App Store Google Play

До виборів на Дніпропетровщині з’явилися «соціальні маршрутки»

11.06.2015 14:22
До виборів на Дніпропетровщині з’явилися «соціальні маршрутки»

Досвід виборчої гречки, успішно перевірений кілька разів на столичних виборах, не лишає у спокої регіональні політичні сили. Зокрема, на Дніпропетровщині ВГО «Громадська сила» в особі її лідера Загіда Краснова запустили маршрути соціальних автобусів, вартість проїзду в яких складає всього одну гривню.

Краснов небезпідставно заявив під час презентації проекту, що у Дніпропетровську вартість проїзду в маршрутках необґрунтовано завищена, адже навіть дві зупинки в стареньких розвалених бусах, набитих стоячими пасажирами, обходяться городянам у 5-6 гривень.

Водночас, громадські експерти, які досліджували складові собівартості проїзду, вважають, що одна гривня – тариф дотаційний і нереальний. Таким чином, вважають місцеві політологи, лідер «Громадської сили» намагається своєрідно підкупити виборців у Дніпропетровську та Нікополі, замість гречки купуючи їм дешевий проїзд. В більшості своїй скептики стверджують, що «соціальні маршрутки» зникнуть наступного дня після місцевих виборів наприкінці жовтня.

В даний час «соціальні автобуси» запущені на п’яти маршрутах:

1. ж / м Тополя-3 - ж / м Тополя-2 - Запорізьке шосе - ж / м Тополя-1 - Підстанція (ТЦ «Даффі») - вул. Титова (ТЦ «Апполо») - вул. Робоча (Центральна прохідна ЮМЗ).

2. вул. Каруни( «АТБ») - пр. Воронцова - Центральний міст - вул. Коцюбинського - вул. Глінки (вул. Миронова).

3. вул. Метробудівників («АТБ») - вул. Набережна Заводська - вул. Павлова - вул. Булигіна (Центральний автовокзал) - Залізничний вокзал (станція метро).

4. м Нікополь, зупинка «Б. Хмельницького» - зупинка «Центральний ринок» - зупинка «ЦУМ» - зупинка «Центральна прохідна ПТЗ»- зупинка «3-я ділянка».

5. м Нікополь, зупинка «сел. Північне» - зупинка «мікрорайон Жуковського» - зупинка «мікрорайон Ізюмського" - зупинка «Автовокзал» - зупинка «ЦУМ» - зупинка «медсанчастина ПТЗ».

Як би там не було, а подібні дії однієї з політичних сил акцентують увагу на суттєвій проблемі Дніпропетровщини – вкрай високих тарифах на громадські перевезення і відсутності контролю влади за встановленням тарифів. Подекуди ж місцева влада не захищає громадян від свавілля перевізників, а відверто лобіює їх інтереси в отриманні надприбутків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...