App Store Google Play

Партія Порошенка підкуповує виборців дешевими овочами

03.10.2015 14:40
Партія Порошенка підкуповує виборців дешевими овочами
Про це одночасно на своїх сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» повідомили народний депутат Борис Філатов і громадський активіст Іван Васючков.

"Широка коаліція" по-дніпропетровськи, це коли на моєму виборчому окрузі, на рідній "Перемозі", партія Порошенко торгує овочами зі знижкою, а "Оппоблок" на сусідньому ринку отоварює пенсіонерів знижковими купонами на продукти харчування.
...
Бридко.
...
Дніпряни, будь ласка, репост.
Вже б роздавали людям їжу безкоштовно і не ховалися.
Хоча б поводилися чесно як "Маршал Гречка", - пише Борис Філатов.

«Порошенко в Парижі обговорює питання проведення виборів за українським законодавством на тимчасово окупованих територіях. На територіях, непідконтрольних владі України.
У той же час вони не можуть забезпечити проведення виборів за українським законодавством на територіях підконтрольних владі України.
"Гречка", повсюдні порушення у веденні агітації, неправомірні відмови в реєстрації партій, адмінресурс, фізичний тиск на кандидатів - відбувається на території всієї України.
Пане Президенте, може Ви б почали з "підконтрольних" територій? Ну хоча б зі свого "Блоку Петра Порошенка" Солідарність "?
Або знову будете шукати смітинку в чужому оці, не помічаючи колоди у власному?
P.S. На фото представники БПП "Солідарність" скуповують овочів (фізіологічно людей) овочами», - зі свого боку зазначає Іван Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...