App Store Google Play

До виборів на Дніпропетровщині з’явилися «соціальні маршрутки»

11.06.2015 14:22
До виборів на Дніпропетровщині з’явилися «соціальні маршрутки»

Досвід виборчої гречки, успішно перевірений кілька разів на столичних виборах, не лишає у спокої регіональні політичні сили. Зокрема, на Дніпропетровщині ВГО «Громадська сила» в особі її лідера Загіда Краснова запустили маршрути соціальних автобусів, вартість проїзду в яких складає всього одну гривню.

Краснов небезпідставно заявив під час презентації проекту, що у Дніпропетровську вартість проїзду в маршрутках необґрунтовано завищена, адже навіть дві зупинки в стареньких розвалених бусах, набитих стоячими пасажирами, обходяться городянам у 5-6 гривень.

Водночас, громадські експерти, які досліджували складові собівартості проїзду, вважають, що одна гривня – тариф дотаційний і нереальний. Таким чином, вважають місцеві політологи, лідер «Громадської сили» намагається своєрідно підкупити виборців у Дніпропетровську та Нікополі, замість гречки купуючи їм дешевий проїзд. В більшості своїй скептики стверджують, що «соціальні маршрутки» зникнуть наступного дня після місцевих виборів наприкінці жовтня.

В даний час «соціальні автобуси» запущені на п’яти маршрутах:

1. ж / м Тополя-3 - ж / м Тополя-2 - Запорізьке шосе - ж / м Тополя-1 - Підстанція (ТЦ «Даффі») - вул. Титова (ТЦ «Апполо») - вул. Робоча (Центральна прохідна ЮМЗ).

2. вул. Каруни( «АТБ») - пр. Воронцова - Центральний міст - вул. Коцюбинського - вул. Глінки (вул. Миронова).

3. вул. Метробудівників («АТБ») - вул. Набережна Заводська - вул. Павлова - вул. Булигіна (Центральний автовокзал) - Залізничний вокзал (станція метро).

4. м Нікополь, зупинка «Б. Хмельницького» - зупинка «Центральний ринок» - зупинка «ЦУМ» - зупинка «Центральна прохідна ПТЗ»- зупинка «3-я ділянка».

5. м Нікополь, зупинка «сел. Північне» - зупинка «мікрорайон Жуковського» - зупинка «мікрорайон Ізюмського" - зупинка «Автовокзал» - зупинка «ЦУМ» - зупинка «медсанчастина ПТЗ».

Як би там не було, а подібні дії однієї з політичних сил акцентують увагу на суттєвій проблемі Дніпропетровщини – вкрай високих тарифах на громадські перевезення і відсутності контролю влади за встановленням тарифів. Подекуди ж місцева влада не захищає громадян від свавілля перевізників, а відверто лобіює їх інтереси в отриманні надприбутків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...