App Store Google Play

Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

11.06.2015 09:58
Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

Дніпропетровські активісти об'єдналися в громадський рух «Громадяни проти недоторканих», головною метою якого є протидія недобросовісній роботі суддів.

На створення такого руху активістів, за їх словами, спонукала відсутність реформ і те, що досі народ не бачить з боку влади жодного руху в реформуванні країни, як це декларувалося під час Революції Гідності на Майдані.

Для того, щоб реформи в країні почалися, головною реформою має стати  судова, адже щойно в Україні запрацюють суди, одразу почнеться реорганізація не лише судової, а й слідчої системи.  

 

Активісти руху ініціюють законопроект про внесення поправок до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», які покликані посилити контроль за профпридатністю слуг Феміди:

«Мета нашого руху - простимулювати депутатський корпус щодо внесення поправки в Закон України «Про судочинство і статус суддів». Ми вважаємо, що якщо протягом року суд вищої інстанції оскаржить 5 рішень, прийнятих суддею, то цей суддя автоматично повинен позбавлятися можливості працювати суддею на строк до 10 років. Якщо сьогодні суддям встановити обмеження на прийняття неправосудних рішень, то кожен з них буде думати про те, що він наближається до точки неповернення, коли вичерпується його ліміт права на помилку, що в кінцевому підсумку приведе його до втрати суддівської мантії», - говорять активісти

 

Починаючи з 16 червня активісти проведуть цілу низку масових акцій під стінами районних судів Дніпропетровська, на які запрошують усіх дніпрян.

Перша акція пройде під стінами Красногвардійського районного в місті Дніпропетровську суду,  голова якого фігурує в кількох кримінальних провадженнях.

Крім того, по Дніпропетровську будуть встановлені намети руху «Громадяни проти недоторканних», куди можуть звертатися громадяни, які постраждали від неправомірних дій суддів.

Наразі законопроект знаходиться на апробації експертів і буде поданий до парламенту після ретельної юридичної експертизи.

З усіх питань громадяни можуть звертатися на «гарячу лінію» руху (067) -245-90-90.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...