App Store Google Play

«Кіборгів» беруть під правове крило

15.06.2015 16:45
«Кіборгів» беруть під правове крило

В Україні зараз успішно здійснюється найбільший в країні проект з правової підтримки армійців. Що цікаво, потрапили під правову опіку сучасні українські герої - легендарні «кіборги» з донецького аеропорту, а також бійці, які пройшли горнило війни в околицях однієї з найтрагічніших і найбільш запеклих точок війни на сході України - у селищах Піски, Спартак і Дослідне.

Так, минулого тижня офіцери 93-ої окремої механізованої бригади віддячили правозахисну групу «СІЧ» і його співзасновника народного депутата України Андрія Денисенка пам'ятними грамотами за допомогу Збройним Силам України у отриманні посвідчень учасників бойових дій.

За допомогою активістів «Січі» вже 300 бійців однієї з найбільш воюючих бригад ВСУ змогли отримати посвідчення учасника бойових дій. Більше того, - правозахисники «Січі» пішли на безпрецедентний в Україні крок, - активісти взяли на піклування повністю всю бригаду. Так скоро очікується видача ще 1700 посвідчень її бійцям.

«Від імені бійців і командування 93 ОМБ висловлюємо вам щиру вдячність за дружню допомогу в зміцненні Збройних Сил України. У цей нелегкий час кожен патріот з гордістю розуміє, що він є частиною народу, нашого вільної і незалежної держави і ваша підтримка служить прикладом цього» - відзначило командування частини №2830.

«Щоб зрозуміти всю складність отримання статусу УБС для українських бійців, скажу що на кожного солдата в самих різних інстанціях МО і навіть Генштабу треба отримати до 15 довідок. Зрозуміло, що солдатам і офіцерам проходити всі ти бюрократичні випробування складно »- говорить директор правозахисної групи« Січ »Дмитро Рева.

«Про нашому ставленні до бійців української армії повинні говорити не красиві слова, а реальні справи. На жаль у високих кабінетах і в стінах парламенту війна не відчувається і держава не може повною мірою забезпечити їх права »- підкреслив народний депутат України Андрій Денисенко. Зараз, за ​​його словами, організація вже налагодила свою роботу на потік і може надати правову допомогу й іншим військовим підрозділам.

Посвідчення УБД передбачає отримання бійцями численних пільг, наприклад: безплатне одержання ліків, безплатне забезпечення санатарно-курортним лікуванням, 75-відсоткова знижка плати за користування житлом , безкоштовний проїзд у транспорті і т.д.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...