App Store Google Play

В середу в Правді - презентація стрічки "Все буде Дніпро"

08.06.2015 13:30
В середу в Правді - презентація стрічки "Все буде Дніпро"

10 червня о 19:00 Штаб національного захисту Дніпропетровської області, полк «Дніпро-1» та студія «12-й кадр» запрошує жителів Дніпропетровська, на прем`єру документального фільму про діяльність першого українського добровольчого полку «Дніпро-1» під назвою «Все буде Дніпро». Прем`єра відбудеться у кінотеатрі «Правда - кіно», яке відоме своїми соціальними проектами та фестивалями.

Бійці полку за весь період проведення АТО стали взірцем виконання місії по захисту рідної Землі від сепаратистів та російсько-терористичних військ, що окупували Схід України й обстрілюють українських захисників з важкої артилерії, ігноруючи введене перемир`я. Фільм студії «12-й кадр» є волонтерською ініціативою, яка стала подарунком з нагоди річниці створення полку.

Саме на відкритті бази «Дніпро-1», в квітні 2015 року ,на честь річниці, бійці, гості та журналісти вперше побачили фільм «Все буде Дніпро» на закритому перегляді, який вразив всіх своїми чесними кадрами з поля боя. Щирі інтерв’ю, незаангажовані думки про владу, страх втрати, віра в перемогу і, головне, почуття гумору, без якого не було б у світі шедеврів військового кінематографу та літературних творів. Незабаром фільм вийде у загальний прокат і буде показаний у Дніпропетровську та інших мегаполісах країни. Також, в планах Штабу національного захисту Дніпропетровської області – презентація фільму у містах, які знаходяться у зоні АТО з метою підняття бойового духу та патріотизму місцевих жителів.

Фільм «Все буде Дніпро» - перший з циклу фільмів про бойовий шлях полку «Дніпро-1», які планує знімати студія. Наступні будуть присвячені героям з «Дніпро-1» : портрети тих, хто вийшов з Іловайську та тих, хто сумлінно несе службу у АТО : Піски, Маріуполь, Лебединське ,Чармалик, Артемівськ.

Режисер фільму «Все буде Дніпро», директор студії «12-й кадр», Катерина Стрельченко:
«Идея снять фильм возникла сама собой - у студии «12-й кадр» был опыт съемок, была аппаратура, были люди, готовые работать волонтерами. Хотелось, прежде всего, внести свой вклад в общее дело, ведь информационную войну никто не отменял. К тому же приближалась годовщина создания полка «Днепр-1». Фильм, по сути, стал нашим подарком бойцам полка. Фильм «Все буде Днiпро» создавали в жестком дед-лайне, но с большим энтузиазмом, все ребята прониклись идеей. Хорошо, что мы попали в зону АТО, на передовую, эти кадры в фильме самые интересные и яркие – разрушенные Пески, интервью в блиндаже в нескольких сотнях метров от позиций противника, 20-летний боец «Днепра-1», под свист пуль читающий письмо любимой девушки. Все это уже стало историей и не уйдет в небытие. Надеемся, наш фильм увидит широкая аудитория, и не только в разных городах Украины, но и за рубежом. Сейчас переводим титры на английский язык и «Все буде Днiпро» начнет свое путешествие по Европе. В ближайших планах – продолжить тему и снять еще несколько документальных фильмов о героях нашего времени, о настоящих патриотах Украины».

Цей фільм – данина Героям сучасної України, першим добровольцям, які самі стали на захист країни. «Все буде Дніпро» - фільм- подяка тим, хто продовжує нести службу і боронити нас від окупантів з «пропутінською ідеологією». Про полк Дніпро-1» ходять легенди, створюються версії та варіанти, а дехто по-ворожому пророкує кризу полку, вважаючи, що добровольці стали лише розмінною монетою в іграх політиків. Насправді, це не так. Реальність починається тоді, коли волонтер бере камеру і їде сам на передову, повторюючи шлях воїна і знімає кіно про добровольців. В нього немає спецзавдання чи замовлення – він хоче правди. І тоді всі кадри стають живим, незамиленим, справжнім життям, як сама війна. І коли ми дивимося документальну хроніку про війну, виходить зміщення точки зору – не ми на війну, а війна дивиться на нас з того боку екрану. Вдивляйтеся в обличчя героїв фільму «Все буде Дніпро», вони пішли на неоголошену війну, щоб ми з вами прийшли в кінотеатр і заспівали, не боячись куль або репресій, гімн своєї Батьківщини.

Бронювання квитків:  + 38 056 371 42 02  +38 093 347 37 56

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...