App Store Google Play

Резніченко: за якість ремонту доріг відповість директор департаменту ЖКГ

18.06.2015 16:35
Резніченко: за якість ремонту доріг відповість директор департаменту ЖКГ

На Дніпропетровщині з середини квітня триває ремонт комунальних доріг. Цього року буде капітально відремонтовано 7 доріг у містах та районах, а також проведено поточний ремонт 161 комунальної дороги регіону.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко доручив директору департаменту житлово-комунального-господарства та будівництва ОДА Андрію Коломойцю особисто контролювати якість ремонту доріг разом з представниками ЗМІ та громадськими організаціями. Про це розповів начальник управління благоустрою департаменту ЖКГ та будівництва Володимир Верхотурцев під час прес-конференції.

«На Дніпропетровщині активними темпами триває ремонт доріг. Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко зробив акцент на якості та доручив директору департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Андрію Коломойцю особисто контролювати якість ремонту доріг і долучити для цього представників ЗМІ та громадських організацій», - зазначив Володимир Верхотурцев.

Він розповів, що був виявлений факт неякісного ремонту дорожнього покриття в Петропавлівському районі - працівники департаменту зафіксували порушення технологій. Після цього голову району викликали до облдержадміністрації для пояснення ситуації, а підрядну організацію змусили виконати повторний ремонт.

Володимир Верхотурцев додав, що, у першу чергу, цього року будуть відремонтовані дороги на тих вулицях, на яких знаходяться соціальні об'єкти: дитячі садки, школи, лікарні та ін. Стоїть завдання забезпечити безперешкодний та комфортний під'їзд до цих закладів.

Цього року з обласного та місцевих бюджетів виділено 470 млн грн. на ремонт комунальних доріг. Вперше за останні кілька років Дніпропетровщина не отримала коштів на комунальні дороги від держави. Цього року заплановано відремонтувати 1,1 млн кв м дорожнього покриття, що в 2,5 рази більше, ніж торік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...