App Store Google Play

Резніченко: за якість ремонту доріг відповість директор департаменту ЖКГ

18.06.2015 16:35
Резніченко: за якість ремонту доріг відповість директор департаменту ЖКГ

На Дніпропетровщині з середини квітня триває ремонт комунальних доріг. Цього року буде капітально відремонтовано 7 доріг у містах та районах, а також проведено поточний ремонт 161 комунальної дороги регіону.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко доручив директору департаменту житлово-комунального-господарства та будівництва ОДА Андрію Коломойцю особисто контролювати якість ремонту доріг разом з представниками ЗМІ та громадськими організаціями. Про це розповів начальник управління благоустрою департаменту ЖКГ та будівництва Володимир Верхотурцев під час прес-конференції.

«На Дніпропетровщині активними темпами триває ремонт доріг. Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко зробив акцент на якості та доручив директору департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Андрію Коломойцю особисто контролювати якість ремонту доріг і долучити для цього представників ЗМІ та громадських організацій», - зазначив Володимир Верхотурцев.

Він розповів, що був виявлений факт неякісного ремонту дорожнього покриття в Петропавлівському районі - працівники департаменту зафіксували порушення технологій. Після цього голову району викликали до облдержадміністрації для пояснення ситуації, а підрядну організацію змусили виконати повторний ремонт.

Володимир Верхотурцев додав, що, у першу чергу, цього року будуть відремонтовані дороги на тих вулицях, на яких знаходяться соціальні об'єкти: дитячі садки, школи, лікарні та ін. Стоїть завдання забезпечити безперешкодний та комфортний під'їзд до цих закладів.

Цього року з обласного та місцевих бюджетів виділено 470 млн грн. на ремонт комунальних доріг. Вперше за останні кілька років Дніпропетровщина не отримала коштів на комунальні дороги від держави. Цього року заплановано відремонтувати 1,1 млн кв м дорожнього покриття, що в 2,5 рази більше, ніж торік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...