App Store Google Play

Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

11.06.2015 09:58
Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

Дніпропетровські активісти об'єдналися в громадський рух «Громадяни проти недоторканих», головною метою якого є протидія недобросовісній роботі суддів.

На створення такого руху активістів, за їх словами, спонукала відсутність реформ і те, що досі народ не бачить з боку влади жодного руху в реформуванні країни, як це декларувалося під час Революції Гідності на Майдані.

Для того, щоб реформи в країні почалися, головною реформою має стати  судова, адже щойно в Україні запрацюють суди, одразу почнеться реорганізація не лише судової, а й слідчої системи.  

 

Активісти руху ініціюють законопроект про внесення поправок до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», які покликані посилити контроль за профпридатністю слуг Феміди:

«Мета нашого руху - простимулювати депутатський корпус щодо внесення поправки в Закон України «Про судочинство і статус суддів». Ми вважаємо, що якщо протягом року суд вищої інстанції оскаржить 5 рішень, прийнятих суддею, то цей суддя автоматично повинен позбавлятися можливості працювати суддею на строк до 10 років. Якщо сьогодні суддям встановити обмеження на прийняття неправосудних рішень, то кожен з них буде думати про те, що він наближається до точки неповернення, коли вичерпується його ліміт права на помилку, що в кінцевому підсумку приведе його до втрати суддівської мантії», - говорять активісти

 

Починаючи з 16 червня активісти проведуть цілу низку масових акцій під стінами районних судів Дніпропетровська, на які запрошують усіх дніпрян.

Перша акція пройде під стінами Красногвардійського районного в місті Дніпропетровську суду,  голова якого фігурує в кількох кримінальних провадженнях.

Крім того, по Дніпропетровську будуть встановлені намети руху «Громадяни проти недоторканних», куди можуть звертатися громадяни, які постраждали від неправомірних дій суддів.

Наразі законопроект знаходиться на апробації експертів і буде поданий до парламенту після ретельної юридичної експертизи.

З усіх питань громадяни можуть звертатися на «гарячу лінію» руху (067) -245-90-90.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...