App Store Google Play

КБ "Південне" запропонувало США свої ракетні двигуни замість російських

30.06.2015 14:37
КБ "Південне" запропонувало США свої ракетні двигуни замість російських

Дніпропетровське ДП "Конструкторське бюро "Південне" має намір запропонувати США свої ракетні двигуни замість російських, від яких Штати вирішили відмовитися.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на гендиректора бюро Олександра Дегтярьова.

За його словами, протягом останніх п'яти років "Південне" займалося розробкою перспективного сімейства рідинних ракетних двигунів перших ступенів ракет-носіїв, які могли б ефективно використовуватися на американському ринку.

"Поглиблені цільові дослідження ринку США показали, що доцільно створення нового потужного двигуна тягою 250 тонн і зв'язки цих двигунів тягою 500 тонн і вище", - уточнив він.

Дегтярьов додав, що бюро веде переговори "з низкою потенційних замовників та інвесторів із США, зацікавлених у реалізації даної ініціативи".

Він вважає, що такий двигун може бути створений і випробуваний вже до 2019 року.

Дегтярьов додав, що в даний час уряд США "виділяє великі суми на пошук альтернативних рухових установок".

Крім прагнення укласти договір зі США, "Південне" також, за його словами, хоче забезпечити самодостатність власних ракет-носіїв, зокрема - сімейства "Маяк".

За даними бюро, на сьогоднішній день компанією розроблено більше 30 видів рідинних ракетних двигунів, 17 з яких - доведені до серійного виготовлення. Двигунами розробки КБП оснащені ракети-носії "Зеніт", "Циклон", Vega.

Двигунами РД-180 виробництва російського ВАТ "НВО "Енергомаш" оснащуються американські ракети-носії Atlas 5 компанії United Launch Alliance. У червні ВПС США оголосили конкурс із розробки двигунів замість російських РД-180, обсяг потенційних контрактів оцінюється в $160 млн.

До 2030 року США можуть витратити на запуск військових і розвідувальних супутників близько $70 млрд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...