App Store Google Play

У Дніпропетровську відбувся фестиваль козацької звитяги

04.10.2015 09:51
У Дніпропетровську відбувся фестиваль козацької звитяги
У Дніпропетровську 3 жовтня відбувся фольклорно-етнографічний козацький фестиваль «Самарська Покрова-2015», присвячений Дню українського козацтва. Дійство відбулося на залишках Богородицької фортеці, у селищі Шевченковому, що в межах міста.

Фестиваль проводили активісти козацьких організацій регіону, члени самооборони, воїни АТО. Наказним отаманом «Самарської Покрови» на козацькому колі обрали бійця полку «Дніпро-1», який нещодавно повернувся додому із зони АТО.

Традиційно в програмі фестивалю - пізнавальні, розважальні та культурно-мистецькі заходи: виступи творчих колективів, ярмарок майстрів народної творчості, дегустація українських народних страв та напоїв тощо.

Уперше цього року організатори багато уваги приділяють військово-спортивній складовій - козацькому вишколу, змаганням у силі та спритності, у яких беруть участь дорослі й діти.

На галявині просто неба відбулися показові виступи з традиційних козацьких бойових мистецтв, майстер-класи з володіння козацькою зброєю, вивчення азів самозахисту для дітей та жінок, змагання лучників, метальників списів та корчів, поєдинки «лава на лаву» тощо.

У межах фестивалю працювала виставка козацької зброї, а також міні-експозиція археологічних знахідок, зроблених науковцями Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на залишках Богородицької фортеці.

За словами одного з організаторів заходу, координатора «Самооборони Майдану» в Дніпропетровській області Владислава Ладигіна, фестиваль організовують уже восьмий рік поспіль, однак цього року його проводили дещо раніше через погоду.

radiosvoboda.org

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...