App Store Google Play

Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

19.06.2015 12:54
Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

У п'ятницю, 19 червня, в Україні розпочинається завершальна шоста хвиля часткової мобілізації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генштабу Збройних сил України.

Повідомляється, що особливий попит буде на фахівців «для комплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих і танкових підрозділів, а також фахівців ремонтних спеціальностей, водіїв, військових інженерів».

Заплановано мобілізувати як військовозобов'язаних, які мають досвід військової служби, а також тих, хто раніше не служив.
У Генштабі зазначили, що основне завдання нової хвилі - забезпечити повну ротацію військовослужбовців, призваних у межах третьої хвилі мобілізації.

Крім того, у Генштабі триває створення електронного державного реєстру військовозобов'язаних і призовників. Для створення цього реєстру будуть використані дані фіскальної, міграційної, прикордонної служб, а також бази виборців України.

Одночасно триває робота над посиленням відповідальності за ухилення від мобілізації. Однак при цьому зазначається, що вручення повістки не означає 100% призову на службу.

«Повістку вручають насамперед для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відстрочку, можливості його використання в армії відповідно до його військової чи цивільної спеціальності. Тільки після цього можливе проходження військово-лікарської комісії. За її результатами ухвалюється рішення призивати військовозобов'язаного на військову службу чи ні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, п'ята хвиля мобілізації почалася 10 квітня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...