App Store Google Play

У Дніпродзержинську притісняють вчительку за "надмірну любов до України"

13.06.2015 11:23
У Дніпродзержинську притісняють вчительку за "надмірну любов до України"

Резонансне для міста Дніпродзержинська подія відбулася  12 червня в середній загальноосвітній школі №40 міста Дніпродзержинська. Кілька батьків учнів 6-А класу звинуватили викладача фізкультури Аллу Анатоліївну Помазанова в ... зайвому патріотизмі, якому, на їхню думку, не місце в російськомовній школі, повідомляє Событие.

Батьки та вчителі, налаштовані більш патріотично, дізналися, що Аллу Анатоліївну терміново викликали в школу, куди вже прибув представник управління освіти і науки Дніпродзержинської міськради Фіалко В.В. Занепокоївшись, що Аллу Анатоліївну просто "по-тихому" усунуть від керівництва 6-А класом, батьки звернулися за допомогою в ГО "Краще Разом" та газету "Событие".

"На шанованого нами викладача в Управління освіти і науки Дніпродзержинської міськради було направлено декілька кляуз за авторством пані Медведєвої - юриста ДДТУ та ще кількох батьків, яких вона "підбила", розповідають обурені батьки. - Їм не подобається, що вчитель говорить з учнями українською мовою, співає з ними державний гімн на уроках, використовує українську музику під час занять і одягається в одяг з українською символікою. Питається: в якийсь ми країні живемо? Як можна взагалі вживати термін "пропаганда української мови", - обурені батьки та вчителі.

Раніше своїми причіпками і скаргами батьки, які вважають що в російськомовній школі української символіки і патріотизму не місце, довели викладача до серцевого нападу, розповідають ті з батьків, які стали на захист Алли Анатоліївни. А ще раніше зі школи на деякий термін був знятий прапор України. До його зникнення привела скарга одного з жителів району, що не має ніякого відношення до школи взагалі.

"Чому на російськомовній школі висить прапор України?", - цікавився чоловік. Це питання стало причиною того, що прапор прибрали, кажуть викладачі. До подібної позиції керівництва школи призвело те, що вони не хочуть змішувати освітній процес і політику, розповідає вчитель української мови та літератури. "З якого дива любов до своєї країни і патріотизм - це політика?", - обурені батьки та педагоги.

Один з лідерів громадського об'єднання "Краще Разом" Максим Беспальчук і журналіст газети "Событие" прибули на місце якраз в той момент, коли викладача запросили "на килим". До слова, Аллі Анатоліївні довелося повертатися з лікарні ім. Мечникова, куди вона, як волонтер, доставляла памперси та футболки для бійців АТО. У першу чергу, громадський, батьки, вчителі та журналіст зіткнулися з непробивність секретаря та дверей директора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...