App Store Google Play

Досягнуті в Парижі домовленості – привід для імпічменту, - Денисенко

03.10.2015 14:16
Досягнуті в Парижі домовленості – привід для імпічменту, - Денисенко
Так прокоментував результат роботи «норманської» четвірки в Парижі і нові умови існування України народний депутат Андрій Денисенко на своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

«Те, що не вдалося танкам Путіна, виявилося цілком по плечу порошенківській дипломатії.
Якщо вірити словам Олланда і Меркель, Порошенко завів Україну у найбільший - паризький котел цієї війни, наслідки якого для української держави будуть фатальнішими, ніж від десятьох іловайськів і дебальцевих.
Бо за підсумками перемовин маємо:
1. Україна визнає результати виборів в окупованому Донбасі без відновлення контролю над кордоном і самою територією. Тобто надалі ми матимемо справу з легітимною, визнаною Києвом, владою ДНР і ЛНР, а не з якимось терористами. При цьому вибори за українським законом проходитимуть на контрольованій озброєними українофобами території.
2. Україна внесе зміни до Конституції і прийме спеціальний закон, який визнає особливий статус цих самих ДНР і ЛНР у складі України. З легалізацією народних міліцій, судів і прокуратур та інших непідконтрольних Києву органів і де-факто повним збереженням рашистського окупаційного режиму.
3. Україна амністує учасників конфлікту зі сторони ДНР і ЛНР, тобто зніме будь-яку відповідальність з убивць, гвалтівників і зрадників, які відтепер стануть депутатами, міліціянтами і просто героями війни Лугандону за незалежність і матимуть право вільно пересуватися територією України.
4. Крим і надалі знаходитиметься під російською окупацією, а його статус являється табу для обговорення в нормандському форматі і в рамках мінського процесу. Принаймні до повної імплантації злоякісної пухлини донецького бантустану в тіло України.
..............
Що ж, браво, пане пРезиденте! Ця "перемога" варта липецької фабрики...
А як на мене, все це тягне на імпічмент. Не виключено, що народний.
П.С. Про відведення озброєнь калібром менше 100 взагалі говорити марно. Легше вивести війська і вибачитися перед Моторолою за незручності», - зазначив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...