App Store Google Play

Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій у зоні АТО

25.06.2015 15:16
Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій у зоні АТО
Протягом 3 місяців будівельники регіону працювали над Дніпропетровським захисним валом оборони. 27 захисних об'єктів розміщені в полосі більше 100 км - це найбільша протяжність оборонних споруд, що зводилися регіонами України. Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій. Про це повідомив в.о. заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Микола Зенцев під час прес-конференції.

Фортифікаційні споруди - це складний комплекс з опорними пунктами та інженерними загорожами, окопами та спеціальними укриттями для техніки та особового складу. Для їх будівництва було використано 2619 залізобетонних виробів, 4644 кубічних метрів лісу, задіяно 74 одиниці будівельної техніки. На ці роботи було витрачено 47 млн грн. з державного бюджету.

«Під час будівництва виникала низка проблем. Проте завдяки політичній волі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, який особисто керував процесом, роботи були виконані вчасно. Дніпропетровщина завершила будівництво першою в Україні», - зазначив Микола Зенцев.

Перед початком робіт на об'єкті силами головного управління ДСНС в Дніпропетровській області було розміновано більше 2 тис га території, що дозволило розпочати будівельні роботи.

Зводили фортифікаційні споруди більше 800 будівельників та 20 підприємств регіону. Заводи, що поставляли матеріали та залізобетонні конструкції, працювали у цілодобовому режимі.

Неодноразово об'єкти будівництва обстрілювалися. Зокрема, 3 червня, під час загострення ситуації в Мар'янці, 6 об'єктів потрапили на лінію вогню.

«Будівництво оборонних споруд в зоні АТО доводить, що не все досягається грошима чи наказами. Це в першу чергу - відповідальність, патріотизм, управлінська воля та ефективна взаємодія між всіма учасниками процесу», - наголосив Микола Зенцев.

Робота над фортифікацією буде продовжена. Зокрема, буде проводитися удосконалення об'єктів, підвищуватися їх обороноздатність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...