App Store Google Play

На Дніпропетровщині відкрито військово-патріотичний клуб

24.06.2015 17:03
На Дніпропетровщині відкрито військово-патріотичний клуб
У військово-патріотичному клубі «Іron Dnepr» стартувала перша зміна. Працює клуб на тренувальній базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Ініціатива такого формату відпочинку для підлітків належить голові Дніпропетровської облдержадміністрації Валентину Резніченку.

«Це безпечний, цікавий та сповнений змістом відпочинок юних патріотів України. У багатьох дітей, які сьогодні відпочивають у військово-патріотичному клубі, батьки знаходяться в зоні АТО. І цей приклад, який вони відчувають у своїх родинах, сьогодні виражається в їх бажанні розвивати свій патріотичний дух, фізичну та внутрішню силу. Переконаний, що з таким майбутнім наша країна буде успішною», - наголошує Валентин Резніченко.

Учасниками першої зміни табору «Іron Dnepr» стали 47 старшокласників Дніпропетровщини. Тут вони вивчають 5 різних військово-спортивних дисциплін. Сьогодні для учасників «Іron Dnepr» провели заняття з тактико-спеціальної підготовки та основ тактичної медицини, а також заняття в інтерактивному тирі.

В учасників військово-патріотичного клубу є унікальна можливість пройти курс молодого бійця та справжнього патріота під кураторством учасника антитерористичної операції, «кіборга», викладача філософії та політології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Кирила Недрі.

«Заняття у військово-спортивному клубі розраховані на орієнтування школярів у соціальному просторі. Ми не навчаємо дітей тримати зброю. Тут вчать любові до Батьківщини, патріотизму, пояснюють, що таке держава, і молодь може і повинна робити для держави. Завдяки цьому проекту ми відновлюємо якісну систему патріотичного виховання молоді», - повідомив Кирило Недря.

У програмі навчання «Іron Dnepr» - основи зброєзнавства та спеціальна фізична підготовка, історія та структура Збройних сил України, заняття в мультимедійному тирі та страйкбол.

Разом з юнаками у військово-патріотичному клубі навчаються й дівчата.

«Дівчата також можуть бути сильними та сміливими. Я прийшла сюди довести це. Отримані знання зайвими не будуть. Наприклад, вміння надавати медичну допомогу може знадобитися у повсякденному житті», - упевнена дев’ятикласниця з Дніпропетровської школи №126 Софія Греськів, одна із чотирьох дівчат у групі «Іron Dnepr».

Наступна зміна військово-патріотичного клубу «Іron Dnepr» стартує 30 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...