App Store Google Play

Бійці «Дніпра-1» балотуються в міськраду по списках Вілкула?

05.10.2015 16:27
Бійці «Дніпра-1» балотуються в міськраду по списках Вілкула?

Справжньою сенсацією стало оприлюднення Дніпропетровською міською виборчою комісією списків кандидатів від різних політичних сил, поданих у якості кандидатів до Дніпропетровської міської та обласної рад ввечері 2 жовтня.

Зокрема, у списку партії «Опозиційний блок» по територіальному виборчому округу №26 заявлений фельдшер полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» Сергій Тихонов, 1970 року народження.

Аналіз виборчої активності показав, що у підрозділі. Створеному колись народним депутатом Юрком Березою, панує політичних плюралізм: бійці «Дніпра-1» балотуються до рад різних рівнів одразу від кількох партій як патріотичного табору, так і не дуже. Але факт висування захисника Дніпропетровщини від політчиної сили розпалювачів війни на Сході – це вже за межею раціонального.

Ба більше – приставши до лав потенційних сепаратистів і адептів «руського міра», службовець спецпідрозділу МВС не лише заявив про те, що поділяє реваншистський підхід цієї партії, а й назвався її членом. Нагадаємо, одною з фундаментальних вимог українського законодавства по відношенню до військовослужбовців та міліціянтів є категорична заборона вступати у партії. Тобто фельдшер Тихонов не лише оголосив себе противником усіх тих ідеалів, за які гинули рядові й офіцери «Дніпра-1» протягом півтора років, а й порушив Закон «Про міліцію». Вочевидь, щось не ладне коїться у полку Берези з виховною та ідеологічною роботою.

У прес-службі полку «Дніпро-1» Дніпрограду повідомили, що про партійність Сергія Тихонова дізналися зі ЗМІ. В даний час факт перевіряється і в разі підтвердження порушника закону «Про міліцію» буде звільнено з рядів спец призначенців.

Водночас джерело серед військовослужбовців запевнило кореспондента Дніпроград, що на момент публікації – 5 жовтня – Сергій Тихонов виключений зі списків ОБ і нікуди не балотується. Чи є відмова від участі у виборах добровільною, і від кого йшла ініціатива – самого бійця чи партії «Опозиційний блок», яка його висунула, джерело не уточнює.

Втім, у списках на сайті ТВК прізвище Тихонова поки що зберігається.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...