App Store Google Play

«Кіборгів» беруть під правове крило

15.06.2015 16:45
«Кіборгів» беруть під правове крило

В Україні зараз успішно здійснюється найбільший в країні проект з правової підтримки армійців. Що цікаво, потрапили під правову опіку сучасні українські герої - легендарні «кіборги» з донецького аеропорту, а також бійці, які пройшли горнило війни в околицях однієї з найтрагічніших і найбільш запеклих точок війни на сході України - у селищах Піски, Спартак і Дослідне.

Так, минулого тижня офіцери 93-ої окремої механізованої бригади віддячили правозахисну групу «СІЧ» і його співзасновника народного депутата України Андрія Денисенка пам'ятними грамотами за допомогу Збройним Силам України у отриманні посвідчень учасників бойових дій.

За допомогою активістів «Січі» вже 300 бійців однієї з найбільш воюючих бригад ВСУ змогли отримати посвідчення учасника бойових дій. Більше того, - правозахисники «Січі» пішли на безпрецедентний в Україні крок, - активісти взяли на піклування повністю всю бригаду. Так скоро очікується видача ще 1700 посвідчень її бійцям.

«Від імені бійців і командування 93 ОМБ висловлюємо вам щиру вдячність за дружню допомогу в зміцненні Збройних Сил України. У цей нелегкий час кожен патріот з гордістю розуміє, що він є частиною народу, нашого вільної і незалежної держави і ваша підтримка служить прикладом цього» - відзначило командування частини №2830.

«Щоб зрозуміти всю складність отримання статусу УБС для українських бійців, скажу що на кожного солдата в самих різних інстанціях МО і навіть Генштабу треба отримати до 15 довідок. Зрозуміло, що солдатам і офіцерам проходити всі ти бюрократичні випробування складно »- говорить директор правозахисної групи« Січ »Дмитро Рева.

«Про нашому ставленні до бійців української армії повинні говорити не красиві слова, а реальні справи. На жаль у високих кабінетах і в стінах парламенту війна не відчувається і держава не може повною мірою забезпечити їх права »- підкреслив народний депутат України Андрій Денисенко. Зараз, за ​​його словами, організація вже налагодила свою роботу на потік і може надати правову допомогу й іншим військовим підрозділам.

Посвідчення УБД передбачає отримання бійцями численних пільг, наприклад: безплатне одержання ліків, безплатне забезпечення санатарно-курортним лікуванням, 75-відсоткова знижка плати за користування житлом , безкоштовний проїзд у транспорті і т.д.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...