App Store Google Play

На Дніпропетровщині відкрито військово-патріотичний клуб

24.06.2015 17:03
На Дніпропетровщині відкрито військово-патріотичний клуб
У військово-патріотичному клубі «Іron Dnepr» стартувала перша зміна. Працює клуб на тренувальній базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Ініціатива такого формату відпочинку для підлітків належить голові Дніпропетровської облдержадміністрації Валентину Резніченку.

«Це безпечний, цікавий та сповнений змістом відпочинок юних патріотів України. У багатьох дітей, які сьогодні відпочивають у військово-патріотичному клубі, батьки знаходяться в зоні АТО. І цей приклад, який вони відчувають у своїх родинах, сьогодні виражається в їх бажанні розвивати свій патріотичний дух, фізичну та внутрішню силу. Переконаний, що з таким майбутнім наша країна буде успішною», - наголошує Валентин Резніченко.

Учасниками першої зміни табору «Іron Dnepr» стали 47 старшокласників Дніпропетровщини. Тут вони вивчають 5 різних військово-спортивних дисциплін. Сьогодні для учасників «Іron Dnepr» провели заняття з тактико-спеціальної підготовки та основ тактичної медицини, а також заняття в інтерактивному тирі.

В учасників військово-патріотичного клубу є унікальна можливість пройти курс молодого бійця та справжнього патріота під кураторством учасника антитерористичної операції, «кіборга», викладача філософії та політології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Кирила Недрі.

«Заняття у військово-спортивному клубі розраховані на орієнтування школярів у соціальному просторі. Ми не навчаємо дітей тримати зброю. Тут вчать любові до Батьківщини, патріотизму, пояснюють, що таке держава, і молодь може і повинна робити для держави. Завдяки цьому проекту ми відновлюємо якісну систему патріотичного виховання молоді», - повідомив Кирило Недря.

У програмі навчання «Іron Dnepr» - основи зброєзнавства та спеціальна фізична підготовка, історія та структура Збройних сил України, заняття в мультимедійному тирі та страйкбол.

Разом з юнаками у військово-патріотичному клубі навчаються й дівчата.

«Дівчата також можуть бути сильними та сміливими. Я прийшла сюди довести це. Отримані знання зайвими не будуть. Наприклад, вміння надавати медичну допомогу може знадобитися у повсякденному житті», - упевнена дев’ятикласниця з Дніпропетровської школи №126 Софія Греськів, одна із чотирьох дівчат у групі «Іron Dnepr».

Наступна зміна військово-патріотичного клубу «Іron Dnepr» стартує 30 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...