App Store Google Play

Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

19.06.2015 12:54
Сьогодні в Україні починається шоста хвиля мобілізації

У п'ятницю, 19 червня, в Україні розпочинається завершальна шоста хвиля часткової мобілізації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генштабу Збройних сил України.

Повідомляється, що особливий попит буде на фахівців «для комплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих і танкових підрозділів, а також фахівців ремонтних спеціальностей, водіїв, військових інженерів».

Заплановано мобілізувати як військовозобов'язаних, які мають досвід військової служби, а також тих, хто раніше не служив.
У Генштабі зазначили, що основне завдання нової хвилі - забезпечити повну ротацію військовослужбовців, призваних у межах третьої хвилі мобілізації.

Крім того, у Генштабі триває створення електронного державного реєстру військовозобов'язаних і призовників. Для створення цього реєстру будуть використані дані фіскальної, міграційної, прикордонної служб, а також бази виборців України.

Одночасно триває робота над посиленням відповідальності за ухилення від мобілізації. Однак при цьому зазначається, що вручення повістки не означає 100% призову на службу.

«Повістку вручають насамперед для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності у громадянина права на відстрочку, можливості його використання в армії відповідно до його військової чи цивільної спеціальності. Тільки після цього можливе проходження військово-лікарської комісії. За її результатами ухвалюється рішення призивати військовозобов'язаного на військову службу чи ні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, п'ята хвиля мобілізації почалася 10 квітня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...