App Store Google Play

Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

19.06.2015 12:54
Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

У п'ятницю, 19 червня, в Україні розпочинається завершальна шоста хвиля часткової мобілізації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генштабу Збройних сил України.

Повідомляється, що особливий попит буде на фахівців «для комплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих і танкових підрозділів, а також фахівців ремонтних спеціальностей, водіїв, військових інженерів».

Заплановано мобілізувати як військовозобов'язаних, які мають досвід військової служби, а також тих, хто раніше не служив.
У Генштабі зазначили, що основне завдання нової хвилі - забезпечити повну ротацію військовослужбовців, призваних у межах третьої хвилі мобілізації.

Крім того, у Генштабі триває створення електронного державного реєстру військовозобов'язаних і призовників. Для створення цього реєстру будуть використані дані фіскальної, міграційної, прикордонної служб, а також бази виборців України.

Одночасно триває робота над посиленням відповідальності за ухилення від мобілізації. Однак при цьому зазначається, що вручення повістки не означає 100% призову на службу.

«Повістку вручають насамперед для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відстрочку, можливості його використання в армії відповідно до його військової чи цивільної спеціальності. Тільки після цього можливе проходження військово-лікарської комісії. За її результатами ухвалюється рішення призивати військовозобов'язаного на військову службу чи ні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, п'ята хвиля мобілізації почалася 10 квітня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...