App Store Google Play

Дніпродзержинці прийшли до ОДА вимагати відставки мера

24.06.2015 13:03
Дніпродзержинці прийшли до ОДА вимагати відставки мера

Під стінами Дніпропетровської облдержадміністрації зібралися мешканці Дніпродзержинська. Люди приїхали до обласного центру з вимогою про відставку мера їхнього міста - Станіслава Сафронова.

Серед пікетувальників можна було зустріти і депутатів міської ради, і представників молодіжних та громадських організацій, проте більшість - це ті, кому не байдуже майбутнє рідного міста.

За словами мітингувальників, впродовж п'яти років міський голова перетворив колись зелене, квітуче місто на руїну. Розбиті дороги, напівзруйновані будинки, відкриті икриті люки, занедбані дитячі майданчики - ось те, з чим доводиться щодня стикатися городянам в центрі міста.

До того ж, як заявляють активісти, мер не лише не займається благоустроєм міста, а й "дахує" точки продажу наркотиків, алкоголю та підпільні казино з ігровими автоматами.

Дніпродзержинці неодноразово організовували мітинги в рідному місті, проте це не дало ніяких результатів, тому єдиний вихід люди бачать у зверненні до представників обласної адміністрації.

Через радника голови ОДА  Гліба Пригунова мешканці передали Валентину Резніченку звернення з проханням посприяти у відставці Сафронова. Пригунов від імені обладміністрації висловив готовність допомогти городянам в рамках закону.

У свою чергу, активісти налаштовані рішуче. 8 липня вони готуються знову зібратися під стінами дніпродзержинського міської ради з тими самим вимогами. Якщо ж і після цього ситуація ніяк не змінитися - готові шукати допомоги у київських депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...