App Store Google Play

Мережа ІКЕА може відкрити магазини на Дніпропетровщині

24.06.2015 10:07
Мережа ІКЕА може відкрити магазини на Дніпропетровщині

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко запропонував виробничо-торговій компанії «IKEA» відкрити представництво на Дніпропетровщині. Про це стало відомо під час зустрічі Валентина Резніченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні Андерсом фон Бекератом. Ця компанія - один з найвибагливіших у світі партнерів, працює лише в країнах з прозорими правилами ведення бізнесу.

«Співпраця з цією всесвітньо відомою компанією дозволить не лише залучити в область нових інвесторів, створити нові робочі місця, а й стане символічною перемогою регіону. Шведські інвестори вирізняються особливою вибагливістю до своїх партнерів. Вони ніколи не співпрацюють з країнами, в яких для ведення бізнесу потрібно порушувати закон. Відкриття такого представництва на Дніпропетровщині буде потужним сигналом для інших іноземних інвесторів: тут є надійні партнери, з якими можна мати справу. Ми готові надати будь-яку підтримку», - зазначив Валентин Резніченко.

За словами Андерса фон Бекерата, шведські підприємці розуміють - Україна має величезний потенціал.

«Ми впевнені, що можна залучати шведські інвестиції в Дніпропетровську область. Але найголовніше - проводити реформи та покращувати бізнес-клімат в країні. Україні дуже вигідно зближуватися з Європейським Союзом, адже це ще один поштовх до реформ», - сказав він.

Нагадаємо, в 2005 році шведська мережа намагалася побудувати мережу своїх торгових центрів в Україні, проте не змогла домовитися з місцевою владою з приводу виділення земельних ділянок.

У 2008 році IKEA придбала майданчик для будівництва торгового центру на околиці Одеси, але так і не закінчила його.

У 2010 IKEA офіційно заявила, що заморожує свої проекти в Україні. Також були продані дві фабрики в західній частині України, де компанія планувала розгорнути деревообробне виробництво.

IKEA - одна з найбільших у світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому. До IKEA Group належать виробничі підприємства, закупівельні офіси, центри комплектації і доставки замовлень покупцям, а також 315 магазинів в 27 країнах світу.

В цілому підприємства IKEA Group діють на території 42 країн. У 2014 році обсяг продажів компанії склав майже 28 млрд. Євро на рік. Компанія була заснована в 1943 році в Швеції підприємцем Інгвар Кампрад.

Кілька тижнів тому прес-служба IKEA Group повідомляла, що компанія не збирається виходити на український ринок: це стосується, як роздрібного, так і девелоперського бізнесу.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...