App Store Google Play

Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій у зоні АТО

25.06.2015 15:16
Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій у зоні АТО
Протягом 3 місяців будівельники регіону працювали над Дніпропетровським захисним валом оборони. 27 захисних об'єктів розміщені в полосі більше 100 км - це найбільша протяжність оборонних споруд, що зводилися регіонами України. Дніпропетровщина першою завершила будівництво фортифікацій. Про це повідомив в.о. заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Микола Зенцев під час прес-конференції.

Фортифікаційні споруди - це складний комплекс з опорними пунктами та інженерними загорожами, окопами та спеціальними укриттями для техніки та особового складу. Для їх будівництва було використано 2619 залізобетонних виробів, 4644 кубічних метрів лісу, задіяно 74 одиниці будівельної техніки. На ці роботи було витрачено 47 млн грн. з державного бюджету.

«Під час будівництва виникала низка проблем. Проте завдяки політичній волі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, який особисто керував процесом, роботи були виконані вчасно. Дніпропетровщина завершила будівництво першою в Україні», - зазначив Микола Зенцев.

Перед початком робіт на об'єкті силами головного управління ДСНС в Дніпропетровській області було розміновано більше 2 тис га території, що дозволило розпочати будівельні роботи.

Зводили фортифікаційні споруди більше 800 будівельників та 20 підприємств регіону. Заводи, що поставляли матеріали та залізобетонні конструкції, працювали у цілодобовому режимі.

Неодноразово об'єкти будівництва обстрілювалися. Зокрема, 3 червня, під час загострення ситуації в Мар'янці, 6 об'єктів потрапили на лінію вогню.

«Будівництво оборонних споруд в зоні АТО доводить, що не все досягається грошима чи наказами. Це в першу чергу - відповідальність, патріотизм, управлінська воля та ефективна взаємодія між всіма учасниками процесу», - наголосив Микола Зенцев.

Робота над фортифікацією буде продовжена. Зокрема, буде проводитися удосконалення об'єктів, підвищуватися їх обороноздатність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...