App Store Google Play

Резніченко насварив силовиків за зволіканя розслідувань справ по Майдану

26.06.2015 15:47
Резніченко насварив силовиків за зволіканя розслідувань справ по Майдану

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко зажадав від силовиків скласти відкритий реальний реєстр кримінальних справ щодо злочинів, здійснених проти учасників Дніпропетровського євромайдану. Керівник регіону або його представник інформуватимуть громадськість про стан справ. До такого спільного рішення прийшли під час зустрічі голови ОДА Валентина Резніченка з представниками громадськості та правоохоронцями.

«Я вимагаю від керівників силових відомств щотижня повідомляти мені, скільки осіб отримали статус підозрюваних, скільком визначена міра запобіжного заходу, скільки справ перебувають у провадженні, коли ці справи будуть або закінчені, або передані до суду, або ж закриті через відсутність складу злочину, що теж має місце.
Прошу надавати мені звіти особисто в щотижневому режимі», - підкреслив Валентин Резніченко.

Керівник регіону зажадав від силовиків скласти загальний реєстр всіх кримінальних справ та заяв по Дніпропетровському Евромайдану.

«Я буду питати по ньому у силовиків на нарадах. Тому що ми щоразу стикаємося з одним і тим самим: ніхто не знає, де перебуває справа. Дуже сильно опирається система, захищається», - підкреслив Валентин Резніченко.

На зустрічі домовилися, що керівник області або його представник будуть оперативно інформувати громадськість про процес розслідування справ. Як це відбуватиметься, вирішать разом з громадською радою при ОДА.

«Я подивлюся, що мені принесуть перший раз. І після цього спільно ми визначимо форму інформування. До цього питання потрібно теж підійти правильно, щоб ми не розголосили службову інформацію, не завадили слідству», - зазначив Валентин Резніченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...