App Store Google Play

КБ "Південне" запропонувало США свої ракетні двигуни замість російських

30.06.2015 14:37
КБ "Південне" запропонувало США свої ракетні двигуни замість російських

Дніпропетровське ДП "Конструкторське бюро "Південне" має намір запропонувати США свої ракетні двигуни замість російських, від яких Штати вирішили відмовитися.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на гендиректора бюро Олександра Дегтярьова.

За його словами, протягом останніх п'яти років "Південне" займалося розробкою перспективного сімейства рідинних ракетних двигунів перших ступенів ракет-носіїв, які могли б ефективно використовуватися на американському ринку.

"Поглиблені цільові дослідження ринку США показали, що доцільно створення нового потужного двигуна тягою 250 тонн і зв'язки цих двигунів тягою 500 тонн і вище", - уточнив він.

Дегтярьов додав, що бюро веде переговори "з низкою потенційних замовників та інвесторів із США, зацікавлених у реалізації даної ініціативи".

Він вважає, що такий двигун може бути створений і випробуваний вже до 2019 року.

Дегтярьов додав, що в даний час уряд США "виділяє великі суми на пошук альтернативних рухових установок".

Крім прагнення укласти договір зі США, "Південне" також, за його словами, хоче забезпечити самодостатність власних ракет-носіїв, зокрема - сімейства "Маяк".

За даними бюро, на сьогоднішній день компанією розроблено більше 30 видів рідинних ракетних двигунів, 17 з яких - доведені до серійного виготовлення. Двигунами розробки КБП оснащені ракети-носії "Зеніт", "Циклон", Vega.

Двигунами РД-180 виробництва російського ВАТ "НВО "Енергомаш" оснащуються американські ракети-носії Atlas 5 компанії United Launch Alliance. У червні ВПС США оголосили конкурс із розробки двигунів замість російських РД-180, обсяг потенційних контрактів оцінюється в $160 млн.

До 2030 року США можуть витратити на запуск військових і розвідувальних супутників близько $70 млрд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...