App Store Google Play

Нові обличчя дніпродзержинської політики

03.10.2015 17:04
Нові обличчя дніпродзержинської політики
2 жовтня у Дніпродзержинську відбулася презентація місцевої організації політичної партії «Громадський Рух «Народний контроль».

Акція пройшла в приміщенні музею історії міста і різко відрізнялася від подібних партійних заходів - не було довгих доповідей та передвиборних програм, не було голосувань і «одностайного одобрямсу». Зате був концерт - виступали саксофоністи і майстрині домбри, нікого не залишив байдужим виступ місцевої рок-групи «Металобрухт».

Лідер міської організації «Народного контролю» Максим Беспальчук розповів про історію - про об'єднання «Форум», «Автомайдан» і «Краще разом», про масові акції часів Майдану, про допомогу армії, про боротьбу з маршрутною мафією, про зусилля з прозорості міської влади і так далі.

«Сьогодні «Народний контроль» іде на вибори і головна мета - змусити владу відкрито і прозоро працювати для людей», - відзначив Беспальчук.

Керівник обласної організації «НК» дніпродзержинець Андрій Нестеренко підкреслив, що партія веде у владу волонтерів, бізнесменів, учасників АТО, вчителів, просто небайдужих людей.

«Ми - нова партія, ніяк не пов'язана з олігархами, партія не «лідерського типу», яка створена заради одного політика, ми ніяк не пов'язані ні з минулою, ні з нинішньою владою. І ми впевнені в перемозі на майбутніх виборах», - зазначив Андрій Нестеренко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...