App Store Google Play

На крісло Дніпропетровського міського голови 30 претендентів

02.10.2015 14:33
На крісло Дніпропетровського міського голови 30 претендентів
На крісло міського голови Дніпропетровська зареєстровано 30 кандидатів - такий підсумок роботи з документами претендентів міського тервиборчкому.

Зареєстровані кандидатами у мери основні лідери перегонів: Олександр Вілкул (Опоблок), Борис Філатов (УКРОП) та Загід Краснов (Громадська сила). Серед самовисуванців слід відзначити майданівців Віктора Романенка та Вадима Шебанова, а також студента Євгена Вілкула. Від партії "Наш край" зареєстрована чинна серетар міської ради і в.о. міського голови Галина Булавка.

З кандидатів у мери четверо - мешканці Києва і області (серед них і Галина Булавка), двоє - харків'яни. Решта - зареєстровані у Дніпропетровську і області.

Третина кандидатів вказали, що тимчасово не працюють. Серед них - звільнений з міськвиконкому Вадим Шебанов, голова ГО "Майдан-Січеслав" Віктор Романенко, а також лідер дніпропетровських проросійськи налаштованих "радянських офіцерів" Віктор Марченко. Нагадаємо, останній розповідав журналістам, що працює адвокатом, є підприємцем, та засвітився на дорогій іномарці.

За посаду міського голови боротимуться троє нардепів, двоє працівників міськвиконкому, а також одразу четверо працівників підприємства ДП "Дніпрооптбакалія" - як то кажуть "чи не кожен бакалійник може керувати містом".

Невипадковою (враховуючи склад міської територіальної комісії) бачиться список кандидатів та партій, яким було відмовлено в реєстрації. Це колишній голова міського осередку ПР Іван Ступак (від партії "Соціалісти"), заступник міського голови, а до того - голови ОДА Анатолій Крупський (від партії "Відродження"), а також чинна депутатка обласної ради від КПУ Катерина Відякіна. Остання свого часу виборола місце в облраді як мажоритарник по лівобережній частині Дніпропетровська, перемігши не аби кого, а мультимільйонера Сергія Касьянова - колишнього голову Дніпропетровської ОДА. Пані Катерині відмовили взагалі з смішної причини - вона нібито подала з пакетом документів фотографії не того формату.

Всі кандидати, яким було відмовлено в реєстрації, мають одну спільну рису - вони є представниками так званого "синього електорату" - прихильників російської мови, економічного та культурного сепаратизму та ностальгії за Радянським Союзом. За оцінками політологів, знята з перегонів трійця могла б переполовинити електорат Олександра Вілкула, який сповідує схожі життєві цінності.

Участь у виборах депутатів обласної ради візьмуть 17 партій. Разом з їх лідерами зняті з перегонів кандидати від партій "Відродження" та "Соціалісти". Також відмовили у реєстрації кандидатам від "Демальянсу", посилаючись на неправильно проведену оплату виборчої застави - не з рахунку партії, як вимагає ТВК, а через фізичну особу. Нагадаємо, з аналогічних підстав відмовили в реєстрації списку партії "Відродження".

Водночас, міська ТВК зареєструвала список кандидатів від партії "Республіканська платформа", попри заперечення членів комісії, які приймали документи, про те, що у партії пакет необхідних паперів далеко не повний. Зокрема, було виявлено неповну інформацію у автобіографіях кандидатів та деклараціях про доходи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...