App Store Google Play

КБ "Південне" запропонувало США свої ракетні двигуни замість російських

30.06.2015 14:37
КБ "Південне" запропонувало США свої ракетні двигуни замість російських

Дніпропетровське ДП "Конструкторське бюро "Південне" має намір запропонувати США свої ракетні двигуни замість російських, від яких Штати вирішили відмовитися.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на гендиректора бюро Олександра Дегтярьова.

За його словами, протягом останніх п'яти років "Південне" займалося розробкою перспективного сімейства рідинних ракетних двигунів перших ступенів ракет-носіїв, які могли б ефективно використовуватися на американському ринку.

"Поглиблені цільові дослідження ринку США показали, що доцільно створення нового потужного двигуна тягою 250 тонн і зв'язки цих двигунів тягою 500 тонн і вище", - уточнив він.

Дегтярьов додав, що бюро веде переговори "з низкою потенційних замовників та інвесторів із США, зацікавлених у реалізації даної ініціативи".

Він вважає, що такий двигун може бути створений і випробуваний вже до 2019 року.

Дегтярьов додав, що в даний час уряд США "виділяє великі суми на пошук альтернативних рухових установок".

Крім прагнення укласти договір зі США, "Південне" також, за його словами, хоче забезпечити самодостатність власних ракет-носіїв, зокрема - сімейства "Маяк".

За даними бюро, на сьогоднішній день компанією розроблено більше 30 видів рідинних ракетних двигунів, 17 з яких - доведені до серійного виготовлення. Двигунами розробки КБП оснащені ракети-носії "Зеніт", "Циклон", Vega.

Двигунами РД-180 виробництва російського ВАТ "НВО "Енергомаш" оснащуються американські ракети-носії Atlas 5 компанії United Launch Alliance. У червні ВПС США оголосили конкурс із розробки двигунів замість російських РД-180, обсяг потенційних контрактів оцінюється в $160 млн.

До 2030 року США можуть витратити на запуск військових і розвідувальних супутників близько $70 млрд.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...