App Store Google Play

У Дніпродзержинську притісняють вчительку за "надмірну любов до України"

13.06.2015 11:23
У Дніпродзержинську притісняють вчительку за "надмірну любов до України"

Резонансне для міста Дніпродзержинська подія відбулася  12 червня в середній загальноосвітній школі №40 міста Дніпродзержинська. Кілька батьків учнів 6-А класу звинуватили викладача фізкультури Аллу Анатоліївну Помазанова в ... зайвому патріотизмі, якому, на їхню думку, не місце в російськомовній школі, повідомляє Событие.

Батьки та вчителі, налаштовані більш патріотично, дізналися, що Аллу Анатоліївну терміново викликали в школу, куди вже прибув представник управління освіти і науки Дніпродзержинської міськради Фіалко В.В. Занепокоївшись, що Аллу Анатоліївну просто "по-тихому" усунуть від керівництва 6-А класом, батьки звернулися за допомогою в ГО "Краще Разом" та газету "Событие".

"На шанованого нами викладача в Управління освіти і науки Дніпродзержинської міськради було направлено декілька кляуз за авторством пані Медведєвої - юриста ДДТУ та ще кількох батьків, яких вона "підбила", розповідають обурені батьки. - Їм не подобається, що вчитель говорить з учнями українською мовою, співає з ними державний гімн на уроках, використовує українську музику під час занять і одягається в одяг з українською символікою. Питається: в якийсь ми країні живемо? Як можна взагалі вживати термін "пропаганда української мови", - обурені батьки та вчителі.

Раніше своїми причіпками і скаргами батьки, які вважають що в російськомовній школі української символіки і патріотизму не місце, довели викладача до серцевого нападу, розповідають ті з батьків, які стали на захист Алли Анатоліївни. А ще раніше зі школи на деякий термін був знятий прапор України. До його зникнення привела скарга одного з жителів району, що не має ніякого відношення до школи взагалі.

"Чому на російськомовній школі висить прапор України?", - цікавився чоловік. Це питання стало причиною того, що прапор прибрали, кажуть викладачі. До подібної позиції керівництва школи призвело те, що вони не хочуть змішувати освітній процес і політику, розповідає вчитель української мови та літератури. "З якого дива любов до своєї країни і патріотизм - це політика?", - обурені батьки та педагоги.

Один з лідерів громадського об'єднання "Краще Разом" Максим Беспальчук і журналіст газети "Событие" прибули на місце якраз в той момент, коли викладача запросили "на килим". До слова, Аллі Анатоліївні довелося повертатися з лікарні ім. Мечникова, куди вона, як волонтер, доставляла памперси та футболки для бійців АТО. У першу чергу, громадський, батьки, вчителі та журналіст зіткнулися з непробивність секретаря та дверей директора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...