App Store Google Play

«Електронне урядування позбавить заробітків дніпропетровських чиновників

08.06.2015 10:23
«Електронне урядування позбавить заробітків дніпропетровських чиновників

2015 має стати роком активного впровадження електронних сервісів в органах влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Реалізація подібних програм відповідає європейським нормам розвитку самодостатніх регіонів, де контакт чиновників і людей зведений до мінімуму.

Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації «УДАР» Руслан Колєсніков.

«На жаль, на місцевому рівні реформи йдуть надзвичайно повільно. Це справедливо викликає нарікання у жителів Дніпропетровська, Кривого Рогу, Нікополя, Павлограда та інших населених пунктів нашої області. Люди вимагають змін, у тому числі, і в роботі чиновників, депутатів місцевих рад. Виборці розчаровані низьким рівнем роботи «Блоку Петра Порошенка», «Батьківщини», а також нібито «нових» проектів на кшталт «Самопомочі» або Радикальної партії. Представники цих політсил виявилися не готові працювати в інтересах регіону, запропонувати людям якісні зміни в системі роботи органів влади. Сьогодні партія «УДАР» виступає за відкриту, прозору і підзвітну людям діяльність влади. Ми хочемо, щоб депутати і чиновники працювали під жорстким контролем громадянського сектора. Реформи повинні були початися вже давно, люди повинні відчути зміни і розуміти, що влада працює в їхніх інтересах, а не для особистого збагачення», - сказав політик.

Руслан Колєсніков зазначив, що в нинішніх умовах широке поширення інформаційно-комунікативних технологій здатне максимально спростити і полегшити отримання адміністративних послуг, доступ до необхідної інформації.

«Люди зможуть економити свій час, не витрачати його на поїздки, простоювання в чергах, повторні звернення. Значно прискориться процес надання адмінпослуг, знизиться рівень корупції. Впровадження електронних сервісів позбавляє можливості тіньових заробітків дніпропетровських чиновників. Тому нинішній рік має стати проривом у сфері електронного урядування», - вважає він.

На даний момент Дніпропетровська область стала першою з чотирьох областей України, з якими будуть підписані меморандуми між Державним агентством із питань електронного управління України та Швейцарською бюро співробітництва в Україні з впровадження програми «Електронне урядування для підзвітності влади та участі суспільства» (EGAP). Це має стати відправною точкою і послужити поштовхом для розвитку цих процесів, акцентував Руслан Колєсніков.

У партії «УДАР» нагадують, що нещодавно Дмитро Дубілет анонсував близько 50 найменувань переліку послуг, які планується запустити в органах влади. Термін їхньої реалізації - від декількох тижнів до декількох місяців. Серед них: реєстрація авто в МРЕО, реєстрація місця проживання, надання довідки про несудимість, реєстрація громадської організації, отримання дозволу на встановлення МАФу, видача архівних довідок, видача копії рішення міськрад, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, видача дозволу на відновлення земельних робіт і багато іншого.

«Уявіть собі, який це удар по чиновницькій мафії, яка звикла заробляти багатомільйонні статки на видачі довідок та дозвільних документів. Величезний пласт тіньового ринку адмінпослуг стане прозорим і дозволить людям не витрачати зайві кошти на «подарунки» в чужу кишеню. Напевно, є практична необхідність встановити чіткий графік впровадження електронних послуг для кожного з органів державної влади та місцевого самоврядування, а почати слід із обласної ради та обласної державної адміністрації. До кінця 2015 року є реальна можливість докорінно змінити принцип роботи системи влади, це їхнє пряме завдання і відповідальність», - резюмував голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...