App Store Google Play

Вілкул агітував на День вчителя і купував голоси

04.10.2015 12:43
Вілкул агітував на День вчителя і купував голоси
1 жовтня пройшов концерт з нагоди свята «День працівників освіти» на якому діючий голова міста, а також кандидат на другий термін Юрій Вілкул ("Опозиційний блок"), дарував подарунки вчителям і, користуючись нагодою, агітував за себе.

У міському театрі Кривого Рогу пройшло свято «День працівників освіти». Спостерігачеві ГМ «ОПОРА» вдалося поспілкуватись з деякими вчителями, які були присутні під час урочистостей. Один з працівників освіти з багаторічним стажем (який попросив залишитись невідомим), повідомив, що подібний захід пройшов вперше.

«За 20 років роботи, такого не пам'ятаю. Концерт просто фантастичний» - каже освітянин. «Сподобалось все! І виступи, і сцена, і лазерне шоу!»

Але його здивував той факт, що мер міста Юрій Вілкул в своїй промові хвалив більше себе аніж працівників освіти.

«...Вітаю вас зі святом!.. Ви маєте неоціненний досвід! Ви виховуєте наше майбутнє покоління! А я зроблю все, щоб свій досвід спрямувати у майбутнє» - намагався процитувати промову освітянин. На протязі всієї промови вимальовувалась чітка лінія агітаційного характеру. Все було важко запам'ятати, але гасло з білбордів Ю.Вилкула «Досвід, спрямований у майбутнє» чітко врізалось у пам'ять, зазначив працівник освіти.

А також Ю. Вілкул зі сцени повідомив, що вчора підписав наказ видати достроково заробітну плату працівникам освіти і завтра зарплати вже будуть зараховані на картки. В залі пролунали щирі овації і на цій ноті Ю. Вілкул, по черзі запрошував, для привітань, на сцену заслужених працівників освіти. Серед подарунків: троянда, щоденник, іменна грамота, 300 гривень. Для фотографії нам люб'язно все надав анонімний працівник освіти.

Нагадуємо, що 25.09.15 територіальна міська виборча комісія зареєструвала Вілкула Ю.Г. кандидатом на посаду Криворізького міського голови. Отримати коментарі у штабі Опозиційного блоку не вдалося, представник прес-служби посилаючись на зайнятість запропонувала написати на електронну адресу. ОПОРА звернулась у письмовій формі за роз'ясненнями і надалі інформуватиме про перебіг подій.

ОПОРА 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...