App Store Google Play

Південмаш виготовлятиме пересувні казарми

11.06.2015 11:28
Південмаш виготовлятиме пересувні казарми

«Фонд оборони країни» представив інноваційну розробку для організації системи тилового забезпечення армії. Пересувна казарма, що представляє собою мобільний трансформований модуль, - спільний проект «Фонду оборони країни», компанії NewArk та "Південного машинобудівного заводу".

«Цей проект спрямовано на зміну системи дислокації, базування і забезпечення українських військ, - наголосив голова «Фонду оборони країни» Павло Хазан. - Ми повинні кардинально міняти відношення до наших солдатів та офіцерів».

При розробці модуля конструктори враховували вимоги приписів штабів армій НАТО, а також актуальні потреби сучасної української армії, в першу чергу, забезпечення більшої мобільності військових підрозділів, покращення умов розміщення бійців і побудову єдиної структури тилового забезпечення армії в цілому.

Мобільні трансформовані модулі можуть виступати базою для цілого ряду об'єктів: штабних приміщень, польових шпиталів, складів озброєння, господарчих приміщень, кімнат для проведення тренінгів тощо. В рамках проекту, окрім казарми, буде зроблено ще два модуля, їх призначення наразі узгоджується з військовими. Після проведення польових випробувань і аналізу необхідних доробок пересувну казарму, як і всі інші розробки «Фонду оборони країни», буде передано для забезпечення потреб оборони держави.

Як розповів головний конструктор компанії NewArk Вадим Бєляєв, модуль може функціонувати як цілком автономно в польових умовах, так і підключатися до існуючих мереж. Технологія виробництва забезпечує комфортні умови проживання при температурі від - 40 до + 40 ̊С. При транспортуванні модуль представляє собою стандартний 40-футовий контейнер, площина якого при розгортанні збільшується до 65-80 м². Таким чином, для його перевезення можна задіяти будь-яку транспортну інфраструктуру, а для розгортання модулю, навіть в польових умовах, потрібно близько 60 хв.

За словами голови правління «Фонду оборони країни», вартість пілотного проекту - трохи більше 1 млн гривень. Створення мобільної казарми було профінансовано благодійниками «Фонду», але в подальшому мова повинна йти про державне замовлення.

«Якби керівництво Міноборони частіше відвідувало армійські намети, в яких зараз перебувають наші бійці, впевнений, що сума в 1 млн гривень не здалася б їм значною, - зазначив Павло Хазан. - Сьогодні ми продемонстрували, що такі масштабні проекти можна реалізовувати в України, силами українських компаній, а масове виробництво, звичайно ж, знизить собівартість модуля».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...