App Store Google Play

З відпочинку у Хорватії повернулися 127 дітей переселенців та вояків АТО

16.06.2015 16:25
З відпочинку у Хорватії повернулися 127 дітей переселенців та вояків АТО

З відпочинку у Хорватії на Дніпропетровщину повернулися 127 дітей переселенців та учасників АТО. З 1 до 13 червня вони відпочивали на курорті Макарська.

 

Гліб із Донецька ділиться враженнями про відпочинок. «Там було море, гарний готель і хороша компанія. На екскурсіях ми відвідали місцеву церкву – дізналися про її створення. Це я запам’ятав найбільше. І гори в Хорватії дуже красиві», - сказав він.

 

Батько Владислава – учасник АТО. З собою у Хорватію хлопець брав прапор України та подарував його хорватським дітям. На знак дружби отримав від них прапор Хорватії та привіз його до Дніпропетровщини. Найяскравіші спогади для Владислава – перемога його команди у дитячому футбольному турнірі та підводний світ Адріатичного моря.

 

 «Це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для родин, чиї діти в такому юному віці побачили жахи війни, та були змушені покинути домівки. Учасники АТО сьогодні захищають мир у наших родинах. Тому держава має піклуватися про самих учасників АТО та їх сім'ї. Безкоштовний відпочинок дітей переселенців та учасників АТО має бути закріплений на законодавчому рівні. Саме з такою ініціативою виступив  голова облдержадміністрації Валентин Резніченко. Як тільки закон про оздоровлення цих категорій дітей буде прийнятий, ми зможемо відправити на відпочинок ще більше дітей», – сказав Віталій Литвин. За його словами, зараз оздоровлення дітей переселенців та учасників АТО відбувається за кошти обласного й місцевих бюджетів та за благодійні внески спонсорів.

 

Він також додав, що друга група – 150 дітей - вирушить у подорож до Хорватії вже на початку серпня.  

 

«Більшість дітей, які повернулися з Хорватії, були за кордоном вперше. Для них – це відкриття Європи. Ми впевнені, що це стане стимулом для дітей вивчати іноземні мови та пізнавати світ», - сказав радник голови облдержадміністрації Владислав Макаров.

 

Оздоровлення дітей у хорватії стало можливим завдяки співпраці облдержадміністрації зі Сплітсько-Далматинською областю цієї країни та дніпропетровським благодійним фондом «Допомога Дніпра». Спонсором гуманітарної акції виступив відомий хорватський футболіст Івица Пирич. Кілька років він грав за київський Арсенал і дуже полюбив нашу країну.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...