App Store Google Play

Фестиваль «Жити здорово»: рекорд, розваги і концерт

05.06.2015 16:13
Фестиваль «Жити здорово»: рекорд, розваги і концерт

На Дніпропетровщині встановлять рекорд України з одночасних занять вправами WorkOut. Станеться це під час благодійного фестивалю  «Жити здорово», який відбудеться 6 червня в парку Глоби.

Кошти, зібрані від спонсорської підтримки фестивалю, будуть передані на допомогу дітям АТО, дітям-сиротам, школам, які беруть участь у проекті «Школа - мій рідний дім».

Об 11:00 на центральному майданчику парку  Глоби відбудеться флеш-моб за участю спортсменів. Тут вперше в світі на брусах завдовжки 50 м буде встановлено рекорд України з одночасних занять вправами WorkOut. Реєстрацію рекорду проведе міжнародна організація Street WorkOut.

Крім того, під час фестивалю відбудуться змагання з STREET WORKOUT, молодіжний форум, на якому будуть підбиті підсумки конкурсу «Успішний Я», «Здоровий Я», відбудеться нагородження переможців конкурсу «Школа своїми руками». Зі школярами зустрінуться відомий меценат та волонтер Тимофій Нагорний та засновник WORKOUT в Україні Денис Мінін.

Також для всіх бажаючих спортсмени проведуть майстер-класи з різних видів бойових мистецтв, аматорські змагання з флорболу, на відвідувачів чекають виступи творчих колективів Дніпропетровська, майстер-класи з народної творчості, ярмарок-продаж товарів українських виробників.

Фестиваль завершиться святковим концертом о 17:00. Для жителів та гостей міста виступатимуть Ярмак, Олексій Кузнєцов, YarosLove, ТОЇЯ, Натоліч та інші творчі колективи та виконавці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...