App Store Google Play

Резніченко: за якість ремонту доріг відповість директор департаменту ЖКГ

18.06.2015 16:35
Резніченко: за якість ремонту доріг відповість директор департаменту ЖКГ

На Дніпропетровщині з середини квітня триває ремонт комунальних доріг. Цього року буде капітально відремонтовано 7 доріг у містах та районах, а також проведено поточний ремонт 161 комунальної дороги регіону.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко доручив директору департаменту житлово-комунального-господарства та будівництва ОДА Андрію Коломойцю особисто контролювати якість ремонту доріг разом з представниками ЗМІ та громадськими організаціями. Про це розповів начальник управління благоустрою департаменту ЖКГ та будівництва Володимир Верхотурцев під час прес-конференції.

«На Дніпропетровщині активними темпами триває ремонт доріг. Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко зробив акцент на якості та доручив директору департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Андрію Коломойцю особисто контролювати якість ремонту доріг і долучити для цього представників ЗМІ та громадських організацій», - зазначив Володимир Верхотурцев.

Він розповів, що був виявлений факт неякісного ремонту дорожнього покриття в Петропавлівському районі - працівники департаменту зафіксували порушення технологій. Після цього голову району викликали до облдержадміністрації для пояснення ситуації, а підрядну організацію змусили виконати повторний ремонт.

Володимир Верхотурцев додав, що, у першу чергу, цього року будуть відремонтовані дороги на тих вулицях, на яких знаходяться соціальні об'єкти: дитячі садки, школи, лікарні та ін. Стоїть завдання забезпечити безперешкодний та комфортний під'їзд до цих закладів.

Цього року з обласного та місцевих бюджетів виділено 470 млн грн. на ремонт комунальних доріг. Вперше за останні кілька років Дніпропетровщина не отримала коштів на комунальні дороги від держави. Цього року заплановано відремонтувати 1,1 млн кв м дорожнього покриття, що в 2,5 рази більше, ніж торік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...