App Store Google Play

Учасникам АТО надаватимуть допомогу у спеціально створеному Центрі

10.06.2015 19:07
Учасникам АТО надаватимуть допомогу у спеціально створеному Центрі

Найближчими днями у приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації почне працювати Єдиний центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Його завдання – надання не тільки інформаційної підтримки, а й практичної допомоги у вирішенні соціальних, медичних, юридичних та інших питань.

«Кожен з бійців АТО повинен отримувати кваліфіковану оперативну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних із статусом учасника бойових дій. Єдиний центр супроводжуватиме кожне питання до його позитивного вирішення. При кожній райдержадміністрації також будуть визначені відповідальні за цю роботу. Учасники АТО тепер мають реальну можливість швидко скористатися своїми законними правами та пільгами у повному обсязі», - заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

За словами очільника області, про роботу цього Центру повідомлять всім волонтерським організаціям та органам соцзахисту регіону.

Радник голови ОДА Іван Начовний зазначив, що бійці та їх сім’ї стикаються з одними й тими ж проблемами - отримання посвідчень учасника бойових дій, призначення пільг, надання земельних ділянок тощо. «Я сам демобілізований і провів рік на війні. Моя сім'я весь цей час прожила без мене, я багато спілкуюся з іншими хлопцями. На своєму досвіді знаю, де є проблеми, маю пропозиції щодо їх вирішення», - розповів Іван Начовний.

Він додав, що одна з головних задач Центру – виробити універсальні алгоритми, які дозволять швидко та без перепон вирішувати найрозповсюдженіші проблеми бійців АТО та їх сімей.

«Центр буде не лише інформаційним. Ми будемо надавати конкретну допомогу, щоб запобігти накопиченню проблем. Для мене було приємним сюрпризом, що облдержадміністрація активно взялася допомогти у вирішенні цих завдань», - сказав він.

За словами Івана Начовного, в майбутньому досвід Дніпропетровщини щодо створення Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям зможуть використовувати інші області країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...