App Store Google Play

На крісло Дніпропетровського міського голови 30 претендентів

02.10.2015 14:33
На крісло Дніпропетровського міського голови 30 претендентів
На крісло міського голови Дніпропетровська зареєстровано 30 кандидатів - такий підсумок роботи з документами претендентів міського тервиборчкому.

Зареєстровані кандидатами у мери основні лідери перегонів: Олександр Вілкул (Опоблок), Борис Філатов (УКРОП) та Загід Краснов (Громадська сила). Серед самовисуванців слід відзначити майданівців Віктора Романенка та Вадима Шебанова, а також студента Євгена Вілкула. Від партії "Наш край" зареєстрована чинна серетар міської ради і в.о. міського голови Галина Булавка.

З кандидатів у мери четверо - мешканці Києва і області (серед них і Галина Булавка), двоє - харків'яни. Решта - зареєстровані у Дніпропетровську і області.

Третина кандидатів вказали, що тимчасово не працюють. Серед них - звільнений з міськвиконкому Вадим Шебанов, голова ГО "Майдан-Січеслав" Віктор Романенко, а також лідер дніпропетровських проросійськи налаштованих "радянських офіцерів" Віктор Марченко. Нагадаємо, останній розповідав журналістам, що працює адвокатом, є підприємцем, та засвітився на дорогій іномарці.

За посаду міського голови боротимуться троє нардепів, двоє працівників міськвиконкому, а також одразу четверо працівників підприємства ДП "Дніпрооптбакалія" - як то кажуть "чи не кожен бакалійник може керувати містом".

Невипадковою (враховуючи склад міської територіальної комісії) бачиться список кандидатів та партій, яким було відмовлено в реєстрації. Це колишній голова міського осередку ПР Іван Ступак (від партії "Соціалісти"), заступник міського голови, а до того - голови ОДА Анатолій Крупський (від партії "Відродження"), а також чинна депутатка обласної ради від КПУ Катерина Відякіна. Остання свого часу виборола місце в облраді як мажоритарник по лівобережній частині Дніпропетровська, перемігши не аби кого, а мультимільйонера Сергія Касьянова - колишнього голову Дніпропетровської ОДА. Пані Катерині відмовили взагалі з смішної причини - вона нібито подала з пакетом документів фотографії не того формату.

Всі кандидати, яким було відмовлено в реєстрації, мають одну спільну рису - вони є представниками так званого "синього електорату" - прихильників російської мови, економічного та культурного сепаратизму та ностальгії за Радянським Союзом. За оцінками політологів, знята з перегонів трійця могла б переполовинити електорат Олександра Вілкула, який сповідує схожі життєві цінності.

Участь у виборах депутатів обласної ради візьмуть 17 партій. Разом з їх лідерами зняті з перегонів кандидати від партій "Відродження" та "Соціалісти". Також відмовили у реєстрації кандидатам від "Демальянсу", посилаючись на неправильно проведену оплату виборчої застави - не з рахунку партії, як вимагає ТВК, а через фізичну особу. Нагадаємо, з аналогічних підстав відмовили в реєстрації списку партії "Відродження".

Водночас, міська ТВК зареєструвала список кандидатів від партії "Республіканська платформа", попри заперечення членів комісії, які приймали документи, про те, що у партії пакет необхідних паперів далеко не повний. Зокрема, було виявлено неповну інформацію у автобіографіях кандидатів та деклараціях про доходи.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...