App Store Google Play

Учасникам АТО надаватимуть допомогу у спеціально створеному Центрі

10.06.2015 19:07
Учасникам АТО надаватимуть допомогу у спеціально створеному Центрі

Найближчими днями у приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації почне працювати Єдиний центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Його завдання – надання не тільки інформаційної підтримки, а й практичної допомоги у вирішенні соціальних, медичних, юридичних та інших питань.

«Кожен з бійців АТО повинен отримувати кваліфіковану оперативну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних із статусом учасника бойових дій. Єдиний центр супроводжуватиме кожне питання до його позитивного вирішення. При кожній райдержадміністрації також будуть визначені відповідальні за цю роботу. Учасники АТО тепер мають реальну можливість швидко скористатися своїми законними правами та пільгами у повному обсязі», - заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

За словами очільника області, про роботу цього Центру повідомлять всім волонтерським організаціям та органам соцзахисту регіону.

Радник голови ОДА Іван Начовний зазначив, що бійці та їх сім’ї стикаються з одними й тими ж проблемами - отримання посвідчень учасника бойових дій, призначення пільг, надання земельних ділянок тощо. «Я сам демобілізований і провів рік на війні. Моя сім'я весь цей час прожила без мене, я багато спілкуюся з іншими хлопцями. На своєму досвіді знаю, де є проблеми, маю пропозиції щодо їх вирішення», - розповів Іван Начовний.

Він додав, що одна з головних задач Центру – виробити універсальні алгоритми, які дозволять швидко та без перепон вирішувати найрозповсюдженіші проблеми бійців АТО та їх сімей.

«Центр буде не лише інформаційним. Ми будемо надавати конкретну допомогу, щоб запобігти накопиченню проблем. Для мене було приємним сюрпризом, що облдержадміністрація активно взялася допомогти у вирішенні цих завдань», - сказав він.

За словами Івана Начовного, в майбутньому досвід Дніпропетровщини щодо створення Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям зможуть використовувати інші області країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...