App Store Google Play

З відпочинку у Хорватії повернулися 127 дітей переселенців та вояків АТО

16.06.2015 16:25
З відпочинку у Хорватії повернулися 127 дітей переселенців та вояків АТО

З відпочинку у Хорватії на Дніпропетровщину повернулися 127 дітей переселенців та учасників АТО. З 1 до 13 червня вони відпочивали на курорті Макарська.

 

Гліб із Донецька ділиться враженнями про відпочинок. «Там було море, гарний готель і хороша компанія. На екскурсіях ми відвідали місцеву церкву – дізналися про її створення. Це я запам’ятав найбільше. І гори в Хорватії дуже красиві», - сказав він.

 

Батько Владислава – учасник АТО. З собою у Хорватію хлопець брав прапор України та подарував його хорватським дітям. На знак дружби отримав від них прапор Хорватії та привіз його до Дніпропетровщини. Найяскравіші спогади для Владислава – перемога його команди у дитячому футбольному турнірі та підводний світ Адріатичного моря.

 

 «Це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для родин, чиї діти в такому юному віці побачили жахи війни, та були змушені покинути домівки. Учасники АТО сьогодні захищають мир у наших родинах. Тому держава має піклуватися про самих учасників АТО та їх сім'ї. Безкоштовний відпочинок дітей переселенців та учасників АТО має бути закріплений на законодавчому рівні. Саме з такою ініціативою виступив  голова облдержадміністрації Валентин Резніченко. Як тільки закон про оздоровлення цих категорій дітей буде прийнятий, ми зможемо відправити на відпочинок ще більше дітей», – сказав Віталій Литвин. За його словами, зараз оздоровлення дітей переселенців та учасників АТО відбувається за кошти обласного й місцевих бюджетів та за благодійні внески спонсорів.

 

Він також додав, що друга група – 150 дітей - вирушить у подорож до Хорватії вже на початку серпня.  

 

«Більшість дітей, які повернулися з Хорватії, були за кордоном вперше. Для них – це відкриття Європи. Ми впевнені, що це стане стимулом для дітей вивчати іноземні мови та пізнавати світ», - сказав радник голови облдержадміністрації Владислав Макаров.

 

Оздоровлення дітей у хорватії стало можливим завдяки співпраці облдержадміністрації зі Сплітсько-Далматинською областю цієї країни та дніпропетровським благодійним фондом «Допомога Дніпра». Спонсором гуманітарної акції виступив відомий хорватський футболіст Івица Пирич. Кілька років він грав за київський Арсенал і дуже полюбив нашу країну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...