App Store Google Play

На Дніпропетровщині відремонтують 50 доріг державного й місцевого значен

18.06.2015 15:24
На Дніпропетровщині відремонтують 50 доріг державного й місцевого значен

На сьогодні на Дніпропетровщині повністю завершено поточний ремонт на 3 дорогах державного значення, до середини липня будуть проведені роботи ще на 5. Після цього розпочнеться ремонт окремих найбільш ушкоджених ділянок доріг місцевого значення. Загалом цього року буде проведено ямковий ремонт на 50 дорогах державного та місцевого значення.

 

Про це розповів начальник управління інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації Тимур Швець під час прес-конференції.

 

Наразі вже завершено ремонт найбільш ушкоджених ділянок на державних дорогах Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Запоріжжя – Донецьк та Нікопольській трасі.

 

Закінчується ямковий ремонт на дорогах Дніпропетровськ – Миколаїв, Знам’янка – Луганськ – Ізварине, Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя та ін.

 

Роботи на цих дорогах державного значення будуть виконані до середини липня, потім розпочнуться роботи на дорогах місцевого значення.

 

Загалом цього року заплановано відремонтувати понад 200 тис кв метрів доріг загального (державного та місцевого) значення. На ямковий ремонт доріг цього року передбачено з державного бюджету 53 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...