App Store Google Play

Резніченко насварив силовиків за зволіканя розслідувань справ по Майдану

26.06.2015 15:47
Резніченко насварив силовиків за зволіканя розслідувань справ по Майдану

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко зажадав від силовиків скласти відкритий реальний реєстр кримінальних справ щодо злочинів, здійснених проти учасників Дніпропетровського євромайдану. Керівник регіону або його представник інформуватимуть громадськість про стан справ. До такого спільного рішення прийшли під час зустрічі голови ОДА Валентина Резніченка з представниками громадськості та правоохоронцями.

«Я вимагаю від керівників силових відомств щотижня повідомляти мені, скільки осіб отримали статус підозрюваних, скільком визначена міра запобіжного заходу, скільки справ перебувають у провадженні, коли ці справи будуть або закінчені, або передані до суду, або ж закриті через відсутність складу злочину, що теж має місце.
Прошу надавати мені звіти особисто в щотижневому режимі», - підкреслив Валентин Резніченко.

Керівник регіону зажадав від силовиків скласти загальний реєстр всіх кримінальних справ та заяв по Дніпропетровському Евромайдану.

«Я буду питати по ньому у силовиків на нарадах. Тому що ми щоразу стикаємося з одним і тим самим: ніхто не знає, де перебуває справа. Дуже сильно опирається система, захищається», - підкреслив Валентин Резніченко.

На зустрічі домовилися, що керівник області або його представник будуть оперативно інформувати громадськість про процес розслідування справ. Як це відбуватиметься, вирішать разом з громадською радою при ОДА.

«Я подивлюся, що мені принесуть перший раз. І після цього спільно ми визначимо форму інформування. До цього питання потрібно теж підійти правильно, щоб ми не розголосили службову інформацію, не завадили слідству», - зазначив Валентин Резніченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...