App Store Google Play

Партія Порошенка підкуповує виборців дешевими овочами

03.10.2015 14:40
Партія Порошенка підкуповує виборців дешевими овочами
Про це одночасно на своїх сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» повідомили народний депутат Борис Філатов і громадський активіст Іван Васючков.

"Широка коаліція" по-дніпропетровськи, це коли на моєму виборчому окрузі, на рідній "Перемозі", партія Порошенко торгує овочами зі знижкою, а "Оппоблок" на сусідньому ринку отоварює пенсіонерів знижковими купонами на продукти харчування.
...
Бридко.
...
Дніпряни, будь ласка, репост.
Вже б роздавали людям їжу безкоштовно і не ховалися.
Хоча б поводилися чесно як "Маршал Гречка", - пише Борис Філатов.

«Порошенко в Парижі обговорює питання проведення виборів за українським законодавством на тимчасово окупованих територіях. На територіях, непідконтрольних владі України.
У той же час вони не можуть забезпечити проведення виборів за українським законодавством на територіях підконтрольних владі України.
"Гречка", повсюдні порушення у веденні агітації, неправомірні відмови в реєстрації партій, адмінресурс, фізичний тиск на кандидатів - відбувається на території всієї України.
Пане Президенте, може Ви б почали з "підконтрольних" територій? Ну хоча б зі свого "Блоку Петра Порошенка" Солідарність "?
Або знову будете шукати смітинку в чужому оці, не помічаючи колоди у власному?
P.S. На фото представники БПП "Солідарність" скуповують овочів (фізіологічно людей) овочами», - зі свого боку зазначає Іван Васючков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...