запевнило кореспондента Дніпроград, що на момент публікації – 5 жовтня – Сергій Тихонов виключений зі списків ОБ і нікуди не балотується. Чи є відмова від участі у виборах добровільною, і від кого йшла ініціатива – самого бійця чи партії «Опозиційний блок», яка його висунула, джерело не уточнює.

Втім, у списках на сайті ТВК прізвище Тихонова поки що зберігається.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...