App Store Google Play

Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

11.06.2015 09:58
Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

Дніпропетровські активісти об'єдналися в громадський рух «Громадяни проти недоторканих», головною метою якого є протидія недобросовісній роботі суддів.

На створення такого руху активістів, за їх словами, спонукала відсутність реформ і те, що досі народ не бачить з боку влади жодного руху в реформуванні країни, як це декларувалося під час Революції Гідності на Майдані.

Для того, щоб реформи в країні почалися, головною реформою має стати  судова, адже щойно в Україні запрацюють суди, одразу почнеться реорганізація не лише судової, а й слідчої системи.  

 

Активісти руху ініціюють законопроект про внесення поправок до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», які покликані посилити контроль за профпридатністю слуг Феміди:

«Мета нашого руху - простимулювати депутатський корпус щодо внесення поправки в Закон України «Про судочинство і статус суддів». Ми вважаємо, що якщо протягом року суд вищої інстанції оскаржить 5 рішень, прийнятих суддею, то цей суддя автоматично повинен позбавлятися можливості працювати суддею на строк до 10 років. Якщо сьогодні суддям встановити обмеження на прийняття неправосудних рішень, то кожен з них буде думати про те, що він наближається до точки неповернення, коли вичерпується його ліміт права на помилку, що в кінцевому підсумку приведе його до втрати суддівської мантії», - говорять активісти

 

Починаючи з 16 червня активісти проведуть цілу низку масових акцій під стінами районних судів Дніпропетровська, на які запрошують усіх дніпрян.

Перша акція пройде під стінами Красногвардійського районного в місті Дніпропетровську суду,  голова якого фігурує в кількох кримінальних провадженнях.

Крім того, по Дніпропетровську будуть встановлені намети руху «Громадяни проти недоторканних», куди можуть звертатися громадяни, які постраждали від неправомірних дій суддів.

Наразі законопроект знаходиться на апробації експертів і буде поданий до парламенту після ретельної юридичної експертизи.

З усіх питань громадяни можуть звертатися на «гарячу лінію» руху (067) -245-90-90.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...