App Store Google Play

Трійко "меблярів" два роки ошукували містян

12.06.2015 17:12
Трійко "меблярів" два роки ошукували містян

Шахраї ошукували містян, видурюючи у них гроші за виготовлення меблів. Злочинна схема діяла майже два роки, аж ось правоохоронці, до яких надійшли скарги від декількох городян, упіймали злочинців.

Двоє чоловіків під приводом виготовлення корпусної меблі брали у клієнтів передоплату у розмірі 50 % від вартості замовлених меблів і навіть уладали договори.

Згідно з умовами договору, замовник мав внести передоплату в розмірі 50% від вартості замовлення. В разі відсутності можливості внесення замовником передплати, йому пропонувалось на місці отримати кредитні кошти в одному з банків Дніпропетровська.

Відповідно до договору, меблі повинні були бути доставлені за два тижні, однак після закінчення визначеного строку "меблярі" зникали, а замовниики лишались без грошей і без меблів.

За шахрайські дії співробітниками міліції були встановлені троє громадян, віком від 32 до 34 років, які зізнались в скоєнні кримінального правопорушення.

Відповідно до чинного законодавства зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...