App Store Google Play

Колишній губернатор Дніпропетровщини очолив партію

12.06.2015 16:13
Колишній губернатор Дніпропетровщини очолив партію
Народний депутат Віктор Бондар, який очолював Дніпропетровську область з вересня 2007 року по лютий 2010 року став головою партії «Відродження». Рішення про його обрання було ухвалено на з'їзді партії, що зібрав делегатів з 60 міст України. Іншим рішенням з'їзду було об'єднання депутатської групи ВР «Відродження» та однойменної партії.

Нагадаємо, у вересні 2007 року указом президента Віктора Ющенка призначений в.о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації. З грудня 2007-го - губернатор Дніпропетровської області (змінив Надію Дєєву). 4 лютого 2010, напередодні другого туру президентських виборів, був звільнений з поста. Перед цим депутати Дніпропетровської облради висловили недовіру губернатору Бондарю.
Раніше він відкрито заявляв про свою підтримку на президентських виборах прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, тоді як більшість у Дніпропетровській облраді належить Партії регіонів (лідер - Віктор Янукович).

У 2012 році увійшов до складу фракції Партії регіонів.
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

16 січня 2014 голосував за "диктаторські закони" - пакет антидемократичних законів, які суттєво обмежували права громадян та свободу слова.

19 лютого 2014 Бондар заявив про вихід зі складу фракції Партії регіонів.

«Партія «Відродження» та депутатська група «Відродження» позиціонує себе як проєвропейська опозиція в Україні. Ми в опозиції до існуючої влади, тому що ми розуміємо, що з тією демагогією, яку вони за рік зробили, з тими кадровими рішеннями, підбором людей нічого в країні не змінюється. Будинок горить - вони квартири продають.
Про що ми говоримо?», - gояснює Віктор Бондар.

Мета партії «Відродження» - бути гідною альтернативою влади у захисті інтересів українців, почати вирішення соціальних питань. На з'їзді партії був затверджений пакет антикризових ініціатив: пропонується зниження комунальних тарифів та цін на ліки, повернення скасованих пільг, зниження пенсійного віку та збільшення прожиткового мінімуму.
Крім того, «Відродження» виступає за реальну децентралізацію та передачу повноважень місцевим громадам.

Восени поточного року партія «Відродження» братиме участь у місцевих виборах. За заявами «Відродження», вона відкрита для всіх, хто готовий працювати на відродження України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...