App Store Google Play

На Дніпропетровщині відремонтують 50 доріг державного й місцевого значен

18.06.2015 15:24
На Дніпропетровщині відремонтують 50 доріг державного й місцевого значен

На сьогодні на Дніпропетровщині повністю завершено поточний ремонт на 3 дорогах державного значення, до середини липня будуть проведені роботи ще на 5. Після цього розпочнеться ремонт окремих найбільш ушкоджених ділянок доріг місцевого значення. Загалом цього року буде проведено ямковий ремонт на 50 дорогах державного та місцевого значення.

 

Про це розповів начальник управління інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації Тимур Швець під час прес-конференції.

 

Наразі вже завершено ремонт найбільш ушкоджених ділянок на державних дорогах Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Запоріжжя – Донецьк та Нікопольській трасі.

 

Закінчується ямковий ремонт на дорогах Дніпропетровськ – Миколаїв, Знам’янка – Луганськ – Ізварине, Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя та ін.

 

Роботи на цих дорогах державного значення будуть виконані до середини липня, потім розпочнуться роботи на дорогах місцевого значення.

 

Загалом цього року заплановано відремонтувати понад 200 тис кв метрів доріг загального (державного та місцевого) значення. На ямковий ремонт доріг цього року передбачено з державного бюджету 53 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...