App Store Google Play

Колишній губернатор Дніпропетровщини очолив партію

12.06.2015 16:13
Колишній губернатор Дніпропетровщини очолив партію
Народний депутат Віктор Бондар, який очолював Дніпропетровську область з вересня 2007 року по лютий 2010 року став головою партії «Відродження». Рішення про його обрання було ухвалено на з'їзді партії, що зібрав делегатів з 60 міст України. Іншим рішенням з'їзду було об'єднання депутатської групи ВР «Відродження» та однойменної партії.

Нагадаємо, у вересні 2007 року указом президента Віктора Ющенка призначений в.о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації. З грудня 2007-го - губернатор Дніпропетровської області (змінив Надію Дєєву). 4 лютого 2010, напередодні другого туру президентських виборів, був звільнений з поста. Перед цим депутати Дніпропетровської облради висловили недовіру губернатору Бондарю.
Раніше він відкрито заявляв про свою підтримку на президентських виборах прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, тоді як більшість у Дніпропетровській облраді належить Партії регіонів (лідер - Віктор Янукович).

У 2012 році увійшов до складу фракції Партії регіонів.
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

16 січня 2014 голосував за "диктаторські закони" - пакет антидемократичних законів, які суттєво обмежували права громадян та свободу слова.

19 лютого 2014 Бондар заявив про вихід зі складу фракції Партії регіонів.

«Партія «Відродження» та депутатська група «Відродження» позиціонує себе як проєвропейська опозиція в Україні. Ми в опозиції до існуючої влади, тому що ми розуміємо, що з тією демагогією, яку вони за рік зробили, з тими кадровими рішеннями, підбором людей нічого в країні не змінюється. Будинок горить - вони квартири продають.
Про що ми говоримо?», - gояснює Віктор Бондар.

Мета партії «Відродження» - бути гідною альтернативою влади у захисті інтересів українців, почати вирішення соціальних питань. На з'їзді партії був затверджений пакет антикризових ініціатив: пропонується зниження комунальних тарифів та цін на ліки, повернення скасованих пільг, зниження пенсійного віку та збільшення прожиткового мінімуму.
Крім того, «Відродження» виступає за реальну децентралізацію та передачу повноважень місцевим громадам.

Восени поточного року партія «Відродження» братиме участь у місцевих виборах. За заявами «Відродження», вона відкрита для всіх, хто готовий працювати на відродження України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...