App Store Google Play

Південмаш виготовлятиме пересувні казарми

11.06.2015 11:28
Південмаш виготовлятиме пересувні казарми

«Фонд оборони країни» представив інноваційну розробку для організації системи тилового забезпечення армії. Пересувна казарма, що представляє собою мобільний трансформований модуль, - спільний проект «Фонду оборони країни», компанії NewArk та "Південного машинобудівного заводу".

«Цей проект спрямовано на зміну системи дислокації, базування і забезпечення українських військ, - наголосив голова «Фонду оборони країни» Павло Хазан. - Ми повинні кардинально міняти відношення до наших солдатів та офіцерів».

При розробці модуля конструктори враховували вимоги приписів штабів армій НАТО, а також актуальні потреби сучасної української армії, в першу чергу, забезпечення більшої мобільності військових підрозділів, покращення умов розміщення бійців і побудову єдиної структури тилового забезпечення армії в цілому.

Мобільні трансформовані модулі можуть виступати базою для цілого ряду об'єктів: штабних приміщень, польових шпиталів, складів озброєння, господарчих приміщень, кімнат для проведення тренінгів тощо. В рамках проекту, окрім казарми, буде зроблено ще два модуля, їх призначення наразі узгоджується з військовими. Після проведення польових випробувань і аналізу необхідних доробок пересувну казарму, як і всі інші розробки «Фонду оборони країни», буде передано для забезпечення потреб оборони держави.

Як розповів головний конструктор компанії NewArk Вадим Бєляєв, модуль може функціонувати як цілком автономно в польових умовах, так і підключатися до існуючих мереж. Технологія виробництва забезпечує комфортні умови проживання при температурі від - 40 до + 40 ̊С. При транспортуванні модуль представляє собою стандартний 40-футовий контейнер, площина якого при розгортанні збільшується до 65-80 м². Таким чином, для його перевезення можна задіяти будь-яку транспортну інфраструктуру, а для розгортання модулю, навіть в польових умовах, потрібно близько 60 хв.

За словами голови правління «Фонду оборони країни», вартість пілотного проекту - трохи більше 1 млн гривень. Створення мобільної казарми було профінансовано благодійниками «Фонду», але в подальшому мова повинна йти про державне замовлення.

«Якби керівництво Міноборони частіше відвідувало армійські намети, в яких зараз перебувають наші бійці, впевнений, що сума в 1 млн гривень не здалася б їм значною, - зазначив Павло Хазан. - Сьогодні ми продемонстрували, що такі масштабні проекти можна реалізовувати в України, силами українських компаній, а масове виробництво, звичайно ж, знизить собівартість модуля».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...