App Store Google Play

46 тисяч 726 сімей міста отримують субсидії на оплату послуг ЖКГ

02.10.2015 13:16
46 тисяч 726 сімей міста отримують субсидії на оплату послуг ЖКГ
Сьогодні 46 тисяч 726 сімей міста отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Вікторія Сенаткіна.

«Із загальної кількості людей, що вже користуються субсидіями - понад 27 тисячам було подовжено такий вид допомоги автоматично, оскільки минулого року вони також отримували субсидію. Близько 20 тисяч осіб почали отримувати субсидію лише цього року. З початком опалювального сезону очікуємо, що ще близько 50 тисяч людей звернуться за субсидією, більшість цих людей є мешканцями приватного сектору», - сказала Вікторія Сенаткіна.

Вона додала, що відмовили в оформленні субсидії на сьогодні близько 4 тисячам людей - найчастіше причиною відмови були неточності з пропискою або якщо оформлено особові рахунки не на того, хто звертається за субсидією. Ті, кому відмовлено у субсидії, мають час правильно підготувати документи, щоб знов претендувати на грошову допомогу. Начальник управління порекомендувала дніпропетровцям до того, як заповнювати заяву на субсидію проконсультуватися в управлінні праці та соціального захисту населенням за місцем мешкання.

Для того, щоб отримати субсидію необхідно заповнити бланк заяви та декларації. «Заповнювати декларацію на сьогодні дуже просто - необхідно вказати ім'я та прізвище, паспортні дані та джерело доходу. При чому, зараз можна вказати лише джерело доходу, а наші співробітники самі отримують інформацію про розмір доходів. Також можна подати суму доходів за останні три місяці за бажанням громадян», - сказала Вікторія Сенаткіна. Вона додала, що бланки декларації були розіслані дніпропетровцям додатково ще перед початком опалювального періоду, їх також можна отримати в управлінні праці та соціального захисту або в інтернеті - додаток до Постанови Кабінету Міністрів №106.


Начальник управління наголосила, що на субсидію може претендувати кожен громадянин, допомогу надаватимуть навіть тим, хто орендує житло та сплачує житлово-комунальні послуги за орендоване приміщення, якщо на нього будуть оформлені особові рахунки. Вона нагадала, що скасовуються всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій. Єдиним обмеженням є одноразова покупка протягом року на суму понад 50 тисяч гривень.
За інформацією з питань надання субсидій необхідно звертатися до управлінь праці та соціального захисту населення міського та районних у місті рад:

АНД - вул. Радистів, 8 (тел. 721-04-37, 23-12-06)
Бабушкінський - вул. Героїв Сталінграду, 116-А (тел.763-05-79)
Жовтневий - пр. Героїв, 40 (тел. 68-25-88)
Індустріальний - вул. Косіора, 55 (тел.725-47-41, 726-30-95)
Кіровський - вул. Свердлова, 30 (тел.742-81-68)
Красногвардійський - вул. Уральська, 5 (тел. 373-68-62, 378-10-58)
Ленінський - вул. Трудова, 1-А (тел.372-19-75)
Самарський - вул. 20-річчя Перемоги, 51 (тел. 372-94-97)
Міське управління - вул. Шевченка, 11 (тел. 745-56-62).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...