App Store Google Play

Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

11.06.2015 09:58
Дніпропетровськ виступає проти недоторканих

Дніпропетровські активісти об'єдналися в громадський рух «Громадяни проти недоторканих», головною метою якого є протидія недобросовісній роботі суддів.

На створення такого руху активістів, за їх словами, спонукала відсутність реформ і те, що досі народ не бачить з боку влади жодного руху в реформуванні країни, як це декларувалося під час Революції Гідності на Майдані.

Для того, щоб реформи в країні почалися, головною реформою має стати  судова, адже щойно в Україні запрацюють суди, одразу почнеться реорганізація не лише судової, а й слідчої системи.  

 

Активісти руху ініціюють законопроект про внесення поправок до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», які покликані посилити контроль за профпридатністю слуг Феміди:

«Мета нашого руху - простимулювати депутатський корпус щодо внесення поправки в Закон України «Про судочинство і статус суддів». Ми вважаємо, що якщо протягом року суд вищої інстанції оскаржить 5 рішень, прийнятих суддею, то цей суддя автоматично повинен позбавлятися можливості працювати суддею на строк до 10 років. Якщо сьогодні суддям встановити обмеження на прийняття неправосудних рішень, то кожен з них буде думати про те, що він наближається до точки неповернення, коли вичерпується його ліміт права на помилку, що в кінцевому підсумку приведе його до втрати суддівської мантії», - говорять активісти

 

Починаючи з 16 червня активісти проведуть цілу низку масових акцій під стінами районних судів Дніпропетровська, на які запрошують усіх дніпрян.

Перша акція пройде під стінами Красногвардійського районного в місті Дніпропетровську суду,  голова якого фігурує в кількох кримінальних провадженнях.

Крім того, по Дніпропетровську будуть встановлені намети руху «Громадяни проти недоторканних», куди можуть звертатися громадяни, які постраждали від неправомірних дій суддів.

Наразі законопроект знаходиться на апробації експертів і буде поданий до парламенту після ретельної юридичної експертизи.

З усіх питань громадяни можуть звертатися на «гарячу лінію» руху (067) -245-90-90.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...