App Store Google Play

Філатов пообіцяв підтримку виробнику спецодягу УВП УТОГ

02.10.2015 09:59
Філатов пообіцяв підтримку виробнику спецодягу УВП УТОГ
Муніципальна влада Дніпропетровська повинна працювати в режимі максимальної підтримки місцевих підприємств, які виготовляють продукцію високої якості. Про це під час зустрічі з трудовим колективом УВП УТОГ заявив лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов.

«У нас в місті є, наприклад, муніципальна гвардія, відповідні комунальні підприємства, які потребують спецодягу та уніформи. Але так виходить, що своїм землякам, тим більше які потребують зарплати, ці замовлення не потрапляють. У першу чергу ми будемо допомагати таким підприємствам як УВП УТОГ, завантажувати їх замовленнями», - розповів Борис Філатов.

За його словами саме такі, місцеві дніпропетровські підприємства, а не іногородні, повинні відчувати підтримку міської влади, мати можливість заробляти. Політик закликав керівників торгових мереж, власників підприємств, фабрик, промислових виробництв, звертатися до УТОГ, оскільки тут хороші ціни, хороший асортимент, висока якість.

«Це унікальне підприємство нашого міста, на якому люди, що мають проблеми зі слухом шиють різні вироби. Асортимент колосальний, речі дуже хорошої якості. Від постільної білизни і до спеціальних шевронів з торговими знаками. Але найголовніше - тут працюють люди, у яких золоті руки. І дуже згуртований, сильний колектив однодумців - справжня сім'я», - розповів Борис Філатов.

За словами директора УВП УТОГ Миколи Пекслова, підприємство протягом 93 років шиє найкращі в місті вироби. Не обходиться і без проблем.

«Одна з основних проблем підприємства - завантаження. Замовлення вони ж теж різні. Потрібно щоб були вигідні, щоб можна було заробити якісь гроші і нормально себе почувати. У нас проблеми такі ж, як у всіх», - розповів Микола Песклов.

Нагадаємо, в даний час Дніпропетровське УВП УТОГ займається серійним виробництвом і реалізацією різних видів спецодягу для всіх галузей промисловості і сільського господарства. Асортимент виробленої продукції вражає: рукавиці, рукавички трикотажні, робочі костюми, спецодяг для працівників транспорту та будівництва, дорожньої, автомобільної промисловості, комунального господарства. А також для працівників харчової, хімічної, металургійної промисловості, охоронних структур, працівників медицини та сфери послуг. Шиють тут і м'який інвентар: постільна білизна, штори, чохли на стільці, покривало, тенти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...