App Store Google Play

Нові обличчя дніпродзержинської політики

03.10.2015 17:04
Нові обличчя дніпродзержинської політики
2 жовтня у Дніпродзержинську відбулася презентація місцевої організації політичної партії «Громадський Рух «Народний контроль».

Акція пройшла в приміщенні музею історії міста і різко відрізнялася від подібних партійних заходів - не було довгих доповідей та передвиборних програм, не було голосувань і «одностайного одобрямсу». Зате був концерт - виступали саксофоністи і майстрині домбри, нікого не залишив байдужим виступ місцевої рок-групи «Металобрухт».

Лідер міської організації «Народного контролю» Максим Беспальчук розповів про історію - про об'єднання «Форум», «Автомайдан» і «Краще разом», про масові акції часів Майдану, про допомогу армії, про боротьбу з маршрутною мафією, про зусилля з прозорості міської влади і так далі.

«Сьогодні «Народний контроль» іде на вибори і головна мета - змусити владу відкрито і прозоро працювати для людей», - відзначив Беспальчук.

Керівник обласної організації «НК» дніпродзержинець Андрій Нестеренко підкреслив, що партія веде у владу волонтерів, бізнесменів, учасників АТО, вчителів, просто небайдужих людей.

«Ми - нова партія, ніяк не пов'язана з олігархами, партія не «лідерського типу», яка створена заради одного політика, ми ніяк не пов'язані ні з минулою, ні з нинішньою владою. І ми впевнені в перемозі на майбутніх виборах», - зазначив Андрій Нестеренко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...