App Store Google Play

Мережа ІКЕА може відкрити магазини на Дніпропетровщині

24.06.2015 10:07
Мережа ІКЕА може відкрити магазини на Дніпропетровщині

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко запропонував виробничо-торговій компанії «IKEA» відкрити представництво на Дніпропетровщині. Про це стало відомо під час зустрічі Валентина Резніченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Андерсом фон Бекератом. Ця компанія - один з найвибагливіших у світі партнерів, працює лише в країнах з прозорими правилами ведення бізнесу.

«Співпраця з цією всесвітньо відомою компанією дозволить не лише залучити в область нових інвесторів, створити нові робочі місця, а й стане символічною перемогою регіону. Шведські інвестори вирізняються особливою вибагливістю до своїх партнерів. Вони ніколи не співпрацюють з країнами, в яких для ведення бізнесу потрібно порушувати закон. Відкриття такого представництва на Дніпропетровщині буде потужним сигналом для інших іноземних інвесторів: тут є надійні партнери, з якими можна мати справу. Ми готові надати будь-яку підтримку», - зазначив Валентин Резніченко.

За словами Андерса фон Бекерата, шведські підприємці розуміють - Україна має величезний потенціал.

«Ми впевнені, що можна залучати шведські інвестиції в Дніпропетровську область. Але найголовніше - проводити реформи та покращувати бізнес-клімат в країні. Україні дуже вигідно зближуватися з Європейським Союзом, адже це ще один поштовх до реформ», - сказав він.

Нагадаємо, в 2005 році шведська мережа намагалася побудувати мережу своїх торгових центрів в Україні, проте не змогла домовитися з місцевою владою з приводу виділення земельних ділянок.

У 2008 році IKEA придбала майданчик для будівництва торгового центру на околиці Одеси, але так і не закінчила його.

У 2010 IKEA офіційно заявила, що заморожує свої проекти в Україні. Також були продані дві фабрики в західній частині України, де компанія планувала розгорнути деревообробне виробництво.

IKEA - одна з найбільших у світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому. До IKEA Group належать виробничі підприємства, закупівельні офіси, центри комплектації і доставки замовлень покупцям, а також 315 магазинів в 27 країнах світу.

В цілому підприємства IKEA Group діють на території 42 країн. У 2014 році обсяг продажів компанії склав майже 28 млрд. Євро на рік. Компанія була заснована в 1943 році в Швеції підприємцем Інгвар Кампрад.

Кілька тижнів тому прес-служба IKEA Group повідомляла, що компанія не збирається виходити на український ринок: це стосується, як роздрібного, так і девелоперського бізнесу.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...