App Store Google Play

Трійко "меблярів" два роки ошукували містян

12.06.2015 17:12
Трійко "меблярів" два роки ошукували містян

Шахраї ошукували містян, видурюючи у них гроші за виготовлення меблів. Злочинна схема діяла майже два роки, аж ось правоохоронці, до яких надійшли скарги від декількох городян, упіймали злочинців.

Двоє чоловіків під приводом виготовлення корпусної меблі брали у клієнтів передоплату у розмірі 50 % від вартості замовлених меблів і навіть уладали договори.

Згідно з умовами договору, замовник мав внести передоплату в розмірі 50% від вартості замовлення. В разі відсутності можливості внесення замовником передплати, йому пропонувалось на місці отримати кредитні кошти в одному з банків Дніпропетровська.

Відповідно до договору, меблі повинні були бути доставлені за два тижні, однак після закінчення визначеного строку "меблярі" зникали, а замовниики лишались без грошей і без меблів.

За шахрайські дії співробітниками міліції були встановлені троє громадян, віком від 32 до 34 років, які зізнались в скоєнні кримінального правопорушення.

Відповідно до чинного законодавства зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...