App Store Google Play

Крим і Донбас живлять контрабанду, - військовий експерт

01.10.2015 18:08
Крим і Донбас живлять контрабанду, - військовий експерт
У країні ведеться боротьба з дрібною контрабандою, у той час як боротися потрібно з «узаконеним» її різновидом, а також з тими, хто її дозволяє. Про це заявив Роман Світан, ветеран Збройних Сил України, підполковник запасу і голова Донецької обласної організації «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» в ефірі інтернет-каналу «Обоз.TV».

«Є контрабанда нелегальна, а є контрабанда, узаконена державою. І обсяг цієї узаконеної контрабанди - на порядки вищий», - зазначив Роман Світан. За його словами, для того щоб унеможливити контрабанду, потрібно запровадити воєнний стан у Донецькій, Луганській областях.

«При запровадженні воєнного стану економічна діяльність з цими територіями припиниться, і все стане на свої місця. Сьогодні на кордоні з Кримом існує митний режим, а в Донецькій і Луганській областях немає постів митного оформлення вантажів, тому проконтролювати рух товарів дуже проблематично», - заявив Світан.

Коментуючи товарну блокаду Криму, ініційовану кримськими татарами і «Правим сектором», він зазначив, що цим повинна була б займатися українська влада, запровадивши воєнний стан, що унеможливило б рух вантажів.

«Коли влада не працює, громадськість бере ситуацію під свій контроль, що зараз і відбувається. Якби рік тому на кордон з Кримом були відправлені Збройні Сили України, сьогодні не було б необхідності блокади окупованого півострова активістами», - сказав Роман Світан. Він також зазначив, що є противником Мінських угод, оскільки їхннє повне виконання призведе до громадянської війни.

«Якщо ми виконаємо Мінські угоди у повному обсязі: відкриємо фронт, роззброїмось, відновимо кордон, - припустімо, що російські військові підуть, але терористи під виглядом поліцейських залишаться на місці зі зброєю в руках. І коли мільйон людей, які виїхали з Донбасу, повернеться додому, то тоді почнеться громадянська війна між проукраїнськи налаштованими жителями Донбасу і сепаратистами. І тоді вже точно російські військові будуть на Донбасі як миротворці», - сказав підполковник запасу.

Світан додав, що в Мінських угодах «враховані інтереси 30 тисяч терористів, але не враховані інтереси мільйону переселенців - жителів Донбасу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...