App Store Google Play

Вілкул агітував на День вчителя і купував голоси

04.10.2015 12:43
Вілкул агітував на День вчителя і купував голоси
1 жовтня пройшов концерт з нагоди свята «День працівників освіти» на якому діючий голова міста, а також кандидат на другий термін Юрій Вілкул ("Опозиційний блок"), дарував подарунки вчителям і, користуючись нагодою, агітував за себе.

У міському театрі Кривого Рогу пройшло свято «День працівників освіти». Спостерігачеві ГМ «ОПОРА» вдалося поспілкуватись з деякими вчителями, які були присутні під час урочистостей. Один з працівників освіти з багаторічним стажем (який попросив залишитись невідомим), повідомив, що подібний захід пройшов вперше.

«За 20 років роботи, такого не пам'ятаю. Концерт просто фантастичний» - каже освітянин. «Сподобалось все! І виступи, і сцена, і лазерне шоу!»

Але його здивував той факт, що мер міста Юрій Вілкул в своїй промові хвалив більше себе аніж працівників освіти.

«...Вітаю вас зі святом!.. Ви маєте неоціненний досвід! Ви виховуєте наше майбутнє покоління! А я зроблю все, щоб свій досвід спрямувати у майбутнє» - намагався процитувати промову освітянин. На протязі всієї промови вимальовувалась чітка лінія агітаційного характеру. Все було важко запам'ятати, але гасло з білбордів Ю.Вилкула «Досвід, спрямований у майбутнє» чітко врізалось у пам'ять, зазначив працівник освіти.

А також Ю. Вілкул зі сцени повідомив, що вчора підписав наказ видати достроково заробітну плату працівникам освіти і завтра зарплати вже будуть зараховані на картки. В залі пролунали щирі овації і на цій ноті Ю. Вілкул, по черзі запрошував, для привітань, на сцену заслужених працівників освіти. Серед подарунків: троянда, щоденник, іменна грамота, 300 гривень. Для фотографії нам люб'язно все надав анонімний працівник освіти.

Нагадуємо, що 25.09.15 територіальна міська виборча комісія зареєструвала Вілкула Ю.Г. кандидатом на посаду Криворізького міського голови. Отримати коментарі у штабі Опозиційного блоку не вдалося, представник прес-служби посилаючись на зайнятість запропонувала написати на електронну адресу. ОПОРА звернулась у письмовій формі за роз'ясненнями і надалі інформуватиме про перебіг подій.

ОПОРА 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...