App Store Google Play

Дніпродзержинці прийшли до ОДА вимагати відставки мера

24.06.2015 13:03
Дніпродзержинці прийшли до ОДА вимагати відставки мера

Під стінами Дніпропетровської облдержадміністрації зібралися мешканці Дніпродзержинська. Люди приїхали до обласного центру з вимогою про відставку мера їхнього міста - Станіслава Сафронова.

Серед пікетувальників можна було зустріти і депутатів міської ради, і представників молодіжних та громадських організацій, проте більшість - це ті, кому не байдуже майбутнє рідного міста.

За словами мітингувальників, впродовж п'яти років міський голова перетворив колись зелене, квітуче місто на руїну. Розбиті дороги, напівзруйновані будинки, відкриті икриті люки, занедбані дитячі майданчики - ось те, з чим доводиться щодня стикатися городянам в центрі міста.

До того ж, як заявляють активісти, мер не лише не займається благоустроєм міста, а й "дахує" точки продажу наркотиків, алкоголю та підпільні казино з ігровими автоматами.

Дніпродзержинці неодноразово організовували мітинги в рідному місті, проте це не дало ніяких результатів, тому єдиний вихід люди бачать у зверненні до представників обласної адміністрації.

Через радника голови ОДА  Гліба Пригунова мешканці передали Валентину Резніченку звернення з проханням посприяти у відставці Сафронова. Пригунов від імені обладміністрації висловив готовність допомогти городянам в рамках закону.

У свою чергу, активісти налаштовані рішуче. 8 липня вони готуються знову зібратися під стінами дніпродзержинського міської ради з тими самим вимогами. Якщо ж і після цього ситуація ніяк не змінитися - готові шукати допомоги у київських депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...