App Store Google Play

Дніпродзержинці прийшли до ОДА вимагати відставки мера

24.06.2015 13:03
Дніпродзержинці прийшли до ОДА вимагати відставки мера

Під стінами Дніпропетровської облдержадміністрації зібралися мешканці Дніпродзержинська. Люди приїхали до обласного центру з вимогою про відставку мера їхнього міста - Станіслава Сафронова.

Серед пікетувальників можна було зустріти і депутатів міської ради, і представників молодіжних та громадських організацій, проте більшість - це ті, кому не байдуже майбутнє рідного міста.

За словами мітингувальників, впродовж п'яти років міський голова перетворив колись зелене, квітуче місто на руїну. Розбиті дороги, напівзруйновані будинки, відкриті икриті люки, занедбані дитячі майданчики - ось те, з чим доводиться щодня стикатися городянам в центрі міста.

До того ж, як заявляють активісти, мер не лише не займається благоустроєм міста, а й "дахує" точки продажу наркотиків, алкоголю та підпільні казино з ігровими автоматами.

Дніпродзержинці неодноразово організовували мітинги в рідному місті, проте це не дало ніяких результатів, тому єдиний вихід люди бачать у зверненні до представників обласної адміністрації.

Через радника голови ОДА  Гліба Пригунова мешканці передали Валентину Резніченку звернення з проханням посприяти у відставці Сафронова. Пригунов від імені обладміністрації висловив готовність допомогти городянам в рамках закону.

У свою чергу, активісти налаштовані рішуче. 8 липня вони готуються знову зібратися під стінами дніпродзержинського міської ради з тими самим вимогами. Якщо ж і після цього ситуація ніяк не змінитися - готові шукати допомоги у київських депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...