App Store Google Play

Нові обличчя дніпродзержинської політики

03.10.2015 17:04
Нові обличчя дніпродзержинської політики
2 жовтня у Дніпродзержинську відбулася презентація місцевої організації політичної партії «Громадський Рух «Народний контроль».

Акція пройшла в приміщенні музею історії міста і різко відрізнялася від подібних партійних заходів - не було довгих доповідей та передвиборних програм, не було голосувань і «одностайного одобрямсу». Зате був концерт - виступали саксофоністи і майстрині домбри, нікого не залишив байдужим виступ місцевої рок-групи «Металобрухт».

Лідер міської організації «Народного контролю» Максим Беспальчук розповів про історію - про об'єднання «Форум», «Автомайдан» і «Краще разом», про масові акції часів Майдану, про допомогу армії, про боротьбу з маршрутною мафією, про зусилля з прозорості міської влади і так далі.

«Сьогодні «Народний контроль» іде на вибори і головна мета - змусити владу відкрито і прозоро працювати для людей», - відзначив Беспальчук.

Керівник обласної організації «НК» дніпродзержинець Андрій Нестеренко підкреслив, що партія веде у владу волонтерів, бізнесменів, учасників АТО, вчителів, просто небайдужих людей.

«Ми - нова партія, ніяк не пов'язана з олігархами, партія не «лідерського типу», яка створена заради одного політика, ми ніяк не пов'язані ні з минулою, ні з нинішньою владою. І ми впевнені в перемозі на майбутніх виборах», - зазначив Андрій Нестеренко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...