App Store Google Play

Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

19.06.2015 12:54
Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

У п'ятницю, 19 червня, в Україні розпочинається завершальна шоста хвиля часткової мобілізації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генштабу Збройних сил України.

Повідомляється, що особливий попит буде на фахівців «для комплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих і танкових підрозділів, а також фахівців ремонтних спеціальностей, водіїв, військових інженерів».

Заплановано мобілізувати як військовозобов'язаних, які мають досвід військової служби, а також тих, хто раніше не служив.
У Генштабі зазначили, що основне завдання нової хвилі - забезпечити повну ротацію військовослужбовців, призваних у межах третьої хвилі мобілізації.

Крім того, у Генштабі триває створення електронного державного реєстру військовозобов'язаних і призовників. Для створення цього реєстру будуть використані дані фіскальної, міграційної, прикордонної служб, а також бази виборців України.

Одночасно триває робота над посиленням відповідальності за ухилення від мобілізації. Однак при цьому зазначається, що вручення повістки не означає 100% призову на службу.

«Повістку вручають насамперед для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відстрочку, можливості його використання в армії відповідно до його військової чи цивільної спеціальності. Тільки після цього можливе проходження військово-лікарської комісії. За її результатами ухвалюється рішення призивати військовозобов'язаного на військову службу чи ні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, п'ята хвиля мобілізації почалася 10 квітня.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...