App Store Google Play

Досягнуті в Парижі домовленості – привід для імпічменту, - Денисенко

03.10.2015 14:16
Досягнуті в Парижі домовленості – привід для імпічменту, - Денисенко
Так прокоментував результат роботи «норманської» четвірки в Парижі і нові умови існування України народний депутат Андрій Денисенко на своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

«Те, що не вдалося танкам Путіна, виявилося цілком по плечу порошенківській дипломатії.
Якщо вірити словам Олланда і Меркель, Порошенко завів Україну у найбільший - паризький котел цієї війни, наслідки якого для української держави будуть фатальнішими, ніж від десятьох іловайськів і дебальцевих.
Бо за підсумками перемовин маємо:
1. Україна визнає результати виборів в окупованому Донбасі без відновлення контролю над кордоном і самою територією. Тобто надалі ми матимемо справу з легітимною, визнаною Києвом, владою ДНР і ЛНР, а не з якимось терористами. При цьому вибори за українським законом проходитимуть на контрольованій озброєними українофобами території.
2. Україна внесе зміни до Конституції і прийме спеціальний закон, який визнає особливий статус цих самих ДНР і ЛНР у складі України. З легалізацією народних міліцій, судів і прокуратур та інших непідконтрольних Києву органів і де-факто повним збереженням рашистського окупаційного режиму.
3. Україна амністує учасників конфлікту зі сторони ДНР і ЛНР, тобто зніме будь-яку відповідальність з убивць, гвалтівників і зрадників, які відтепер стануть депутатами, міліціянтами і просто героями війни Лугандону за незалежність і матимуть право вільно пересуватися територією України.
4. Крим і надалі знаходитиметься під російською окупацією, а його статус являється табу для обговорення в нормандському форматі і в рамках мінського процесу. Принаймні до повної імплантації злоякісної пухлини донецького бантустану в тіло України.
..............
Що ж, браво, пане пРезиденте! Ця "перемога" варта липецької фабрики...
А як на мене, все це тягне на імпічмент. Не виключено, що народний.
П.С. Про відведення озброєнь калібром менше 100 взагалі говорити марно. Легше вивести війська і вибачитися перед Моторолою за незручності», - зазначив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...