App Store Google Play

Партія Порошенка підкуповує виборців дешевими овочами

03.10.2015 14:40
Партія Порошенка підкуповує виборців дешевими овочами
Про це одночасно на своїх сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» повідомили народний депутат Борис Філатов і громадський активіст Іван Васючков.

"Широка коаліція" по-дніпропетровськи, це коли на моєму виборчому окрузі, на рідній "Перемозі", партія Порошенко торгує овочами зі знижкою, а "Оппоблок" на сусідньому ринку отоварює пенсіонерів знижковими купонами на продукти харчування.
...
Бридко.
...
Дніпряни, будь ласка, репост.
Вже б роздавали людям їжу безкоштовно і не ховалися.
Хоча б поводилися чесно як "Маршал Гречка", - пише Борис Філатов.

«Порошенко в Парижі обговорює питання проведення виборів за українським законодавством на тимчасово окупованих територіях. На територіях, непідконтрольних владі України.
У той же час вони не можуть забезпечити проведення виборів за українським законодавством на територіях підконтрольних владі України.
"Гречка", повсюдні порушення у веденні агітації, неправомірні відмови в реєстрації партій, адмінресурс, фізичний тиск на кандидатів - відбувається на території всієї України.
Пане Президенте, може Ви б почали з "підконтрольних" територій? Ну хоча б зі свого "Блоку Петра Порошенка" Солідарність "?
Або знову будете шукати смітинку в чужому оці, не помічаючи колоди у власному?
P.S. На фото представники БПП "Солідарність" скуповують овочів (фізіологічно людей) овочами», - зі свого боку зазначає Іван Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...