App Store Google Play

Фестиваль «Жити здорово»: рекорд, розваги і концерт

05.06.2015 16:13
Фестиваль «Жити здорово»: рекорд, розваги і концерт

На Дніпропетровщині встановлять рекорд України з одночасних занять вправами WorkOut. Станеться це під час благодійного фестивалю  «Жити здорово», який відбудеться 6 червня в парку Глоби.

Кошти, зібрані від спонсорської підтримки фестивалю, будуть передані на допомогу дітям АТО, дітям-сиротам, школам, які беруть участь у проекті «Школа - мій рідний дім».

Об 11:00 на центральному майданчику парку  Глоби відбудеться флеш-моб за участю спортсменів. Тут вперше в світі на брусах завдовжки 50 м буде встановлено рекорд України з одночасних занять вправами WorkOut. Реєстрацію рекорду проведе міжнародна організація Street WorkOut.

Крім того, під час фестивалю відбудуться змагання з STREET WORKOUT, молодіжний форум, на якому будуть підбиті підсумки конкурсу «Успішний Я», «Здоровий Я», відбудеться нагородження переможців конкурсу «Школа своїми руками». Зі школярами зустрінуться відомий меценат та волонтер Тимофій Нагорний та засновник WORKOUT в Україні Денис Мінін.

Також для всіх бажаючих спортсмени проведуть майстер-класи з різних видів бойових мистецтв, аматорські змагання з флорболу, на відвідувачів чекають виступи творчих колективів Дніпропетровська, майстер-класи з народної творчості, ярмарок-продаж товарів українських виробників.

Фестиваль завершиться святковим концертом о 17:00. Для жителів та гостей міста виступатимуть Ярмак, Олексій Кузнєцов, YarosLove, ТОЇЯ, Натоліч та інші творчі колективи та виконавці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...