App Store Google Play

Чехи разом з українцями допомагають військовим

16.06.2015 17:59
Чехи разом з українцями допомагають військовим

Представник чеської ГО «Українська Європейська Перспектива» Галина Андрейцив привезла допомогу для 4-ї лікарні, військового госпіталю, дитбудинку, а також адресну допомогу для сімей, де діти залишилися без батьків, які загинули в зоні АТО.

Серед іншого - медикаменти, реанімаційне ліжко, каталка.

«Для дітей ми купуємо подарунки за списком того, про що вони мріють. Це скейборди, велосипеди, ролики. Ці мрії повинні були втілити в життя їхні тата, але їх вже немає в живих. Також ми передали машину з ім'ям «Танчик» для 93-й окремої механізованої бригади, яка призначена для переміщення груп осіб», - розповіла Галина Андрейцив.

Галина Андрейцив розповіла також, що чехи організували в Празі Майдан на знак солідарності з Україною.

 «Я хочу, щоб українці знали, що їх підтримує не тільки українська діаспора в Чехії, але й самі чехи. Чехи добре пам'ятають Оксамитову революцію. Вони знають, що в 1969 році Росія увійшла на територію Чехословаччини з миротворчими намірами і залишилася на 20 років. Тільки в Україні ситуація ще трагічніше. У Празі є Майдан, де молодь збирається по вихідних. Це єдиний у світі Майдан, який чехи організували, щоб показати солідарність з Україною і протест проти політики чеського президента Земана щодо Росії. Ми хочемо, щоб ви трималися», - сказала вона.

Львівський волонтер Богдан Масляк розповів про діяльність громадської організації «Допоможи фронту», яка зародилася ще на Майдані.

«Наша діяльність полягає не тільки в тому, щоб передавати українцям те, що придбали чехи. Ми їздимо по військових складах Італії та Німеччини, щоб напряму домовитися про постачання. У Львові є волонтерський склад «Допоможи фронту», де ціни виключно для волонтерів. Ми не даємо шансу спекулянтам заробляти на війні. Також ми організовуємо аукціони в Європі, де європейці можуть придбати творчі роботи українців для допомоги фронту. 22 червня такий аукціон відбудеться в Чехії. На жаль, потреби військових ростуть, хоча в Міноборони кажуть зворотне», - сказав він.

Про участь дніпропетровських волонтерів в допомогу госпіталю розповів Геннадій Бутенко.

 «Ми брали участь у будівництві корпусу гнійної хірургії, завезенні обладнання. Через хлопців, які проходили лікування у військовому госпіталі, познайомилися з Галиною Андрейцив і тепер плідно співпрацюємо», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...