App Store Google Play

Трійко "меблярів" два роки ошукували містян

12.06.2015 17:12
Трійко "меблярів" два роки ошукували містян

Шахраї ошукували містян, видурюючи у них гроші за виготовлення меблів. Злочинна схема діяла майже два роки, аж ось правоохоронці, до яких надійшли скарги від декількох городян, упіймали злочинців.

Двоє чоловіків під приводом виготовлення корпусної меблі брали у клієнтів передоплату у розмірі 50 % від вартості замовлених меблів і навіть уладали договори.

Згідно з умовами договору, замовник мав внести передоплату в розмірі 50% від вартості замовлення. В разі відсутності можливості внесення замовником передплати, йому пропонувалось на місці отримати кредитні кошти в одному з банків Дніпропетровська.

Відповідно до договору, меблі повинні були бути доставлені за два тижні, однак після закінчення визначеного строку "меблярі" зникали, а замовниики лишались без грошей і без меблів.

За шахрайські дії співробітниками міліції були встановлені троє громадян, віком від 32 до 34 років, які зізнались в скоєнні кримінального правопорушення.

Відповідно до чинного законодавства зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...