App Store Google Play

З відпочинку у Хорватії повернулися 127 дітей переселенців та вояків АТО

16.06.2015 16:25
З відпочинку у Хорватії повернулися 127 дітей переселенців та вояків АТО

З відпочинку у Хорватії на Дніпропетровщину повернулися 127 дітей переселенців та учасників АТО. З 1 до 13 червня вони відпочивали на курорті Макарська.

 

Гліб із Донецька ділиться враженнями про відпочинок. «Там було море, гарний готель і хороша компанія. На екскурсіях ми відвідали місцеву церкву – дізналися про її створення. Це я запам’ятав найбільше. І гори в Хорватії дуже красиві», - сказав він.

 

Батько Владислава – учасник АТО. З собою у Хорватію хлопець брав прапор України та подарував його хорватським дітям. На знак дружби отримав від них прапор Хорватії та привіз його до Дніпропетровщини. Найяскравіші спогади для Владислава – перемога його команди у дитячому футбольному турнірі та підводний світ Адріатичного моря.

 

 «Це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для родин, чиї діти в такому юному віці побачили жахи війни, та були змушені покинути домівки. Учасники АТО сьогодні захищають мир у наших родинах. Тому держава має піклуватися про самих учасників АТО та їх сім'ї. Безкоштовний відпочинок дітей переселенців та учасників АТО має бути закріплений на законодавчому рівні. Саме з такою ініціативою виступив  голова облдержадміністрації Валентин Резніченко. Як тільки закон про оздоровлення цих категорій дітей буде прийнятий, ми зможемо відправити на відпочинок ще більше дітей», – сказав Віталій Литвин. За його словами, зараз оздоровлення дітей переселенців та учасників АТО відбувається за кошти обласного й місцевих бюджетів та за благодійні внески спонсорів.

 

Він також додав, що друга група – 150 дітей - вирушить у подорож до Хорватії вже на початку серпня.  

 

«Більшість дітей, які повернулися з Хорватії, були за кордоном вперше. Для них – це відкриття Європи. Ми впевнені, що це стане стимулом для дітей вивчати іноземні мови та пізнавати світ», - сказав радник голови облдержадміністрації Владислав Макаров.

 

Оздоровлення дітей у хорватії стало можливим завдяки співпраці облдержадміністрації зі Сплітсько-Далматинською областю цієї країни та дніпропетровським благодійним фондом «Допомога Дніпра». Спонсором гуманітарної акції виступив відомий хорватський футболіст Івица Пирич. Кілька років він грав за київський Арсенал і дуже полюбив нашу країну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...